برگزیده های پرشین تولز

درد بی پولیرو تجربه کردی!؟

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
من چند باری دردشو کشیدم . ولی الان بیش از قبل . چون یه دختر خانم را که عاشقشم و اونم عاشقم هست پدرش قبول نمیکنه ازدواج کنیم چون میگه از خودت خانه نداری و کار دولتی نداری.

من الان کار دارم خانه هم قراره تو خانه پدرم زندگی کنم طبقه جدا . ولی پدره میگه خانه از خودت و من درد بی پولی را حس کردم که پول داشتم خانه میخریدم ولی ندارم

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
خیلی حس کردم
واقعا سخته
خداروشکر دوستای خوبی داشتم.هوامو داشتن.
بازم خداروشکر

gogle

Registered User
لایک‌ها
1,069
راستش منم دانشجو هستم پارسال بي پولي پدرم در اومد ولي الان در آمدم شكر بد نيست حدودا روزانه 10$ در آمد دارم اگه خواستين با امضام مراجعه كنيد .

greenliving

Registered User
لایک‌ها
265
اول باید یک تعریفی از بی پولی و خط فقر داشته باشید
یک تعریف اینجور میگه:

خط فقر یعنی وقتی تو ماشین رنو پشت چراغ قرمز هستی
یک پرادو کنار ت وا میسته
دقیقا نصف النهار بدن اون مساوی با دهن راننده رنو هست"
تقریبا اینجوری
__ ------------

ببخشید سانسور کردم گفتم اینجا خانواده میاد رد میشه

حالا تعریف بیپولی چیه از نظر شما؟

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
اول باید یک تعریفی از بی پولی و خط فقر داشته باشید
یک تعریف اینجور میگه:

خط فقر یعنی وقتی تو ماشین رنو پشت چراغ قرمز هستی
یک پرادو کنار ت وا میسته
دقیقا نصف النهار بدن اون مساوی با دهن راننده رنو هست"
تقریبا اینجوری
__ ------------

ببخشید سانسور کردم گفتم اینجا خانواده میاد رد میشه

حالا تعریف بیپولی چیه از نظر شما؟
نصف النهار دیگه چیه؟
شخم راننده پرادو با دهن راننده رنو در یک خط قرار میگیره. اونو میگن خط فقر.

sp

t.sunami

Registered User
لایک‌ها
478
سوال از بیخ موشکول داره....:general210:

یعنی واقعا کسی هس که درد بی پولیرو نکشیده؟؟؟:confused::eek:

شده بوده من اینقدر بی پول شده بودم که میرفتم دانشگاه یه شهر دیگه ته جیبم 300تومن (300 تا تک تومن) پول بوده...نهار نمیتونستم بخورم و برا برگشتن باید اویزون هر اوزگلی بشم....:(

Eyeless

Registered User
لایک‌ها
509
حالا درد بی پولی که هیچ مثلا یکی پول نداره خوب بجاش پشتوانه پدری یا رفیقی یا برادری بالاخره یه چیزی داره.
خب حالا یکی پول داره پشتوانه نداره !!! (میگید مگه میشه ؟ بله میشه)
خب حالا کسی که هم بی پوله و هم بی پشتوانه این کسی تا حالا تجربه کرده ؟ ( الان این وضعیت منه :)-البته دلگرمم به خدا و آینده میریم جلو ببینیم چی پیش میاد :) )

تعریف بی پولی:از نظر من هر کسی که اون چیزی که دوست داره نتونه بخره بی پول حساب میشه.

Last edited:

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
حالا درد بی پولی که هیچ مثلا یکی پول نداره خوب بجاش پشتوانه پدری یا رفیقی یا برادری بالاخره یه چیزی داره.
خب حالا یکی پول داره پشتوانه نداره !!! (میگید مگه میشه ؟ بله میشه)
خب حالا کسی که هم بی پوله و هم بی پشتوانه این کسی تا حالا تجربه کرده ؟ ( الان این وضعیت منه :)-البته دلگرمم به خدا و آینده میریم جلو ببینیم چی پیش میاد :) )

تعریف بی پولی:از نظر من هر کسی که اون چیزی که دوست داره نتونه بخره بی پول حساب میشه.
داداش وضعیت خیلیا همینه من جمله خود من....

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
من دیروز تو قصابی یه پدری را دیدم که بنده خدا اومده بود فقط نیم کلیو گوشت بخره فک کنم اون درد بی پولی را بسیار تجربه کرده .
میدونید یه خوشجالی تو چهرش بود که فک کنم بخاطر این بود که تونسته بود بعد خدا میدونه چند ماه امروز میتونسته نیم کیلو گوشت بخره برا زن و بچش و تازه این نیم کیلو چند ماه مصرف بشه . اون موقع واقعا دلم سوخت . اینقدر خوشحال بود که دیگه تو چهرش چیزی از خجالت کشیدن برا نیم کیلو نبود

mr_khodaei2011

Registered User
لایک‌ها
179
من دیروز تو قصابی یه پدری را دیدم که بنده خدا اومده بود فقط نیم کلیو گوشت بخره فک کنم اون درد بی پولی را بسیار تجربه کرده .
میدونید یه خوشجالی تو چهرش بود که فک کنم بخاطر این بود که تونسته بود بعد خدا میدونه چند ماه امروز میتونسته نیم کیلو گوشت بخره برا زن و بچش و تازه این نیم کیلو چند ماه مصرف بشه . اون موقع واقعا دلم سوخت . اینقدر خوشحال بود که دیگه تو چهرش چیزی از خجالت کشیدن برا نیم کیلو نبود

viphyip

Registered User
لایک‌ها
495
خیلی تجربه بدی بی پولی وقتی که متاهل هم باشی و خدای نکرده برای ضروری ترین خریدهای زندگی شرمنده زن و بچه بشی و به هر دری بزنی که پول سالم بدست بیاری تا بتونی زندگی رو بگردونی

mehdiBC

Registered User
لایک‌ها
247
منم کشیدم
اما هربار خداکاری می کنه یادم بره!!

مثلا رفته بودم میوه فروشی ( قیمت میوه بالا بود ) یهو یه خانم با وضع بدبختی اومد دوتا خیار و دوتا گوجه برداشت!!! میوه فروش احمق هم گفت آخه اینو چه جوری حساب کنم برات؟ ( یعنی به کل آبروشو برد به نظرم)
اونجا فهمیدم خیلی ثروتمندم ( خودمو که گذاشتم جای اون، مو به تنم سیخ شد)

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,588
خیلی از ماها بی پولی واقعی رو تجربه کردیم، به نظرم کسایی که کار آزاد دارن و پشتوانه مالی ای هم ندارن اینو بهتر میفهمن.
ولی خدایی خیلی وقتها هم هست که بعضیا که میگن بی پولم، واقعا اینطور نیست و خودشون رو دارن با یکی دیگه مقایسه میکنن! مثلا یکی رو میشناسم که اونم از رفیقش که سن و سال زیادی هم نداره و خونه باباش زندگی میکنه میگفت که همیشه از اوضاع مالی خودش ناراضی بود، با اینکه گرونترین ماشینهای موجود تو بازار زیر پاش بود و همه چیزش جزو بهترین ها بود!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
خیلی از ماها بی پولی واقعی رو تجربه کردیم، به نظرم کسایی که کار آزاد دارن و پشتوانه مالی ای هم ندارن اینو بهتر میفهمن.
ولی خدایی خیلی وقتها هم هست که بعضیا که میگن بی پولم، واقعا اینطور نیست و خودشون رو دارن با یکی دیگه مقایسه میکنن! مثلا یکی رو میشناسم که اونم از رفیقش که سن و سال زیادی هم نداره و خونه باباش زندگی میکنه میگفت که همیشه از اوضاع مالی خودش ناراضی بود، با اینکه گرونترین ماشینهای موجود تو بازار زیر پاش بود و همه چیزش جزو بهترین ها بود!
ایشون ناراضی بوده نه بی پول

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
زندگی زندون نمیشه...
این هم میگذرد! (اما به سختی)

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
من تا اونجایی که یادمه همیشه تو بدبختی زندگی کردم هنوز گشنگی ها که تو مدرسه میکشیدم بقیه ساندویچ میخریدن میخوردنو حالشو میبردن از یادم نرفته

هنوز پول یادم نرفته پول کاغذ کادو نداشتیم دفترا کاهیو جلد کنیم با روزنامه باطله همسایه جلد میکردیم

هنوز یادم نرفته دندونام خراب میشد پول دندون درست کردن مداشتیم مجبورا میکشیدیم الان که با اینکه 26 سال دارم 9 تا دندون کشیده دارم

و .......

هنوز چیزی عوض نشده هنوز بدبختم با این تفاوت که الان فقط یه گوشی اندرویدی دارم دیگه هیچی ندارم

من موندمو کلی آه و افسوس و دلی غم گرفته

بالا