برگزیده های پرشین تولز

درد بی پولیرو تجربه کردی!؟

newsoft

Registered User
لایک‌ها
212
درد بی پولی که به موجبش نتونی ازدواج کنی که به موجبش نتونی تفریح کنی ... این بده که سنت روز به روز بیشتر بشه اما تو پول نداشته باشی که توی سن درستش عشق رو تجربه کنی ... که نتونی با دختری دوست بشی چون وقتت رو میگیره و وقتت رو که بگیره نمیتونی پول در بیاری ... که شب و روز فقط تو خونه باشی و اینترنتی کار کنی ... که روش حساب کنی قسطی چیزی بخری اما یکهو بگن کار تموم شد ... اینا دردایه که من تجربه کردم و اصلا جالب نیس ... کسی که استعداد خدادادی در یادگیری زبان و کامپیوتر داره بیکار باشه بعد یکی ندونده استارتاپ ویکند یعنی چی و بره تی وی مسئول اگاهی مردم باشه! اسمش هم خنده داره!
همه اینا روی بزار روی اینکه بهترین دوستت ضامن سه تومن پولت نشه در بهترین دورانی که میتونی با پول میتونی مغازه راه بندازی!

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
درد بی پولی که به موجبش نتونی ازدواج کنی که به موجبش نتونی تفریح کنی ... این بده که سنت روز به روز بیشتر بشه اما تو پول نداشته باشی که توی سن درستش عشق رو تجربه کنی ... که نتونی با دختری دوست بشی چون وقتت رو میگیره و وقتت رو که بگیره نمیتونی پول در بیاری ... که شب و روز فقط تو خونه باشی و اینترنتی کار کنی ... که روش حساب کنی قسطی چیزی بخری اما یکهو بگن کار تموم شد ... اینا دردایه که من تجربه کردم و اصلا جالب نیس ... کسی که استعداد خدادادی در یادگیری زبان و کامپیوتر داره بیکار باشه بعد یکی ندونده استارتاپ ویکند یعنی چی و بره تی وی مسئول اگاهی مردم باشه! اسمش هم خنده داره!

اینا که یه بخش کوچیک از زندگی بود که من و خیلی ها داشتیم و این مراحل رد کردیم به مرحله بیخی دنیا رسیدیم :p

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
من تا اونجایی که یادمه همیشه تو بدبختی زندگی کردم هنوز گشنگی ها که تو مدرسه میکشیدم بقیه ساندویچ میخریدن میخوردنو حالشو میبردن از یادم نرفته

هنوز پول یادم نرفته پول کاغذ کادو نداشتیم دفترا کاهیو جلد کنیم با روزنامه باطله همسایه جلد میکردیم

هنوز یادم نرفته دندونام خراب میشد پول دندون درست کردن مداشتیم مجبورا میکشیدیم الان که با اینکه 26 سال دارم 9 تا دندون کشیده دارم

و .......

هنوز چیزی عوض نشده هنوز بدبختم با این تفاوت که الان فقط یه گوشی اندرویدی دارم دیگه هیچی ندارم

من موندمو کلی آه و افسوس و دلی غم گرفته
ایشالا همه چی درست میشه رفیق چی بگم واقعا از وضع جامعه این همه جوون بیکار داریم ... درست میشه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
14b514898144884993c7249a1fd8474e_1024.jpg

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
منم 6 سال پیش بدجور درد بی پولی رو کشیدم تا جایی که نزدیک بود بیوفتم زندان ! از همه دردناک تر کسی که دوست ـــش داشتم به همین خاطر ترک ـــم کرد بدبختی اینجاست بعد از گذشت این همه سال هنوز بهش فکر میکنم !

Q__Q

Registered User
لایک‌ها
3,305
اره چند سال پيش! اين موقعا خوب ميشه دوروريا رو شناخت الان كه مشکلات حل شده باز ميان ارز ارادت منم ميگم بريد ...

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
در اوایل جوانی (معمولا توی اون سن همه هنوز پول تو جیبی میگیرن) برای راه اندازی دفتر کار کل پولم (کسب شده از فعالیت های وبمستری) رو هزینه کرده بودم و اصلا نمیدونستم که توی جیبم هیچی پول نیست, سر چهار راه دیدم کرایه تاکسی هم ندارم و پیاده برگشتم خونه و جیمیل رو باز کردم و یکی از دامنه هام رو که مشتری میخواست و من با قیمت موافقت نکرده بودم فروختم و برگشتم به بازی

memol1985

Registered User
لایک‌ها
2,006
عاشق نشدین ک گشنگی یادتون بره :rolleyes: :rolleyes:
اینا چ سوالاتیه
الان هر چقد پولدار باشی بازم بی پولی

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
جیمیل رو باز کردم و یکی از دامنه هام رو که مشتری میخواست و من با قیمت موافقت نکرده بودم فروختم و برگشتم به بازی

یعنی چند فروختی که به بازی برگشتی ؟

پ.ن : من کلا از وبمستری سود چندانی نبردم ! یه زمانی دامین های زیادی داشتم ولی الان زیر 10 تا رو نگه داشتم اکثرا با سود ناچیزی فروختم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
یعنی چند فروختی که به بازی برگشتی ؟

پ.ن : من کلا از وبمستری سود چندانی نبردم ! یه زمانی دامین های زیادی داشتم ولی الان زیر 10 تا رو نگه داشتم اکثرا با سود ناچیزی فروختم

اندازه 2 ماه حقوق کارمندی :دی منظورم این بود بی پولی توی اون مقطع رفع شد
من + 400 تا دامنه دارم 10.gif

x460

Registered User
لایک‌ها
702

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241

ba.ma.karafarin.sho

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من راههای زیادی برای کسب درآمد امتحان کردم و بهترین راه کسب در آمد بالا رو پیدا کردم با نیاز به سرمایه اولیه 500هزار تومان.
خوبی های این کار بینظیره در این کار همزمان به اصطلاح با یک تیر میشه 3 نشان زد. بله یک تیرو دو نشان نه یک تیرو سه نشان. و از زمان شروع تا 12ماه بعدش شما درآمدهای چند میلیونی خواهید داشت و از سه تا چهار سال بعد از شروع درآمدهای چند 10میلیونی خواهید داشت.
شما در این کار موفق میشید تضمینی و از موفق شدن شما هم من سود میبرم و هم شما . برد برد .
پس من بهترین آموزش و استراتژی ها رو به شما میدم که حتما موفق بشید . واتساپ و تماس من 2325-262-0922.تمایل داشتید پیام بدید در موردش روشها و آموزشاش رو بدم . ممنون

Last edited:
بالا