برگزیده های پرشین تولز

درد دل ها و توصيه هاي امتحاني

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اين تاپيك برا درددل هاي امتحان و توصيه در مورد اونه!;)خوب من بينوا فردا امتحان دارم برم سر درسم!تستي تشريحيه امتحانم كسي توصيه اي نداره!;)

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
من که 3 روزه تعطیل شدم
توصیه : تقلب;)

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
آره خیلی طولانیه به خصوص برا من که اصلا درس نمی خونم حوصله م سر میره!

شإيان

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره منم کاردانی به کارشناسیم

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
امروز اولیشو دادم!دیشب تا ساعت چهار پنج با قهوه در حال درس خوندن بودم!خوشبختانه امتحان تستی بود!سه واحد پاس شد!;)

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
گفتی قهوه من هم از این روش زیاد استفاده می کنم !
شبها ساعت 6-7 می خوابم 1-2 شب پا می شم می خونم تا ...

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
هميشه يه دوست درس خون پيدا كن سر جلسه كنارش بشين
البته با دوستت هماهنگ باش

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم از چهارشنبه به سلامتی شروع میشه... دعها کنید... همش 3 واحدیه و اختصاصی...

بهترین پیشنهادی که میتونم بکنم اینه که تا زمانی که ضرزبالعجلی برای امتحانتون ایجاد نشده فکر باشین و شب امتحانی نشیتن....

parsana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
fرای امتجانات حفظی دستمال کاغذی اکیدا توصیه میشه جواب میده
هر چی دوست داری توش بنویس
استفادش هم راحته
شک هم نمیکنن
رو پای خودت هم هستی و شرف داره به منت کشی!
ولی برای حل کردنی ها زیاد جواب نمیده

maryam2810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين تاپيك برا درددل هاي امتحان و توصيه در مورد اونه!;)خوب من بينوا فردا امتحان دارم برم سر درسم!تستي تشريحيه امتحانم كسي توصيه اي نداره!;)

توصیه کدومه بابا ... اینجا همه درد مندانند !!!
امتحان زبان تخصصی رو بگو ....
ای خـــــــــــــــــــــــــــــــــدا !!!!!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
درس بخونید که چیز خوبیه تقلبی هم نکنید من همیشه آخر ترم که میشد کم میاوردم (وقت) بیچاره میشدم تا یه امتحان رو خوب بدم ولی این ترم از اول ترم روزی 4 ساعت درس خوندم الان خیلی راحتم به فکر تقلب و این چیزا هم نیستم.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
توصیه کدومه بابا ... اینجا همه درد مندانند !!!
امتحان زبان تخصصی رو بگو ....
ای خـــــــــــــــــــــــــــــــــدا !!!!!

زبان تخصصی همیشه دوش از یکش خیلی سختره !;)!

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
ما هم اين هفته كلاس ها ديگه تعطيل شد داريم درس مي خوانيم:D
ازهفته ديگر شروع ميشه:happy:

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
امشب می خوام تا دیر وقت درس بخونم
288.gif
!(تا حالا لای کتابرو هم باز نکردم!);)

maryam2810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
288.gif

منم نصف عمرمو از این حرفا میزنم :
دیگه از امشب ..
از فردا دیگه شروع میکنم ...
فردا صبح دیگه میخوام درس بخونم ...
..
به قول فیلم اخراجی ها :
بشین تا توفیقت بشه .... میشه !!!

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
288.gif

اينجا همه به درد هم هستيم:) . من كه دكتري تقلب گرفتم. البته بايد درس هم بخوني وگرنه تقلب تنها فايده نداره . ان شاا.. همه در راه امتحانات موفق ميشيم. تا الان كه شديم بقيه اش هم ميشيم.:blink:
اگه يه روز بيام خاطرات تقلب خودم رو بگم همه فك مك مي خوابونيد.

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
fرای امتجانات حفظی دستمال کاغذی اکیدا توصیه میشه جواب میده
هر چی دوست داری توش بنویس
استفادش هم راحته
شک هم نمیکنن
رو پای خودت هم هستی و شرف داره به منت کشی!
ولی برای حل کردنی ها زیاد جواب نمیده

من اين روش رو تست نكردم فكرم نكنم اينجا جواب بده مراقب هاش مانند عقاب هستند كه وقتي تقلب مي گيرند انگار مدال افتخار گرفتند:blink: منم شناخته شده همه ادعاشون اينه كه از من تقلب بگيرند

رمز تقلب آرامش خيال ، آسايش روح ، قدرت ضايع كردن مراقب كه ديگه دست از سرت برداره(اگه شك كرد).
براي امتحانهاي حفظي همون كاغذ از همه بهتر هست ولي براي امتحان هاي تخصصي (كه بدبختي همه اين ترمم تخصصي هست) بايد از ماشين حساب استفاده كنيد. اگه امتحان جزوه باز باشه آآآ ببخشيد :happy:كتاب باز باشه خيلي خوب هست (من كه ترم پيش چندتا اينطور امتحان داشتم نمره 1 كلاس شدم:blush:) . البته بايد مراقب را هم همون اول بشناسي ما يه مراقب دارم كه رو هوا تقلب ميزنه كه من بازم با اين مراقب تقلب كردم :lol:(دكتري تقلب بي خود ندادند) تو كلاس از 15 نفر 11 نفر تقلب گرفت ، همون طور هم كه مي دونيد تقلب چي ميشه؟ :(( . نتيجه نهايي:
1: اگه تقلب كار حرفه اي نيستيد اصلا تقلب نكنيد كه ممكن هست اتفاقات بدي بيفته
2: اگه حرفه اي هستيد كه حرفه اي ها يك اصل دارند ، بدون تقلب اصلا نبايد بري سر جلسه امتحان - فول هم كه باشي يه چيزي مي بري
3: تقلب بدون بلد بودن اوليه فايده نداره يعني تا بلد نباشيد تقلبتون داره چي ميگه شما ...

براي امتحان هاي تخصصي حل كردني:
ماشين حساب ، اين نيروي خدادادي كه خيلي كارا ميكنه. از توضيحش معزورم چون نبايد پابليك بشه:blush:

AliMH

Registered User
لایک‌ها
1
آموزش هاي مقدماتي براي تقلب:
كاري ندارم به اينكه تو كاعذ تقلب نوشتيد يا هر چيز ديگه اصول كار تو همشون ثابت هست
1: مراقب
2: سوال هايي كه بلد نيستي جواب بدي.
3: تقلبي كه تا حدي مي تونه كمكت كنه.
4: دوستاني كه معمولا كمك نمي كنند.

درباره مراقب ها:
-دسته بندي جنسيتي مراقب ها: 1: مونث 2:مذكر

-مراقب هاي مونث(فرشته هاي نجات): اين مراقب ها هميشه دل نرمي دارند و بواسطه اين مراقبين راحت مي تونيد تقلب بكنيد. اين مراقبين هرچه قدر هم اداي حرفه اي بخواند در بيارند به سادگي خيلي نكات اصلي متقلب گيري را توجه نمي كنند. حتي شما مي تونيد با ايجاد رابطه در همون اول جلسه از راحت بودن در طول جلسه اطمينان حاصل نماييد
-درجه بندي سختي: راحت

-مراقب هاي مذكر: اين دسته خود به 3 دسته تقسيم مي شوند كه شامل : الف)جوان يا دانشجو ب)ميان سال يا كارمند ج)سن بالا
الف)جوان: معمولا جزو سخت ترين مراقبين هستند، چرا كه خود به بسياري از تكنيك ها آشنايي دارند و بسيار تيز مي باشند ولي به بعضي از نكات اصلي توجه نكرده و مي توان تقلب كرد.
ب)ميان سال: داراي تجربه تقلب گيري بالا و آشنا به تمام ريزوبم تقلب هستند و واقعا تقلب پيش اينگونه افراد نياز به حرفه اي بودن دارد
ج)سن بالا: از بس تقلب گرفته اند خسته شده و معمولا ديگه كاري به تقلب ندارند و شما حتي آشكارا تقلب بكني زيادگيري بهت نمي دهند

رفتارشناسي مراقب: مراقب ها معمولا براي رديابي متقلب از چند كار مختلف استفاده مي كنند.
-تكنيك حمله از پشت(مار در سايه عقاب) : اين تكنيك يكي از كارامدترين تكنيك ها براي مشت گيري هست و معمولا روش كار به اين صورت است كه بدون اينكه متقلب متوجه شود و شك كند به پشت او حركت مي كنند و در موقعي كه اصلا نمي داند مراقب كجا هست و فكر مي كند همه چي ok هست و داره از تقلب استفاده مي كنه حمله مي كنند. همان طور كه ديديد بسيار تكنيك قوي هست و براي شكست دادن اين تكنيك نياز به هوش بالايي است، هميشه با صداي كفش مراقب بايد دقت كنيد و بدانيد كجا است و هرچند وقتي ببينيد دقيقا كجا قرار دارد و اگر شما جاي اون الان بوديد داشتيد چي مي ديديد و سريع نقاط ضعف را بپوشانيد.
-تكنيك حمله از جلو(مبارزين معبد شائولين): اين حمله از اونجا ناشي مي شود كه مراقب مطمئن شده شما داريد تقلب مي كنيد و مي خواهد حمله كند. اين حمله جزو حملات بسيار خطرناك مي باشد و شما فقط با حفظ آرامش هز چيزي كه براي تقلب داريد را به سرعت قائم بايد بكنيد بدون هيج معطلي. مراقب براي اينكه شما شك نكنيد كه مي خواهد به شما حمله كند بسيار آرام و بدون توجه به شما و نگاه به ورقه هاي ديگران كم كم به سمت شما مي آيد و زير چشمي به شما نگاه مي كند كه بداند داريد چي كار مي كنيد. اينجاست كه فرق حرفه اي با غير حرفه اي مشخص مي شود. حرفه اي ها به سرعت متوجه اين موضوع مي شوند و بساط تقلب را جمع مي كنند در حالي كه تازه كارها گير مي افتند.
-مراقب هاي عبوري: اين گونه مراقب ها جزو خطرناك ترين مراقبين هستند چون شما نمي دانيد كه كجا هستند و كي مي ايند و كي مي روند و هميشه بايد حواستان جمع باشد.

تكنيكهاي شناساي متقلب و مكان و نوع تقلب:
چون معمولا مراقب نمي داند شما از چه نوع تقلبي استفاده مي كند بايد از نوع تقلب شما اطلاع حاصل نمايد. اين زمان خوبي هست كه مراقب را بازي دهيد.
-شناسايي در حالت نشسته: در اين حالت مراقب معمولا در جاي خود مي نشيند به طوري كه از ديد ديگران كمي مخفي مي شود و به صدا گوش فرا مي دهد و همه را زير نظر مي گيرد.
-شناسايي از كناره ها: در اين حالت مراقب به يك سمت رفته و سعي مي كند رفتار هاي ديگران را از كنار مشاهده كند.
-شناسايي از انتها: مراقب به انتها رفته و از عقب در حال بازديد مي باشد

كلا اين زمان زمان بازي با مراقب هست كه تكنيك هاي بازي را خواهم گفت.
تكنيك هاي بازي:
سعي نكنيد اين كار را انجام دهيد ولي خوب بعضي موقع لازم مي شود. اگر مراقبي بسيار به شما بند كرد و تمام وقت به شما گير شده بود بايد اون را اونقدر مطمئن كنيد كه به يكي از تكنيك هاي بالا به شما حمله كند و با دست خالي روبه رو شود . بدين طريق بازي را برده ايد و تقريبا تا آخر جلسه راحت هستيد. اين تكنيك از اونجا ناشي مي شود كه شما نشانه هاي غلطي از نوع تقلب خود بدهيد و مراقب نوع ديگري تقلب را انتظار داشته باشد.

در كل تمام اين مراحل و شرايط فقط نيازمند 2 چيز است : آرامش و اطمينان

اميدوارم كه موفق باشيد

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
هاي هاي هاي
امروز امتحان داشتم انقلاب اسلامي
فقط تونسته بودم يه بار كتاب رو بخونم آخه نمي دونم چرا هر كاري مي كنم اين درس رو نمي تونم تحمل كنم نه اين درس منظورم كلا درس هاي تاريخ هست طوري كه تو دبيرستان بعد از دادن امتحان تاريخ با رفيق هام مي رفتيم كتاب هاي تاريخ رو مي سوزونديم كه بلكه يكم دلمون خنك شه
حالا امروز به جاي اينكه امتحان بدم من به امتحان ...

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
يه امتحان رياضي ومهندسي داريم البته 6تيرماه بدجوري شاخ است همه مي نالند:( اگر قبول بشم كه عالي خيلي معدل خوب هارو ديدم كه افتادن:(

بالا