برگزیده های پرشین تولز

درد دل ها و توصيه هاي امتحاني

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
خئب دومین امتحان رو دادم!اصلا ایندفعه نخوابیدم احه روزش کامپیتورم خراب بود(یه مشکل سخت افزاری(از ویروس ناشناخته هم بدتره چون حتی با اف دیسکم درس نمی شه!))ور می رفتم!راسیاتش کامپیوترمو هیچ متخصصی نتونسته درمان کنه! مشکلش اینه اول معمولی روشن نمی شد باید یبار بعد از فشار ÷اور دوباره ریاستارت می کردم!حالا دیگه کلا بال نمیاره روشن می کن فت شروع به کار می کنه بعد صدای بوق4 میاد(عین صدای ارور رم!)یکی از یواس پی ها نور میده و خوب کامپیوتر کلا بالا نمیاد پس این ارور باید مربوط به سی پی یو باشه یا مادار برد ولی ظاهرش شبیه مشکل کیبرد یا .. !) بگذزیم ساعت نه شب شروع کردم تا پنج صبح کلی دوره کردم بعد نمونه سوال حل کردم ورفتم سر جلسه رسی دانشکگاهع با زنش دعواش شده بود مارو راه نداد تو تا هشت نیم با نیم ساعت تاخیر و یه ساعت وقت باقیمونده نشستم سر امتحان !اخر امتحانم نوشتم استاد پلیز هلپ!;)

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز اولیشو دادم!دیشب تا ساعت چهار پنج با قهوه در حال درس خوندن بودم!خوشبختانه امتحان تستی بود!سه واحد پاس شد!
این قهوه هیچ وقت رو من اثر نداشت!

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
البته قهوه اثر آن چنانی نداره ولی تلقین می کنیم حل می شه !
ولی یه توصیه بد !
یکی از دوستان یه چیز داری می زنی ( یا می کشی ) می تونی تا یه هفته شبانه روزی عین اسب کار کنی و بیدار بمونی
( مواد مخدر = مرگ ) ( اعتیاد بلای خانمان سوز )
بچه ها من خودم تا حالا امتحان نکردم .
ولی اگه کسی امتحان کرده بگه چه جوری هاست.
هان ....
پلیس .... فرار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.I.T.A

کاربر فعال فرهنگ و هنر و هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
11
قهوه و نسکافه رو من هم انقدر تاثیر نداره اگه خوابم بیاد خوابم میبره..

ولی درس خوندن مثل یک میدان جنگ میمونه فرمانده این لشکر خودت هستی و درسها هم مانند شورشی هایی هستند که هر چند وقت یکبار سروکله شون پیدا میشه اگه سرکوبشون نکنی خسارات زیادی به لشکرت میزنند اگر هم دست رو دست بذاری بخوای یکدفعه همشون رو شکست بدی ممکنه با هم متحد بشند و تلفات زیادی بدی!

پس توی این جنگ داشتن استراتژی و تاکتیک خوب خیلی مهمه و پارامتر دیگه ای که خیلی مهمه سلاحی که بکار میبری اگه دست خالی بری جنگ مسلمه که شکست میخوری! پس قبل از جنگ باید خودت را خوب تجهیز کرده باشی!..
Just_Cuz_19.gif

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
قهوه و نسکافه رو من هم انقدر تاثیر نداره اگه خوابم بیاد خوابم میبره..

ولی درس خوندن مثل یک میدان جنگ میمونه فرمانده این لشکر خودت هستی و درسها هم مانند شورشی هایی هستند که هر چند وقت یکبار سروکله شون پیدا میشه اگه سرکوبشون نکنی خسارات زیادی به لشکرت میزنند اگر هم دست رو دست بذاری بخوای یکدفعه همشون رو شکست بدی ممکنه با هم متحد بشند و تلفات زیادی بدی!

پس توی این جنگ داشتن استراتژی و تاکتیک خوب خیلی مهمه و پارامتر دیگه ای که خیلی مهمه سلاحی که بکار میبری اگه دست خالی بری جنگ مسلمه که شکست میخوری! پس قبل از جنگ باید خودت را خوب تجهیز کرده باشی!..
Just_Cuz_19.gif

اتفاقا من فکر می کنم که آخر توسط همین دو ماده کشته خواهم شد!
برای اینکه بیدار بمانید باید دز بالا مصرف کنید به عنوان مثال برای یک فنجان نسکافه از 3 قاشق مربا خوری استفاده کنید

اما قهوه خیلی سنگین تر است زیاد غلیظ بخورید سردرد و سر گیجه می گیرید مصرف زیاد این ها میزان جذب آهن را به شدت کاهش می دهد
اگر فقط دانشجو هستید که یک برنامه زمانی خوب باعث می شود که نیازی به این جور محرکها نداشته باشید مشکل وقتی شروع می شود که یک سوم از شبانه روز را باید به کار اختصاص دهید

من جایی خوانده بودم که افرادی مانند ناپلئون یا هیتلر بسیار کم می خوابیدند مثلا 3- 4 ساعت شاید هم به خاطر همین آخرش کله پا شدند

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
اتفاقا من فکر می کنم که آخر توسط همین دو ماده کشته خواهم شد!
برای اینکه بیدار بمانید باید دز بالا مصرف کنید به عنوان مثال برای یک فنجان نسکافه از 3 قاشق مربا خوری استفاده کنید

اما قهوه خیلی سنگین تر است زیاد غلیظ بخورید سردرد و سر گیجه می گیرید مصرف زیاد این ها میزان جذب آهن را به شدت کاهش می دهد
اگر فقط دانشجو هستید که یک برنامه زمانی خوب باعث می شود که نیازی به این جور محرکها نداشته باشید مشکل وقتی شروع می شود که یک سوم از شبانه روز را باید به کار اختصاص دهید

من جایی خوانده بودم که افرادی مانند ناپلئون یا هیتلر بسیار کم می خوابیدند مثلا 3- 4 ساعت شاید هم به خاطر همین آخرش کله پا شدند

بله اول دوستان بايد بهترين قهوه رو بخرن ترجيحا اولين ليوانها خوش مزه باشه !با بستني حسش بيشتره بعد كه خواب به سراغتون اومد(ساعت دو به بعد!) ديگه بايد غليظشو بخورين !(نترسيد تو اتمتحان باعث مشكل نمي شه!)در ضمن ابيد قبلش يكي دوساعت حتما خوابيده باشيد !من تضمين مي كنم مي تونيد تا صبح بيدار بمونيد!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
از 2 تیر هم امتحانات ما شروع میشه :rolleyes:

فیزیکش خیلی چیز مزخرفیه :wacko:

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
توصيه من سر كلاسا حاضر بشيد (البته استادايي كه بلدن درس بدن) و درساتون رو هم خيلي زودتر از امتحانا بخونيد. موفق باشيد.

Last edited:

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه

به به شیان جان عجب جایی رو فراهم کردی:D

حالا به اونایی که میگن درس بخون ، تقلب نکن : اگه در یک روز ( فردا - روز پنجشنبه) 3 تا امتحان پشت سر هم داشته باشی چیکار میکنی؟؟؟؟:(:(:(:( ( خودشم 2 تا زیان :f34r: و یکیش همین ریشه های انقلاب که یکی از مزخرف ترین درسهای دانشگاه هستش ( استاد عوض اینکه از انقلاب اسلامی حرف بزنه میاد از انقلاب مشروطه حرف میزنه و آخر ترم یه کتاب 300 صفحه ای معرفی میکنه میگه برید یخونید - امتحان هم تشریحی ( این میدونید یعنی چی - یعنی برو حذف کن گور پدر این درس):hmm:)

پیشنهاد؟؟؟؟؟:rolleyes:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
من که توصیه میکنم شب امتحان مثل اسب بخونید البته بعضی ها شیشه میزنند ومثل اسب درس میخوون ولی من اینکار رو توصیه نمیکنم ببین این دنیایی مدرن روش درس خوندن رو هم عوض کرده..........

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همه

به به شیان جان عجب جایی رو فراهم کردی:D

حالا به اونایی که میگن درس بخون ، تقلب نکن : اگه در یک روز ( فردا - روز پنجشنبه) 3 تا امتحان پشت سر هم داشته باشی چیکار میکنی؟؟؟؟:(:(:(:( ( خودشم 2 تا زیان :f34r: و یکیش همین ریشه های انقلاب که یکی از مزخرف ترین درسهای دانشگاه هستش ( استاد عوض اینکه از انقلاب اسلامی حرف بزنه میاد از انقلاب مشروطه حرف میزنه و آخر ترم یه کتاب 300 صفحه ای معرفی میکنه میگه برید یخونید - امتحان هم تشریحی ( این میدونید یعنی چی - یعنی برو حذف کن گور پدر این درس):hmm:)

پیشنهاد؟؟؟؟؟:rolleyes:

موقعيت بغرنجي داري رفيق!
از يه طرف امتحان در س ابكب با **** اموزشي با حال حوزوي(نبايد كسي بخاطر نمره پايي از درسي كه عقيده شماست زده بشه يا استاد بيسوادي خود را با نمره جبران كن!) از طرف ديگه بيست درصد احتمال وجود داره استاده نقشه هاي شيطاني داشته باشه!به هر حال همشو بخون حذفم نكن تو معدل اثري انچنان نداره احتمال افتادن در چنين درسي بسيلار پايينه!;)

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
ولی توصیه من هم بد بد هم نبود !!
چون درسی رو که یبار هم نخوندی فقط می شه با اون راه یه روز تموم کرد .
(اعتیاد = مرگ )

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
ppn ولی توصیه من هم بد بد هم نبود !!
چون درسی رو که یبار هم نخوندی فقط می شه با اون راه یه روز تموم کرد .
(اعتیاد = مرگ )
قهوم دیشب بد بود (نصفه شبی یادم رفت ابو بجوشونم!و.....!)باعث شد بخوام امتحان ناکار شدم باید به توصیهت گوش می کردم!;)

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
من بدبخت 31 ام 2 تا امتحان دارم ... 3ام و 4 ام هم امتحان دارم تا حالا هم لاشونو باز نکردم .... البته از الان اگه بخونم فکر کنم برسم ... چطوری بخونم اینارو :(

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
می بینم که بچه های فروم یکی از یکی درس خون تر !
به من گفتن زکی !
Romain_Gary شما دیگه چرا ؟؟؟
شما که Location: لابلای کتاب
کاربر فعال فرهنگ و هنر
و...
پس وای به حال بقیه !

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
من بدبخت 31 ام 2 تا امتحان دارم ... 3ام و 4 ام هم امتحان دارم تا حالا هم لاشونو باز نکردم .... البته از الان اگه بخونم فکر کنم برسم ... چطوری بخونم اینارو :(

چیا هستن عمومی یا تخصصی؟
ریاضی و اینام هستش که تا حالا نخوندیش؟وییییییی منم عین شما فقط به جای 31 ام 27 شروع میشه همش پشت سره هم:(

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
بچه ها اگه به توصیه من گوش کنید چند فایده داره:
* درساتون رو می خوانید (خوب)
* به مراکز ترک اعتیاد هم نفع می رسونید
* امتحان رو با بالاترین نمره قبول
* ...
ولی ترکش با خودتون !

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
به من گفتن زکی !
کاربر فعال فرهنگ و هنر
و...
پس وای به حال بقیه !

خوب شد عنوان کابر فعالی فرهنگ هنرم عوض شد!;)در مورد رابطه کتاب خون بودن و نمره بالای امتحان باید بگم رابطه معکوس وجودداره من خودم بخاطر خوندن تاریخ ویلدورانت ترم اول اقتصاد افتادم!;)اصولا درسای لوس و بیخود کتابای بیروح امتحانی بدرد خوندن نمی خوره!

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
به من گفتن زکی !
کاربر فعال فرهنگ و هنر
و...
پس وای به حال بقیه !
دیگه اینطوریه دیگه ... من راستش کتابهایی که میخونم غیر درسیه !!!! این ترم اصلا حال درسو نداشتم !

این ترم خیلی ترم بدی بود برای من !

بالا