برگزیده های پرشین تولز

درد من

1240

Registered User
لایک‌ها
28
درد من به کشور و مرز و بوم ختم نمیشود.درد من درد فراتر از این مسائل است.
تا جهان و این انسان ها برقرار هستند درد من هم زنده و تازه تر خواهد شد
درد من مسکن ندارد
کل جهان و سیستم آن دارای عفونت های چرکی و کثیف میباشد به طور قطع باید گفت که علاجی هم وجود ندارد برای آن

من نمیتوانم ادای انسان های خوبخشت و خوشحال را در بیاورم چون خصلت انسان های دیگر را ندارم
این حرف ها را وقتی به شخصی بزنم. به طور قطع میگویند افسرده و ملول و بیمار هستم و میخواهنند
در ذهن من تزریق کنند که زندگی زیباست و زندگی کن
آن زمان میتونم زندگی زیبا و نصایح تو را قبول کنم که خودت به آن ها باور و اعتقاد داشته باشی در اصل آن ها هستند که خودشان را گول میزنند.
وگرنه میلیون ها انسان آمدند و رفتند. چه شد؟ به چه هدفی رسیدند یا نزدیک شدند؟ یک زندگی تکراری و تهوع آور
بشر بعد از چندین هزار سال به این افتخار میکند که وسیله ای بی روح و جان ساخته که بشود نوشته ها را از طریق آن جابجا کرد و پیام به هم رساند.(همین کامپیوتر را میگویم)

روزها و زندگی را با بطالت کامل می گذرانم . شب ها زودتر از همیشه سر به بالین میگذارم تا خواب کمی به من آرامش بخشد و و صبح ها بدون هدف بیدارم میشوم و چندین وقت هست هوس مرگ را دارم.

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
دوست من شما افسرده و ملول و بیمار هستی
بیا در ذهن ات تزریق کنم که زندگی زیباست و زندگی کن

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
درد من مسکن ندارد
کل جهان و سیستم آن دارای عفونت های چرکی و کثیف میباشد به طور قطع باید گفت که علاجی هم وجود ندارد برای آن

من نمیتوانم ادای انسان های خوبخشت و خوشحال را در بیاورم چون خصلت انسان های دیگر را ندارم
این حرف ها را وقتی به شخصی بزنم. به طور قطع میگویند افسرده و ملول و بیمار هستم و میخواهنند
آن زمان میتونم زندگی زیبا و نصایح تو را قبول کنم که خودت به آن ها باور و اعتقاد داشته باشی در اصل آن ها هستند که خودشان را گول میزنند.
وگرنه میلیون ها انسان آمدند و رفتند. چه شد؟ به چه هدفی رسیدند یا نزدیک شدند؟ یک زندگی تکراری و تهوع آور
بشر بعد از چندین هزار سال به این افتخار میکند که وسیله ای بی روح و جان ساخته که بشود نوشته ها را از طریق آن جابجا کرد و پیام به هم رساند.(همین کامپیوتر را میگویم)

روزها و زندگی را با بطالت کامل می گذرانم . شب ها زودتر از همیشه سر به بالین میگذارم تا خواب کمی به من آرامش بخشد و و صبح ها بدون هدف بیدارم میشوم و چندین وقت هست هوس مرگ را دارم.

شما بیماری نداری؟بیماری جسمی؟
یا از اطرافیان و نزدیکانت کسی بیماری سخت و لاعلاج نداره؟

PRO USER

Registered User
لایک‌ها
114
منم اینطوری بودم ، زیاد پای کامپیوتر بشینی خسته میشی همین احساس بهت دست میده
با رفقا بزن بیرون ، ورزش خاصی رو دنبال کن ، خودت رو درگیر کارهای دنباله دار بکن

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
تو انسانی هستی که اربابان بیمار کشورت به تو افسردگی تزریق کرده اند. خودت هم نمی دانی ولی دچار ذهنی ویروسی شده ای. D:

قربانت/ استدلال

1eng.ir

Registered User
لایک‌ها
1,504

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
زندگی همیشه هم بد نیست نباید زیاد جدی گرفت خوب زندگی پستی و بلندی مطمئنا خواهد داشت و این جزئی از طبیعته

maysam.m

Registered User
لایک‌ها
1,369
منم اینطوری بودم ، زیاد پای کامپیوتر بشینی خسته میشی همین احساس بهت دست میده
با رفقا بزن بیرون ، ورزش خاصی رو دنبال کن ، خودت رو درگیر کارهای دنباله دار بکن

100% تایید میشه!
زیاد پای کامپیوتر نشستن آدم رو افسرده میکنه. منم یه مدت اینجوری شده بودم!
دنبال تفریحات گروهی یا چند نفره باش. خیلی موثره.

موفق باشی

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
حتما باید آدما همه غر بزنن و از زندگی بنالن تا شما بگید "واقعبین" هستن ؟!

بخدا هوای خوب بهار ، جیک جیک گنجشکا ، خونواده ، دوستا و .. واقعیت دارن فقط این عینک بدبینی رو باید برداشت ...

هیچ وقت نباید همه شرایط آماده باشه تا شما زندگی کنی و لذت ببری ... شاید باید خودت بسازیش

پ.ن : آره دوست من ! فک کن دارم شعار میدم ...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,655
درد من مسکن ندارد

ناجور حالم گرفته شد :( هی روزگار:(
منم یه جورایی عین توام:( داغون:(

MihanServer.com

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
اینا تخیلات 3 روز قبل از مرگه که سراغ هر کس و ناکسی میاد خودتو اماده کن ! (ابلیس طبقه پایین ازرائیل) .

beнnam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
100% تایید میشه!
زیاد پای کامپیوتر نشستن آدم رو افسرده میکنه. منم یه مدت اینجوری شده بودم!
دنبال تفریحات گروهی یا چند نفره باش. خیلی موثره.

موفق باشی

تایید میشه ولی جواب گو نیست بعد یه مدت دوباره برمیگردی ...

مشکلت اینه که زیادی خیال میکنی ، راحت باش همینه که هس :D

میتونی معتادم بشی ، بی حسِ بی حس ، ولی بازم برمیگردی ولی اینبار به لجن کشیده میشی و برمیگردی آخرشم خودکشی میکنی من نمیگم گنجشک هس رفیق هس ..... ، زندگی سراسر درده خیلی هم مشکله هر کسی هم میگه زندگی زیباس و ... زر میزنه همین آدمو تمام دارایشو ازش بگیر گرسنه که موند ، یه سقف که نداش ، 100 جور مرض که گرفت یا میمیره یا مثل سگ پارس میکنه برا همینا
اینو یادت باشه ما آدما کاملترین و پیچیده ترین نوع حیونیم نسل قبلمون همون شامپازه های رو درختن

ولی همینه که هس راه دیگه ای سراغ داری ؟

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
درد من مسکن ندارد

1. حالا میگی چیکار کنیم که از این بن بست خارج بشیم؟ راهکاری داری یا فقط عجز و ناله؟

2. بشر بعد از چندین هزار سال به این افتخار میکند که وسیله ای بی روح و جان ساخته که بشود نوشته ها را از طریق آن جابجا کرد و پیام به هم رساند.(همین کامپیوتر را میگویم)
خودت چه گامی برای پیشرفت بشر برداشتی؟ خودت چه کار مفیدی برای بشریت انجام دادی؟

3. وگرنه میلیون ها انسان آمدند و رفتند. چه شد؟
خب دقیقا چی باید میشده که نشده؟

4. به چه هدفی رسیدند یا نزدیک شدند؟
مسلما هر کدوم از این میلیون ها انسان، برای خودشون اهدافی داشتن که بهش رسیدن یا نزدیک شدن

چشم ها را باید شست. زندگی زیبا نیست ولی باید به خودت تلقین کنی که زیباست. در غیر اینصورت خودت به لحاظ روحی آسیب میبینی. یه روانشناس میتونه کمکت کنه

پ ن : کسی میدونه افرادی که چنین تفکری داشته باشن ، در چه مکتبی دسته بندی میشن؟ همین "ایسم" ها منظورمه

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,110
تایید میشه ولی جواب گو نیست بعد یه مدت دوباره برمیگردی ...

مشکلت اینه که زیادی خیال میکنی ، راحت باش همینه که هس :D

میتونی معتادم بشی ، بی حسِ بی حس ، ولی بازم برمیگردی ولی اینبار به لجن کشیده میشی و برمیگردی آخرشم خودکشی میکنی من نمیگم گنجشک هس رفیق هس ..... ، زندگی سراسر درده خیلی هم مشکله هر کسی هم میگه زندگی زیباس و ... زر میزنه همین آدمو تمام دارایشو ازش بگیر گرسنه که موند ، یه سقف که نداش ، 100 جور مرض که گرفت یا میمیره یا مثل سگ پارس میکنه برا همینا
اینو یادت باشه ما آدما کاملترین و پیچیده ترین نوع حیونیم نسل قبلمون همون شامپازه های رو درختن

ولی همینه که هس راه دیگه ای سراغ داری ؟

;);););)

Solarist

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
10
ببین برادر من... یه چیز بهت میگم یه ذره رعایتش کنی مشکلاتت حله.

تو زندگی زیاد به هدف ها فکر نکن... اینکه بیای یه هدف مشخص کنی بهش برسی باز یه هدف و... همین چرخه همینطور ادامه بدی آره زندگی واست بی معنی و پوچ میشه.

ما تا وقتی به هدفمون نرسیدیم در تکاپو و جنب و جوش هستیم، بهش که رسیدیم دلمون رو میزنه.

شما[یــــــــــــــــــه فاصله خــــــــــــــــــــــیلی بزرگ] هدف.

میدونی تو محور بالا نقطه خوشبختی شما کجاست؟ دقیقاً همون وسطا وقتی در راه رسیدن به هدف هستی.

///

در ضمن یه چیز دیگه میگم... این دنیا رو هر طور نگاه کنی همونطور بهت القاء میشه.

اگه بگی همه مردم جهان گرگند و همو تیکه پاره می کنند طوری که مادر به بچه اش رحم نمی کنه... بله دقیقاً همینطوره و همینطور هم خواهد شد.

اگر بگی دنیا با همه مشکلات و سختی هاش به همون نسبت چیزهای خوب هم داره باز هم همونطور میشه.

اگر حتی به این فکر کنی که این دنیا بهشته واقعاً بهشت میشه.

در واقع شما با همین طرز فکرت دنیات رو میسازی، می تونی جهنم رو بهشت کنی و برعکس.

حقیقت بیشتر از اونکه وجود داشته باشه ساختنی و زاده افکار شماست.

Casperky

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ایمانت ضعیف شده.
نماز اول وقتت ترک میشه تازگی ها؟

بالا