برگزیده های پرشین تولز

درس چی بخونم ؟!

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
سلام ؛
با توجه ب ثبت نام دانشگاها ... من میخوام برم دانشگاه :|

ذاکر باشم ک مقطع من کاردانی هست ... و از نظر خودم مهم نیست سطح علمی دانشگاه چیه... دانشگاه دولتی هم قبول شدم ک دوره نمیخام برم ...
حالا بنظرتون چ دانشگاهی برم ؟
سما ؟
علمی کاربردی ؟

از دوستانی ک علمی کاربردی رفتن تقاضا دارم راجب این نوع دانشگاه یه خورده توضیح بدن...

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
علمی کاربردی خیلی داغون و بی درو پیکر هست و هیچ چی هم یاد نمیگیری.
من همین علمی کاربردی خراب شده میرفتم که اخرشم نصفه کاره انصراف دادم

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
سلام ؛

ذاکر باشم ک مقطع من کاردانی هست ... و از نظر خودم مهم نیست سطح علمی دانشگاه چیه... دانشگاه دولتی هم قبول شدم ک دوره نمیخام برم ...
سما ؟
علمی کاربردی ؟

از دوستانی ک علمی کاربردی رفتن تقاضا دارم راجب این نوع دانشگاه یه خورده توضیح بدن...

چه رشته ای رو میخوای برای کارشناسی ناپیوسته بخونی؟

رشته کاردانیت چی بوده؟

yassale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
خیلی سخته نرو
راست میگه اگه اهلش نباشی هم واست سخته هم به دردت نمی خوره ولی اگه اهلش باشی هم برات شیرینه هم پولی که از نرم افزار درمیاد با هیچ چی قابل مقایسه نیست

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
اگر عقل امروز رو دیروز داشتم قطعا پزشکی میخوندم
sadtrollface.png

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288

ms368

Registered User
لایک‌ها
8,721
سلام ؛
سما ؟
علمی کاربردی ؟
من در مورد علمی کاربردی فقط میتونم بگم که اکثر دانشجویان این دانشکده افرادی هستن که عمدتا شاغل هستن و وقت زیادی رو نمیتونن براش بزارن

خودم ۲ تا دانشگاه بودم
یکی غیر انتفاعی که تقریبا چیزی یاد نگرفتم و مثه گوله درسارو پاس میکردیم، رشته نرم افزار بودم ولی خداشاهده اصلا محیط ویژوال استودیو رو ندیدم که ندیم، اکثرا خنگ بودن و میشد خیلی راحت از همکلاسیات سبقت بگیری چون کسی درسو به ... نمیگرفت و استادا هم فقط تکو توکی سخت گیر بودن
تنها چیزی که یاد گرفتم مقدماتی C++ بود که معرفی تابع ها و ساخت برنامه هایی مثه ماشین حساب و ... بود، حتی مقدمات شی گرایی هم نتونستم بفهمم و روزنامه وار درسمون میدادن

کاردانی غیر انتفاعی که تموم کردم، کارشناسی رو رفتم دانشکده دولتی فنی حرفه ای
اینجا دیگه پوستم کنده شد و معنی رشته خودمو درک کردم، واسه گرفتن نیم نمره باید زمینو آسمونو به هم میدوختیم، هر درسی پروژه مخصوص خودشو داشت
جاوا، اندروید، C#، Php و کلی زبون برنامه نویسی داشتیم بعضیاش مثه C# باید از قبل توی کاردانی کار کرده باشی که من یکی توش مونده بودم
اینجا دیگه اکثرا خرخون و باهوش بودن چون پایه کاردانی قوی داشتن و اگه یکم ازشون عقب میوفتادم روزگارم سیاه بود و مجبور به حذف ترم میشدم
واسه اولین بار بود که درسامو حذف میکردم چون میدیدم از عهدشون بر نمیام و همه اینا به خاطر این بود که کاردانیمو توی یه دانشکده ضعیف گذرونده بودم

در مورد دانشگاه آزاد یا پیام نور هم خبر ندارم.

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
سلام ؛

سما ؟
علمی کاربردی ؟

سما= سازمان منگلان ایران:D

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
چرا یه دفعه کارشناسی نمیری؟ اینجوری بهتر نیست؟
چون رشتم فنی بود ...
و عملاً پیش دانشگاهی نرفتم...

من در مورد علمی کاربردی فقط میتونم بگم که اکثر دانشجویان این دانشکده افرادی هستن که عمدتا شاغل هستن و وقت زیادی رو نمیتونن براش بزارن

خودم ۲ تا دانشگاه بودم
یکی غیر انتفاعی که تقریبا چیزی یاد نگرفتم و مثه گوله درسارو پاس میکردیم، رشته نرم افزار بودم ولی خداشاهده اصلا محیط ویژوال استودیو رو ندیدم که ندیم، اکثرا خنگ بودن و میشد خیلی راحت از همکلاسیات سبقت بگیری چون کسی درسو به ... نمیگرفت و استادا هم فقط تکو توکی سخت گیر بودن
تنها چیزی که یاد گرفتم مقدماتی C++ بود که معرفی تابع ها و ساخت برنامه هایی مثه ماشین حساب و ... بود، حتی مقدمات شی گرایی هم نتونستم بفهمم و روزنامه وار درسمون میدادن

کاردانی غیر انتفاعی که تموم کردم، کارشناسی رو رفتم دانشکده دولتی فنی حرفه ای
اینجا دیگه پوستم کنده شد و معنی رشته خودمو درک کردم، واسه گرفتن نیم نمره باید زمینو آسمونو به هم میدوختیم، هر درسی پروژه مخصوص خودشو داشت
جاوا، اندروید، C#، Php و کلی زبون برنامه نویسی داشتیم بعضیاش مثه C# باید از قبل توی کاردانی کار کرده باشی که من یکی توش مونده بودم
اینجا دیگه اکثرا خرخون و باهوش بودن چون پایه کاردانی قوی داشتن و اگه یکم ازشون عقب میوفتادم روزگارم سیاه بود و مجبور به حذف ترم میشدم
واسه اولین بار بود که درسامو حذف میکردم چون میدیدم از عهدشون بر نمیام و همه اینا به خاطر این بود که کاردانیمو توی یه دانشکده ضعیف گذرونده بودم

در مورد دانشگاه آزاد یا پیام نور هم خبر ندارم.
ممنون از توضیحات کاملت ... اما ملاک من یاد گرفتن نیست(چون ب صورت ازاد دروس تخصصی رو در حال فهمشم... ) ؛ من فقط میخوام مدرکمو بگیرم و سربازی رو ب تاخیر بندازم...
در کل نظر شما اینه ک من سما برم یا علمی-کاربردی...

ایا علمی کاربردی غیر حضوریه ؟!

yassale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
30
علمی کاربردی بری بهتره، اگه فقط می خوای یه مدرک بگیری و آموزش رو خودت داری کار میکنی همون علمی کاربردی برو که مدرکش هم بهتر از بقیست

soheyl14

Registered User
لایک‌ها
1,239
علمی کاربردی بری بهتره، اگه فقط می خوای یه مدرک بگیری و آموزش رو خودت داری کار میکنی همون علمی کاربردی برو که مدرکش هم بهتر از بقیست
علمی کاربردی با سما چ فرقی داره ؟!
شما میدونید؟

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203

منم به نظرم اگه انتظار نداری که از دانشگاه چیزی یاد بگیری و وقت زیادی روش بذاری برو همین علمی کاربردی.

pbx9798

Registered User
لایک‌ها
150
علمی کاربردی با سما چ فرقی داره ؟!
شما میدونید؟
کلا دانشگاه های ما اینطورن

اول دولتی بعد سما ازاد علمی کاربردی غیر انتفاعی پیام نور هم تو ی دسته از بین اینا هم فقط ازاد بدردبخوره بقیه افتضاحن

ازاد فکر کنم برای رشته کامپیوتر 50 درصد تخفیف گذاشته , ورودی مهرش که اینطور بود برای بهمن و سال بعد خبر ندارم

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,372
دانشگاه رو دانشجوهاش خراب میکنن.

من الان پیام نور مشهدم. یعنی بچه ها از خداشونه چیزی یاد نگیرن و استاد یه نمره ای بده بره پی کارش.

کلاس عازمایشگاه الکترونیک به اون مهمی, کلا دو جلسه تشکیل شد اونم دو تا مدار بسیار ساده و عاب خوردن رو گفت ببندید و برید خونه.

فقط من تو این محیط ناراحت و معترض بودم و هستم. وگرنه بقیه ملت از خداشونه.

عاخر سر هم همه بالای هیجده گرفتن.

استاده هم هیچی بلد نبود. یعنی خودم میومدم درس میدادم خیلی بیشتر از اون حالیم میشد.

پیام نور از لحاظ تئوری خیلی جلو هست, از لحاظ عملی عقب افتاده که به خدا اونم به سادگی قابل حله. فقط اساتیدی بیارن که یکمی بلد باشن و اینکه بیشتر سخت بگیرن.

بالا