برگزیده های پرشین تولز

درمان سردی و گرمی توی زمستون چیه؟

monerr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من اصلیتم خوزستانی است ولی الان 21 ساله ساکن شیرازیم
بخاطر بافت قدیم شهر شیراز من از دوچرخه استفاده میکنم
توی زمستون بخاطر سرمامجبورم ژاک و کاپ بپوشم توی خیباون بعد از مدتی احساس گرما و بعدش احساس سرما میکنم

شما راه حلی دارین ؟

پیش دکتر هم رفتم متوجه نشد
آیا به این دلیل است که من تبم سرد و گرم رو هردو باهم دارم؟

شما هم اینطوری میشید یانه؟
دوچرخه سوار پی تی کیه؟

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
من اصلیتم خوزستانی است ولی الان 21 ساله ساکن شیرازیم
بخاطر بافت قدیم شهر شیراز من از دوچرخه استفاده میکنم
توی زمستون بخاطر سرمامجبورم ژاک و کاپ بپوشم توی خیباون بعد از مدتی احساس گرما و بعدش احساس سرما میکنم

شما راه حلی دارین ؟

پیش دکتر هم رفتم متوجه نشد
آیا به این دلیل است که من تبم سرد و گرم رو هردو باهم دارم؟

شما هم اینطوری میشید یانه؟
دوچرخه سوار پی تی کیه؟

ببین این موضوع به خاطر خوزستانه احتمالا تا یاد خوزستان میفتی گرمت میشه بعد یه دفه یادت میفته که الان تو شیرازی یه دفه دوباره سردت میشه. بعضی وقتا هم به صورت موازی یاد خوزستان و شیراز میفتی هم گرمت میشه هم سردت میشه.
خدا به خیر کنه! اگه یه دفه فکرت به سمت همدان و تبریز و ... منحرف بشه یه دفه یخ میبندی وسط خیابون!
شوخی کردم
منم اینطوری میشم. حالت بسیار بدیه. آدم در عین حال که از درون گرمشه سردش میشه یه جورایی سر درد میگرم من توی این حالت! به خاطر همین من زمستونا توی ماشین در عین حال که بخاری روشن میکنم. شیشه کنار خودم همیشه پایینه! و همه میگن این حرکت غیر طبیعیه.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
والا منم هر هفته سه شب بايد برم باشگاه براي چون تقريبا نزديك خونه هست با دوچرخه ميرم ...مسير سربالايي ملايمي هست و حدود 20 دقيقه طول ميكشه تا برسم
تو زمستون هم يه كاپشن ،دستكش،كلاه ،شال گرن ....فقط چشمام پيداس !!
ولي مشكل شما رو ندارم اول مسير كه خوب طبيعتا يكم گرمه ولي بعدش نه خيلي سردم ميشه نه خيلي گرم ...

شما فكر كنم اگه يكم بيشتر خودتو گرم بگيري خوب بشه مخصوصا دستا و گوش هات رو خوب بپوشون ...

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
فکر کنم شما هم مثل من عادت داری با سرعت نور قدم بزنی!
منم وقتی زمستون بیرون راه میرم(تقریبا میدوم) احساس گرما میکنم در حالیکه از بیرون سردمه

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
برای کاپشن یه ویسله تابیه شده به نام زیپ ! وقتی گرمت میشه کمی بکشش پایین تر وقتی سردت میشه بکشش بالاتر ! این هم خیلی طبیعی اه وقتی که فعالیت بدنی میکنی بدنت گرم میشه !

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
راستی من حواسم نبود شما در مورد دوچرخه سواری گفتید. در هر صورت فرقی نداره. به قول رفیقمون وقتی فعالیت بدنی بالا میره همین حالت میشه.
راستی ممکنه مریض بشی. بهتر از جایی که از دوچرخه پیاده میشی تا خونه درجا راه بری و پنجره هم باز نباشه چون یه دفعه بدنت سرد میشه و باید یه هفته بخوابی

بالا