برگزیده های پرشین تولز

درگاه ارز دیجیتال برای سایت

ashnas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام. من یک وبسایت دارم. میخوام براش درگاه ارز دیجیتال (تتر) داشته باشم که مشتری ها با تتر خرید کنن. چه درگاهی رو پیشنهاد میدید؟ خارجی هم باشه مهم نیست (چون شنیدم واسط های ایرانی هم هستن). ضمنا سایتم با ASP.NET نوشته شده. ممنون میشم کمک کنید.

parisa al

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام. من یک وبسایت دارم. میخوام براش درگاه ارز دیجیتال (تتر) داشته باشم که مشتری ها با تتر خرید کنن. چه درگاهی رو پیشنهاد میدید؟ خارجی هم باشه مهم نیست (چون شنیدم واسط های ایرانی هم هستن). ضمنا سایتم با ASP.NET نوشته شده. ممنون میشم کمک کنید.
سلام
من تاپیکتون رو الان خوندم
میشه بپرسم چیکار کردید؟
درگاه ارز دیجیتال گذاشتین؟ اگر گذاشتیدچطور بود؟ از کدام درگاه استفاده کردید؟ راضی بودید؟
ممنون میشم جوابمو بدید

ashnas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
من تاپیکتون رو الان خوندم
میشه بپرسم چیکار کردید؟
درگاه ارز دیجیتال گذاشتین؟ اگر گذاشتیدچطور بود؟ از کدام درگاه استفاده کردید؟ راضی بودید؟
ممنون میشم جوابمو بدید
سلام. وقت بخیر. بله از کوین بیس استفاده کردم. ولی ثبت نامش کمی سخته. حتما باید آدرس آمریکا داشته باشید. آدرس سایتش اینه :

parisa al

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام. وقت بخیر. بله از کوین بیس استفاده کردم. ولی ثبت نامش کمی سخته. حتما باید آدرس آمریکا داشته باشید. آدرس سایتش اینه :

خییییییییییییلی ممنوووووووووووووووون::D:D

logomotive

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
سلام ، درگاه های واسط ایرانی هم هستن برای وبسایت درگاه ارائه بدن ؟

بالا