برگزیده های پرشین تولز

درگاه پرداخت واسطه

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
سلام درگاه پرداخت خوب معرفی کنید پی رو دارم که دوباره غیر فعال شده

ATILA1355

Registered User
لایک‌ها
1,118
بیت پی خوبه
امتحان کنید

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
درخواست درگاه دادم پشتیبانیشون دقیقا جملات زیر رو گفت:

با سلام و احترام
مجوزی است که توسط شاپرک ارائه میشه و ما می بایست اخذ کنیم
در مرحله آخر این مجوز هستیم و انشاا.. اگر مشکل خاصی نباشد بزودی این مجوز را اخذ و اطلاع رسانی خواهیم کرد.

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
bitpay مزخرفت ترین درگاه واسطه. بی سواد، دروغگو و بی ادب، خیلی راحت ممکنه پولتون رو ندن. آخرین باری که من تسویه کردم به دستور بانک پارسیان به Bitpay ، پول منو دادن. بهانه شون هم این بود که "چرا لپ تاپ رو گرون میفروشی؟" من هم صدبار گفتم سایت ما پوشاکه، لپ تاپ نداریم که!!!

توی اینترنت مطلب درباره شون زیاده... ازشون دوری کنید.

من با تمام درگاه های واسط ایرانی کار کردم، هر کدوم مشکلات بزرگی دارند که قابل چشم پوشی هم نیست. مخصوصا اگر تعداد تراکنش هاتون زیاد باشه.

من اصلا پیشنهاد نمیکنم با درگاه واسط دیگه کار کنید.... حالا اگر خودتون میخواهید تجربه کنید دیگه مختارید.

20doost

Registered User
لایک‌ها
352
bitpay مزخرفت ترین درگاه واسطه. بی سواد، دروغگو و بی ادب، خیلی راحت ممکنه پولتون رو ندن. آخرین باری که من تسویه کردم به دستور بانک پارسیان به Bitpay ، پول منو دادن. بهانه شون هم این بود که "چرا لپ تاپ رو گرون میفروشی؟" من هم صدبار گفتم سایت ما پوشاکه، لپ تاپ نداریم که!!!

توی اینترنت مطلب درباره شون زیاده... ازشون دوری کنید.

من با تمام درگاه های واسط ایرانی کار کردم، هر کدوم مشکلات بزرگی دارند که قابل چشم پوشی هم نیست. مخصوصا اگر تعداد تراکنش هاتون زیاد باشه.

من اصلا پیشنهاد نمیکنم با درگاه واسط دیگه کار کنید.... حالا اگر خودتون میخواهید تجربه کنید دیگه مختارید.
از اینکه تجربه خودتون رو به اشتراک گذاشتید ممنونم
از زرین پال استفاده میکنم الان و البته سال قبل هم زرین پال بود ولی الان دوباره یادم افتاد که از همون استفاده کنم فعلا توی درگاه پرداختها زرین پال بهتره

بالا