برگزیده های پرشین تولز

درگاه پرداخت کریدیت کارت

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام یه سوال داشتم چون کل اینترنت رو زیرو رو کردم اخرش به جواب نرسیدم
به جز پی پال هیچ سیستم دیگه ای وجود داره که درگاه کریدیت کارت ارایه بده؟
البته چند تا سیستم پیدا کردم ولی اکثرشون باید اول توی سایت واسط که درگاه رو میده مشتری ثبت نام بکنه تا بعد بتونه خرید رو انجام بده در حالی که اکانت های پریمر و بیزینس پی پال این امکان رو قرار دادن که نیاز به ثبت نام هم نباشه.
اینم بگم چند تا درگاه واسط مشهور که درگاه مستقیم کریدیت کارت میدن پیدا کردم ولی روش نقد کردنش مشکل بود مثلا square و 2checkout و چند تای دیگه که روش برداشت موجودیشون یه کم سخته باید حساب بانکی داشته باشی که با هزینه بالایی اینجا برات حساب بانکی از اروپا یا امریکا میسازن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,013
پی پال با ایرانی جماعت مشکل اساسی داره حتی اگر طرف داخل ایران نباشه
برای شارژ یا خرید با مسترکارت و... نیاز داشتی میتنم براتون انجام بدم

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
سلام نه برا خرید نمیخوام که .من سوالم چیز دیگه ای بود متن رو کامل نخوندین.گفتم درگاه واسط که کریدیت کارت برای سایت ارایه بده میخوام مثل زرین پال خودمون که بهت درگاه پرداخت میده نمونه خارجیش رو میخوام که برداشت از حسابش هم مثل سایت هایی نظیر square سخت و نشدنی نباشه پی پال هم میدونم مشکل اساسی داره برا همین گفتم یه چیزی مثل پی پال باشه که درگاهی که ارایه میده بدون نیاز به ثبت نام مشتری های سایت بتونن خرید انجام بدن توسط کارت

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
stripe
skrill
payoneer

اینها معروف ها هستن که خارجی ها استفاده می کنن, ولی برای ایرانی ها باید با ساپورتشون تماس بگیری ببینی اجازه میدن یا نه. البته آدرس خارج از ایران باید بدی که شانسی داشته باشی.

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
stripe
skrill
payoneer

اینها معروف ها هستن که خارجی ها استفاده می کنن, ولی برای ایرانی ها باید با ساپورتشون تماس بگیری ببینی اجازه میدن یا نه. البته آدرس خارج از ایران باید بدی که شانسی داشته باشی.
هر سه تا رو تست کردم ولی پایونر و استریپ که به شدت گیر میدن و حساب بانکی برای برداشت وجه لازم دارن اما اسکریپل رو مطمعا هستین که درگاهی که ارایه میدن کریدیت کارت هم میشه پرداخت کرد؟
پیزا و بقیه بانک ها هم درگاه گرفتن ازشون زیاد سخت نیست اما مطمعا نیستم بشه مشتری مستقیم با کارت خرید کنه حتی پی پال هم این امکان رو مستقیم نمیده مگه اینکه حسابتو ارتقا بدی
فکر کنم چاره ای نباشه جز اینکه یه ویزا کارت متصل به حساب بانکی بگیرم هزینش اونقدر بالاست که ادم جرات این ریسکو نداره تا 500 دلار بعضی جاها هزینه یه ویزا کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی میخوان

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
هر سه تا رو تست کردم ولی پایونر و استریپ که به شدت گیر میدن و حساب بانکی برای برداشت وجه لازم دارن اما اسکریپل رو مطمعا هستین که درگاهی که ارایه میدن کریدیت کارت هم میشه پرداخت کرد؟
پیزا و بقیه بانک ها هم درگاه گرفتن ازشون زیاد سخت نیست اما مطمعا نیستم بشه مشتری مستقیم با کارت خرید کنه حتی پی پال هم این امکان رو مستقیم نمیده مگه اینکه حسابتو ارتقا بدی
فکر کنم چاره ای نباشه جز اینکه یه ویزا کارت متصل به حساب بانکی بگیرم هزینش اونقدر بالاست که ادم جرات این ریسکو نداره تا 500 دلار بعضی جاها هزینه یه ویزا کارت فیزیکی متصل به حساب بانکی میخوان
والا من از درگاه اینها خرید کردم ولی خودم هیچ وقت اقدام به گرفتنش نکردم
فکر کنم همه اینها نیاز به یه حساب بانکی خارج از کشور داشته باشن
شاید راحترینش پی پال باشه که بشه موجودی حساب رو از طریق خوده پی پال به جای دیگه ارسال کرد. اکانت بیزینس پی پال فکر کنم بتونه کارت اعتباری رو به صورت مستقیم قبول کنه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
بله پی پال هم میشه ولی اونقدر ریسکش زیاده که جرات رفتن طرفش رو ندارم قبلا چند بار بلاکم کرده خیلی تیزن :(
ظاهرا چاره ای ندارم جز گرفتن یه ویزا کارت متصل به حساب ممنونم از کمکتون

larsa.ir

Registered User
لایک‌ها
22
این سایت ارائه میده پی پال بیزینس فول وریفای هویتی
در ضمن حساب بانکی بگیرید نمیدونم ویزا مستر باشه نباشه ربطی به دادن درگاه بانکی بهتون نداره مگه هر کسی حساب بانکی ساخت یعنی میتونه درگاه بگیره

www.larsashop.com

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
این سایت ارائه میده پی پال بیزینس فول وریفای هویتی
در ضمن حساب بانکی بگیرید نمیدونم ویزا مستر باشه نباشه ربطی به دادن درگاه بانکی بهتون نداره مگه هر کسی حساب بانکی ساخت یعنی میتونه درگاه بگیره

www.larsashop.com
ببینید مثلا سایت squareup.com که یه سایت درگاه واسط بانکی هست و درگاه پرداخت با کریدیت کارت رو هم میده نحوه دریافت درگاه ازش کار راحتی هست و قبلا راحت گرفته بودم ولی مشکل از جایی شروع میشه که نیاز به دریافت وجه از سایت squareup.com داریم چون اگه درست یادم باشه برداشت از سایت فقط با حساب بانکی امکان پذیر بود در نتیجه اگه یه حساب بانکی که ویزا کارت بهش متصل هست داشته باشم میتونم از سایت های درگاه واسط مثل squareup.com درخواست واریز به حساب بانکی رو بدم و توسط ویزا کارت هم کار بردشت و تبدیل به ریال رو توسط صرافیا انجام بدم.
تا حالا اینکار رو تست نکردم که مطمعا باشم قطعا امکان پذیره اما مگه مشکلی از این بابت میتونه وجود داشته باشه؟اگه اشتباه میکنم لطفا گوشزد کنید

larsa.ir

Registered User
لایک‌ها
22
ببینید مثلا سایت squareup.com که یه سایت درگاه واسط بانکی هست و درگاه پرداخت با کریدیت کارت رو هم میده نحوه دریافت درگاه ازش کار راحتی هست و قبلا راحت گرفته بودم ولی مشکل از جایی شروع میشه که نیاز به دریافت وجه از سایت squareup.com داریم چون اگه درست یادم باشه برداشت از سایت فقط با حساب بانکی امکان پذیر بود در نتیجه اگه یه حساب بانکی که ویزا کارت بهش متصل هست داشته باشم میتونم از سایت های درگاه واسط مثل squareup.com درخواست واریز به حساب بانکی رو بدم و توسط ویزا کارت هم کار بردشت و تبدیل به ریال رو توسط صرافیا انجام بدم.
تا حالا اینکار رو تست نکردم که مطمعا باشم قطعا امکان پذیره اما مگه مشکلی از این بابت میتونه وجود داشته باشه؟اگه اشتباه میکنم لطفا گوشزد کنید

دوست عزیز بحث این هست که درگاه واسط هم خودش نیازمند اینه که یا بزنه به پی پال یا بزنه حساب بانکیتون شما برای غذا خوردن دستتونو میچرخونید

پی پال از نوع بیزینسش اینه که کلا هم پلاگین ها اسکریپت هاش هست هم مستقیم میتونید خرج کنید

بحر حال انشالا کارتون اکی بشه

samanjigar

Registered User
لایک‌ها
86
دوست عزیز بحث این هست که درگاه واسط هم خودش نیازمند اینه که یا بزنه به پی پال یا بزنه حساب بانکیتون شما برای غذا خوردن دستتونو میچرخونید

پی پال از نوع بیزینسش اینه که کلا هم پلاگین ها اسکریپت هاش هست هم مستقیم میتونید خرج کنید

بحر حال انشالا کارتون اکی بشه
الان سایت squareup.com ارتباطش با پی پال دقیقا چیه؟؟درگاهش رو روی سایت ست میکنی درگاه مستقیم کریدیت کارت میده مبلغ هم از طریق حساب بانکی پرداخت میکنه کوچکترین ربطی به پی پال نداره
پی پال هم میشه اینکارو باهاش انجام داد البته فقط شنیدم که درگاه مستقیم کریدیت کارت میده امتحان نکردم ولی یه جا رو خود سایت پی پال خوندم که یه شرایط خاصی لازمه برا اینکه درگاه کریدیت کارت بده حالا درگاهی که میده مستقیمه یا نه رو نمیدونم مال این سایت که میگم درگاهش راحته همون صفحه اول مشخصات کارتی رو وارد کنی تمومه اما مال پی پال اگه عادی باشه که اصلا اجازه پرداخت بدون عضویت نمیده اگه بیزینس هم باشه چک نکردم ببینم مثل همین سایت میشه پرداخت رو مستقیم بدون عضویت در پی پال و فقط با کارت بانکی انجام داد یا نه چون همه مردم دنیا پی پال ندارن و اگه لازم باشه برا حساب بیزینس هم نیازمند عضویت در پی پال باشن فروش رو میاره پایین

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,552
پیام زسان گپ از adyen.com استفاده می کنه

latari

Registered User
لایک‌ها
86
من حساب بانکی با کد سوئیفت و مستر کارت دارم به نام خودم هم هست اگر کسی مشکل برداشت داره با یه قیمت توافقی حلضرم در آمدش رو نقد کنم

2pok

Registered User
لایک‌ها
4
paypax.net
رو فعلا میتونید روش حساب باز کنید اما با ادرس خارجی

بالا