برگزیده های پرشین تولز

دریافت مجانی اکانت نامحدود رپیدشر (rapidshare premium account) !!

morteza_mzh

Registered User
لایک‌ها
1
بیشتر از 1000 تا اکانت جدید رپیدشر تو این فایل txt هست که امیدوارم به دردتون بخوره ولی خواهشا پسوردشو عوض نکنید تا همه بتونن استفاده کنن.

برای دانلود اینجا کلیک کنید.

moji_naze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز بهتره که از علاقه دوستان به داشتن اکانت پرمیوم سوء استفاده نکنید و با این کار به پوینت های خود اضافه نکنید.هیچ فایل متنی 2.8 مگابایت حجم نداره و این کار تنها باعث دستیابی شخص شما به اکانت پرمیوم میشه و نه دوستان گرامی...پس از دوستان می خوم که این فایل رو الکی دانلود نکنن چون به هیچ نتیجه ای نمی رسن...

morteza_mzh

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز بهتره که از علاقه دوستان به داشتن اکانت پرمیوم سوء استفاده نکنید و با این کار به پوینت های خود اضافه نکنید.هیچ فایل متنی 2.8 مگابایت حجم نداره و این کار تنها باعث دستیابی شخص شما به اکانت پرمیوم میشه و نه دوستان گرامی...پس از دوستان می خوم که این فایل رو الکی دانلود نکنن چون به هیچ نتیجه ای نمی رسن...

شما بهتر بود حداقل یک بار فایل رو دانلود میکردید که بیخود اظهار نظر الکی در مورد سایز فایل های txt نکنید . قصد من فقط کمک به دوستان بود نه چیز دیگه.امیدوارم هیچ وقت دیگه شتابزده عمل نکنید که نه موجب دلخوری برای خود نه برای دیگران بشید.
در ضمن به دلیل پاک شدن لینک قبلی می تونین برای دریافت این فایل اینجا کلیک کنید.

moji_naze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز این اکانت ها خیلی بعید است که کار کنند و در ضمن یقینا مطلع هستید که رپید شیر با مشاهده استفاده از اکانت توسط چند آی پی اون اکانت رو میبنده پس این اکانت ها یا بسته شدند یا اینکه رمزشان مشکل دارد.شاهد حضور هم دوستان...از دوستان اگر 2 نفر اینجا بنویسند که اکانت اونها کار کرده من از شما رسما معذرت خواهی می کنم و شما رو تائید می کنم...من که دعوا ندارن ولی مثل اینها رو زیاد دیدم...

map

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مدت ها تو کار رپیدشیر بودم و آخرشم رفتم اکانت پریمیوم گرفتم.
لطفا بیهوده وقت دیگران را طلف نکنید​

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من مدت ها تو کار رپیدشیر بودم و آخرشم رفتم اکانت پریمیوم گرفتم.
لطفا بیهوده وقت دیگران را طلف نکنید​

.

میشه به ما بگید چجوری پرمیوم شدید ؟!

.

n0doom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
یرای استفاده ی درست و حسابی از رپیدشیر هیچ راهی بجز خریدن اکانت مثل بچه ی آدم وجود نداره :D

newpersian

Registered User
لایک‌ها
3
یک برنامه وجود نداره که بهش لیست های اینجوری رو بدی و همش رو چک کنه تا خودمون زحمت نکشیم دونه دونش رو چک کنیم

xp900

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جماعت سلام!

باور کنین بهترین و تنها راه داشتن اکانت Premium از Rapidshare خریدن اکانته !

تا اینجای کار چیز عجیبی نگفتم. خودم میدونم.

یه راه 100% مطمئن رو من امتحان کردم و توی مدت 5 روز یه اکانت یک ماهه گرفتم مثل آب خوردن.

من حداقل 10-12 راه رو رفتم ولی این یکی یه چیز دیگه است.

اکانت شما هم توی Rapidshare کاملا قانونیه چون بابتش پول دادین ... البته بدون اینکه حتی 1 ریال از جیبتون کم بشه ! :blink:

اول اینکه یه اکانت توی Paypal برای خودتون ایجاد کنید به این ترتیب :

سایت www.paypal.com رو ببینین.
Sign up کنین و یه Personal Account با مشخصات صحیح ایجاد کنید تا میرسین به جایی که ازتون مشخصات Credit Card و از اینجور چیزا میخواد. اونجا رو Cancel کنید (دکمه Cancel گوشه راست پایین فرم هست) تصویرش اینه :

2ur3ziw.jpg

حالا شما یه اکانت Paypal دارین که اگه توش پول داشته باشین (که الان میگم چجوری) میتونین باهاش هرکاری بکنین. از جمله خرید اکانت Rapidshare .
به این آدرس مراجعه کنید : http://bux.to/?r=xp900
این یه سایت خیلی خیلی ساده است که فقط کافیه توش Register کنین (بالای صفحه سمت راست روی Register کلیک کنین.) برای اطمینان بگم که این سایت نه نرم افزاری روی کامپیوتر شما نصب میکنه نه به آدرس Email شما که در فرم عضویت وارد میکنین کاری داره. یعنی Email رو در فرم یه email الکی هم بنویسین اتفاقی نمیافته. که خب... اگه این کار رو نکنین شاید بهتر باشه. برای عضویت جایی که اکانت Paypal میخواد، اکانتی رو که در مراحل قبل درست کردین وارد کنین.
بعد از اینکه عضو شدین، login کنین و روی Surf Ads کلیک کنین. جاش توی عکس مشخص شده :

xo46bq.jpg

اول اینکه بابت عضویت یه مقدار پول گیرتون میاد. بعد اینکه همیشه 20-30 لینک توی بخش Surf Ads هست که هر چند ساعت یکبار اضافه و کم میشه. با کلیک روی هرکدومشون(در هر روز) هم یه مقدار دیگه پول گیرتون میاد. خاطر جمع باشین اگه یه ذره حوصله کنین توی همون روز اول 2 دلار گیرتون میاد. ظرف 4-5 روز شما 10 دلار دارین که میتونین به حساب Paypal منتقلش کنین و اکانت Rapidshare اختصاصی خودتون رو داشته باشین.
دقت کنید !!! در بخش Surf Ads از سایت http://bux.to/?r=xp900 روی هر لینک که کلیک کردین باید 30 ثانیه صبر کنین. (بالای صفحه یه Counter میبینین) همزمان چندتا صفحه رو باز نکنین ! یکی که تموم شد بعد اونیکی. اگر ایرادی توی کار شما نباشه بعد از 30 ثانیه به جای تایمر بالای صفحه یه تیک سبز رنگ میبینین. اگه جاش ضربدر قرمز دیدین یعنی یه جای کار شما ایراد داشته.
نه کلکی توی کاره نه ویروس و نمیدونم هیچ چیز دیگه ای. از Refer من هم اگه نخواستین استفاده کنین مهم نیست . ولی باور کنین این بهترین راهی بود که میشد توی 5-6 روز 10 دلار درآورد و یه اکانت قانونی و واقعی و درست حسابی توی Rapidshare داشت.

به هرحال دوست داشتین امتحان کنین. ضرر نداره.

car20

Registered User
لایک‌ها
2
درود بر شما
من اکانت papal قدیم ها ساخته بودم , امروز هم از طریق reffer شما در اون سایت bux.to رجیستر شدم اما مشکلی که وجود داره اینه که من الان اصلا نمی تونم به سایت paypal وارد بشم و منو جز کشورهای غیر مجاز می شناسه و علی رغم اینکه یوزر و پسورودم رو قبول می کنه اما به من اجازه ورود نمی ده , از روش دور زدن سایت هم نتونستم چون تشخیصش داد , حالا راه دیگه ای هست تا بتوان paypal خودمان را چک کنیم ؟؟؟؟؟؟؟

mr.abbas

Registered User
لایک‌ها
5
با سلام ، دوستان عزيز به آپلود سنتر فارسي و 100 % فارسي آپلود دات كام برين و در اونجا براي هر فايلتون 1 گيگابايت فضا بگيريد تازه اون هم به صورت مستقيم و بدون داشتن هيچ محدوديت زماني و يا پهناي باند . براي استفاده از اين سايت نيازي به هيچ ثبت نام ويا دعوتنامه اي نيست . براي عموم رايگانه ! اين آپلود سنتر براي هميشه پا برجا ميمونه و دوستان ميتونند با خيال راحت فايل هاي خود را آپلود نمايند
www.farsiupload.com

farsiupload.com68910281311518929890.jpg

با بودن فارسي آپلود ديگر هيچ نيازي به رپيد شير و آپلود سنترهاي خارجي نيست

navid_milani1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله من هم خودم اين تاپيك رو امتحان كردم انقدر كه سرم درد امد

من از همه ميخوام اگه توش چيزي پيدا كردين من رو هم بي خبر نظاريد من كه بي خيال شدم

ضمنآ تا وقتي ايراني اون هست چرا خارجيش؟:hmm:

مرسي باي:cool:

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من نميدونم با وجود فروش 7000 تومني اكانت rapidshare سردرد چرا؟!!

charshakh.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
دوستاني كه اومدين و لينك هاي خودتونو گذاشتين تا شايد 1 نفر عضو شه!
بايد اون x تا عضوي كه جمع مي كنيد و خود شما حداقل يه آفر رو انجام بدن ! با كرديت كارت ه و هيچ كدوم نمي تونيد !

هيچ ايراني از اينا ها اكانت نگرفته ! قول ميدم!
بايد براي خارجي ها اين كارو بكنيد ! شايد موفق شين بعده 1 سال يه اكانت 3 روزه گرفتين !

فايده نداره ! وقت خودتونو هدر ندين ! كره زمين رو هم از ايني كه هست گرمتر نكنيد ! شايد سال هاي ديگه يه برفي اومد ...

Mrtzhsn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه دوستان
تعدادی اکانت جدید و رایگان برای سایت رپیدشیر

:)

http://rapidshare.com/files/196300871/Rapidshare_Newaccounts.txt

بالا