برگزیده های پرشین تولز

دریافت وام بانکی

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
امروز رفتم سراغ مهر؛ فعلا که هیچ خبری نیست... اما اون موضعی که گفتم رو پارسال تا حتی 25 اسفند هم اعطایی داشتن.

bill.goldberg

Registered User
لایک‌ها
6
وام 150 تومنی از کدوم بانک با اقساط بلند مدت می توان اخذ کرد؟
سند ملک هم موجود است

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
از اونجا که قول داده بودم اگه کارم شد بیام و به بقیه دوستان هم اطلاع بدم؛ بانک ثامن الائمه این وام رو داره . سقف 9 میلیونه که شما باید 3 تومن بخوابونی به حساب . 36 ماهه هر قسط 342 تومن؛ سه تا ضامن لازم داری یکی کارمند رسمی دولت با فیش حقوقی و گواهی کسر حقوقی؛ شیرازیای عزیز باید برن معالی آباد

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
از اونجا که قول داده بودم اگه کارم شد بیام و به بقیه دوستان هم اطلاع بدم؛ بانک ثامن الائمه این وام رو داره . سقف 9 میلیونه که شما باید 3 تومن بخوابونی به حساب . 36 ماهه هر قسط 342 تومن؛ سه تا ضامن لازم داری یکی کارمند رسمی دولت با فیش حقوقی و گواهی کسر حقوقی؛ شیرازیای عزیز باید برن معالی آباد

مبلغهای کمتر هم هستش ؟ یکی میگفت همین شرایط رو مولی موحدین دار ه ولی پول رو میتونی برداری یعنی اون یک سوم که گذاشتی

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
ثامن الائمه که اینطوری نیست؛ اصل پول شما میمونه تو حساب، برای 3 میلیون من، 42 یا 43 تومن هم سود میدن ! که اضاف میشه به حساب یا میتونی بگی بخشی از اقساط رو باهاش کم کنن؛

در خصوص مبالغ کمتر هم اره، شما هرچقدر بزاری سه برابرش بهت وام میدن؛ منتهاش اون مبلغ اولیه رو نگه میدارن تو حساب .

به ازای هر 3میلیون وامی که بگیری، یه ضامن نیاز داری؛
وضعیت هم به این صورته که
برای 3 میلیون یه ضامن کارمند
برای 6 میلیون یه ضامن کارمند + یه ضامن کاسب
برای 9 میلیون یه ضامن کارمند + یه ضامن کاسب + یه ضامن کاسب دیگه
------------------------------------------------------------------------------ نیاز داری. یه سری چک . این جور چیزا هم میخواد که باید بری خود شعبه بهت میگن .

saman2070

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باسلام خدمت سروران گرامی

من 5میلیون تومن دارم میخوام بوسیله اینها از بانک های خصوصی درمدت یک ماهه وام سه برابر بگیرم وهمچنین بتونم سپردمو بردارم!

لطفاراهنماییم بفرمایید

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
اقا من 3 میلیون بخواهم وام بگیریم کمتریم بهره یا کارمزد کجا میده کم بکشند روش
بازپرداختشم تا ماهی 90تومان میتونم بدم

داش علی

کاربر فعال گرافیک
کاربر فعال
لایک‌ها
942
آقایون من به یه نتیجه توووپ رسیدم برا وام به شما هم پیشنهاد میکنم
با این شرایط عالی وام و ضامنشو نوع بهره ی نزولش( کاملا نزوله شک نکن ، اگه نبود بیا تف کن تو صورت من) ، من ترجیح میدم برم بمیرم تا اینکه وام بگیرم .
ارادتمند :X:X

بالا