برگزیده های پرشین تولز

دریافت پول از خارج از کشور

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
سوالم ساده است. بهترین راه برای اینکه از خارج از کشور پول به دلار برای من ارسال بشه که هم برای فرد ارسال کننده راحت باشه و هم من اینجا سریع و با کارمزد کم مبلغ رو بتونم به ریال دریافت کنم چه روشی هست؟

در حال حاضر از پی پل استفاده میکنم که چون خودم اکانت درست و حسابی ندارم و از کمک دوستان برای اکسچنج استفاده میکنم یه مقدار مشکلات داره. مثلاً چون طرف مستقیم پول رو به پی پل میریزه همه اعتماد نمیکنند پول رو اکسچنج کنند. آیا روش مناسب تری هست یا خیر؟

اینم اضافه کنم که منبع پول امریکا هست.

Last edited:

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سوالم ساده است. بهترین راه برای اینکه از خارج از کشور پول به دلار برای من ارسال بشه که هم برای فرد ارسال کننده راحت باشه و هم من اینجا سریع و با کارمزد کم مبلغ رو بتونم به ریال دریافت کنم چه روشی هست؟

در حال حاضر از پی پل استفاده میکنم که چون خودم اکانت درست و حسابی ندارم و از کمک دوستان برای اکسچنج استفاده میکنم یه مقدار مشکلات داره. مثلاً چون طرف مستقیم پول رو به پی پل میریزه همه اعتماد نمیکنند پول رو اکسچنج کنند. آیا روش مناسب تری هست یا خیر؟

اینم اضافه کنم که منبع پول امریکا هست.
من میتونم ترتیبی بدم که ایشون به حساب من بریزه و من تو ایران بهتون ریال بدم.

ضمنا میتونم براتون یه حساب در خارج هم باز کنم که مستقیم برای خودتون حواله کنه. اطلاعات بیشتر خواستید بهم PM بدید.

Yahoo ID : dehlya2009

بالا