برگزیده های پرشین تولز

دریافت 27 دلار در اولین روز ثبت نام

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه

دیروز یکی از دوستان من رو با سایتی به نام AWSurveys آشنا کرد، نمیدونم قدمت این سایت ماله کیه ولی ظاهرا این دوستمون ازشو نتیجه گرفته بود.

جریان از این قراره که شما با صرق 1 دقیقه وقت توی سایت عضو میشین و بعد حدود 7 - 8 تا تبلیغ برای شما نمایش داده میشه، هر تبلیغ هم 4 دلار قیمتشه. بعد از مشاهده 8 تا تبلیغ از شما می خواد که یه جمله در مورد هر تبلیغ بنویسی (راحت ترین کار اینه که توضیح خود سایت رو براش کپی پیست کنید!) تمام این کارا 10 دقیقه وقت میگیره و در انتها هم 27 دلار به اکانت شما اختصاص داده میشه. بعدش شما باید صبر کنید تا چند روز بعد دوباره یه سری تبلیغ گذاشته بشه و روی اون ها کلیک کنید و الی آخر.

مزایای سیستم اینه که ظرف 10 دقیقه ی اول 27 دلار گیرتون میاد.
نیازی به چک کردن سیستم نیست و هر وقت تبلیغ جدید بیاد (چند روز طول میکشه) به شما ایمیل زده میشه.
به ازای هر فردی که به سیستم معرفی کنید 1 دلار پرداخت میشه.

والا من اصلا اهل این سیستم ها نیستم ولی این یکی خیلی کم دردسره. تا حالا حدود 15 دقیقه وقت براش خرج کردم (10 دقیقه توی سایتشون و 5 دقیقه هم این مطلب رو برای شما نوشتم)

برای ثبت نام میتونید روی لینک روبرو کلیک کنید: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=DarkLord2
با کلیک کردن روی لینک بالا به صفحه اصلی سایت هدایت میشین ، بالای صفحه اصلی سمت راست نوشته شده Create a Free account روش کلیک میکنید و 1 دقیقه بعد عضو سایت هستین. (و 1 دلار به من به عنوان معرف شما پرداخت میشه و خب پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم، اگه مایل نیستین این 1 دلار به بنده برسه خیلی راحت اسمم رو حذف کنید ;) )

این سایت با Paypal در تعامله و میتونید پولتون رو به Paypal انتقال بدین.

* من خودم هنوز دریافتی ازش نداشتم، ولی دوستم میگه با همین روش تونسته اکانت رپیدشیر بخره.

تنها دلیلی که این سایت رو اینجا معرفی کردم این بود که واقعا دلم برای وقتی که صرفش کردم نسوخته. 10 دقیقه چیزی نیست که بخوام غصه اش رو بخورم. اگه وعده ی سایت عملی بشه واقعا ارزشش رو داشته!

پس اگه مایل به ثبت نام هستین کلیک کنید: ثبت نام

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
عزيز اگه نصفي از اون 1 دلار رو به من بدي حتما با لينك شما رجيستر ميكنم قبوله;)

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
:D جالب بود...

دوست عزیز، اگه همچین امکانی وجود داشت بنده در خدمت بودم.

اگه یه روزی همچین امکانی بهش اضافه بشه هم باز بنده در خدمت خواهم بود، منتهی فعلا امکان جابجایی بین حساب ها نیست، موجودیم باید به سقف برسه تا بفرستمش به PayPal بعدش به روی چشم تقدیم میکنم. :happy:

البته باز تاکید میکنم که من اصلا به این سایت ها اعتقادی ندارم ولی واقعا در ازای 10 دقیقه اگه عملی باشه ارزش ریسک داره، چون تنها چیزی که از دست میدم 10 دقیقه زمانه... همین.

شاد باشی.

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
میشه بگی سقفی که باید برسه تا پول رو بده بیرون چقدره؟

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کلاه برداره

( اصلا نخونده گفتم )

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
میشه بگی سقفی که باید برسه تا پول رو بده بیرون چقدره؟
سقف تعیین شده 75 دلاره.

----------------------------------

در مورد کلاه بردار بودنش، احتمالش زیاده... چون مبلغی که میده یعنی 27 دلار در روز اول ثبت نام خیلی زیاده. ولی خب حالا گفتم، سنگ مفت. گنجشکم مفت میندازیم ببینیم چی میشه.

ممنون از نظرتون.

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
آره 75 دلار ديگه زايع هست كه خر حمالي مفتي مي خواهد بكشه :)

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون از Pirmard دوست داشتنیه پی تی.

عالی بود. ممنون از لینک هایی که گذاشتی.

jomeha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راست ميگه توي مملکت ما 10 دقيقه که هيچي اگه 10 سال هم وقت بزاري ارزشش رو داره .

چون اصلا اينجا وقت ارزش نداره - براي همين ميگن ايراني که اصلا به ساعت نياز ندارند.

ولي توي ژاپن که براي متروي توکيو فرصت پياده و سوار شدن مسافران فقط 10 ثانيه است و يا چين که بهترين زمان براي خواب و استراحت هنگام رفتن و برگشت از محل کار است اصلا ارزش نداره !

پس اگه تو ايران زندگي مي کني روي اين سايتها هر چي دوست داريد وقت بزاريد (افق ما سال 1414 - سند 20ساله)

ولي اگه تو کشور هاي ديگه هستيد ( مثلا دانشجو هستي تو يه کشور ديگه ... ) فکر نکنم اونا اصلا فرصت سر زدن به اين تايپيک رو داشته باشند.:lol:

بالا