برگزیده های پرشین تولز

در آمد راننده تراکتور ماهیانه چقدره ؟

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
پدرم هر بار که میخواد زمین دیسک زده بشه دنبال یه راننده تراکتور می گرده، از بین هف هشت نفری که زنگ می زنه معمولا یکی اشون میگه سه چار روز دیگه وقت دارم ، یعنی تمام روزها کار(سفارش ) دارند ! بعد اینا در بدترین شرایط برای 5 یا 6 ساعت کاری که انجام می دن 150 یا 100 تومن می گیرن . ایجور که من حساب می کنم یه نفر که تراکتور داره ماهی 30 میلیون در آمد داره . به عبارتی همون پنج ماه اول پول تراکتورش در میاد !
ولی اونچه که باعث میشه به جساب کتابای خودم شک داشته باشم و غیرمنطقی اش بدونم اینکه اگر واقعا همچین سودی داشت این شغل هم مثل شغل های دیگه اشباع می شد ، منظورم اینکه نمی تونم باور کنم با یه تراکتور میشه ماهی 30 بدست اورد . فکر می کنم یه جای حساب کتابام می لنگه ..

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سلام..در تمام روزهای سال مگه برای تراکتور کار هست؟

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
یک مورد رو حتما دقت کنید
کلا بهار از اواخر اردیبهشت ماه تا اواسط شهریور برای تراکتور کار هست
بعد از طرفی اون تراکتوره کلا تو روز همون 5-6 ساعته رو کار میکنه و ماشینش کلی اصتحلاک داره مثل ماشین های افرودی ! بعد از هر 10 روز کار حداقل دو تومن خرج ماشینش باید بکنه ....

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,236
یک مورد رو حتما دقت کنید
بعد از طرفی اون تراکتوره کلا تو روز همون 5-6 ساعته رو کار میکنه و ماشینش کلی اصتحلاک داره مثل ماشین های افرودی ! بعد از هر 10 روز کار حداقل دو تومن خرج ماشینش باید بکنه ....
2 تومن ؟؟؟ :eek:

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
سلام..در تمام روزهای سال مگه برای تراکتور کار هست؟
ظاهرا" شهری که من ساکنم ، اکثر فصل های سال براشون شغل هست . من در این مورد بیشتر تحقیق می کنم چیزی دستگیرم شد اینجا می نویسم

یک مورد رو حتما دقت کنید

ایجور که متوجه شدم فصل های دیگه هم برای تراکتور کار هست و این گفته شما برای هر 10 روز طرف مجبور باشه دو میلیون تومن خرج کنه عیرمنطقی به نظر میاد
، یه راننده تراکتو چقدر در امد داره که ماهی 6 میلیون برای تراکتورش خرج کنه ؟!

paeeizan

Registered User
لایک‌ها
4,002
الان یه تراک من با تراکتور سالم و سرحال از خرج در رفته ماهی 4 تومن درآمد داره ....

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
بعد از هر 10 روز کار حداقل دو تومن خرج ماشینش باید بکنه ....
چنین چیزی واقعیت نداره
ما 8 هکتار زمین داریم و میدونم تراکتور مخصوص اینکار ساخته شده
بغیر از روغن و استهلاک چرخ خرج زیادی نداره و اونم ربطی به 10 روز کار نداره ! بلکه سرویس سالیانه است

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
شما چطور حساب کردی ؟ اگه روزی 10 ساعت کارکنه میشه 300 هزار تومن روزانه و ماهی 9 میلیون تومن

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
شما چطور حساب کردی ؟ اگه روزی 10 ساعت کارکنه میشه 300 هزار تومن روزانه و ماهی 9 میلیون تومن
این قسمت از نوشته پست اولو دفت کنید : «بعد اینا در بدترین شرایط برای 5 یا 6 ساعت کاری که انجام می دن 150 یا 100 تومن می گیرن »
**
همیشه ایجوری نیست برا پنج شش ساعت 150 بگیرن ، بغضی وقتا برای دو ساعت کار هم همون 150 تومن رو می گیرن . البته اونایی که تراکتور دارن خودشون همچین در امدی رو انکار می کنن

بالا