برگزیده های پرشین تولز

در آمد سايت ايستگاه در يك ماه

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
مطمئن باش بشتر از 2 نفر نیستند صد در صد در مطمئن هستم از منبع موثق اطلاع دارم مگه می خوان چکار کنند

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
فقط سه نفر میخاد در قبول اگهی و تایید واریزی و مسائل مالی ،مشکلات و گفتگو و تماس تلفنی و آنلاین و.... با مشتری ها فعال باشه
سه چهار نفر هم باید دائما اگهی های رایگان قابل قبول رو تایید کنند
یکی دو نفر هم گرافیست و طراح و ... برای خود اگهی ها میخاد
حداقل چهار نفر هم اگه به صورت دستی تگ می زنن باید تگ بزنن با این حجم اگهی ه
یک نفر هم ابدارچی میخاد برای این ها :)
حالا اینا مواردی بود که قبلا بهش فکر نمیشه
بقیه مسائل فنی و مشکلات دیگه، هم که سر جاشه

قسمت تبلیغات گوگل ادسنس هم اینقدر کارمند نداره.:lol:اگر همه مثل شما فکر و حساب می کردن الان 30 میلیون کارمند داشتیم تو ایران.:f34r:

دوست عزیز توی اداره ها هم بری می بینی که 10 نفر کارمند داره مثلا 2 نفر مثل آدم کار می کنن بقیه الکی اینور و اونور می پلکند:(

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
سایت ایستگاه ک خوبه، بزرگنر از این رو هم میشه با دو یا نهایت سه نفر گردوند؛، یکی حساب رو دائما چک میکنه، پولهای واریزی رو با تبلیغات پولی مطابقت میده، تبلیغات رو چک میکنه و اونایی که مشکل ندارن رو تایید میکنه . یه نفر دیگه هم به تلفن ها جواب میده.
یه موضوع دیگه هم هست، تاییدیه آگهی ها تقریبا در یه ساعات مشخص روز انجام میشه، مثلا سر ظهر یا نیمه شب، میشه به این نتیجه رسید که ممکنه حتی یک نفر پشت کل این سایت باشه !

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
سایت ایستگاه ک خوبه، بزرگنر از این رو هم میشه با دو یا نهایت سه نفر گردوند؛، یکی حساب رو دائما چک میکنه، پولهای واریزی رو با تبلیغات پولی مطابقت میده، تبلیغات رو چک میکنه و اونایی که مشکل ندارن رو تایید میکنه . یه نفر دیگه هم به تلفن ها جواب میده.
یه موضوع دیگه هم هست، تاییدیه آگهی ها تقریبا در یه ساعات مشخص روز انجام میشه، مثلا سر ظهر یا نیمه شب، میشه به این نتیجه رسید که ممکنه حتی یک نفر پشت کل این سایت باشه !

بله با یک برنامه ریزی درست همون یک نفر هم وقت اضافی ممکنه بیاره:rolleyes:البته اگر من یه روز یه سایت مثل این بزنم و اینقدر درآمد داشته باشم وقت اضافی نداشتم اصلا مهم نیستا:D

Last edited:

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
حالا باز یکی بیاد بگه توالتشون رو سه نفر میبره، ناهار رو تاکسی تلفنی میاره سه تا پیک باید باشه برا اینا پفک بخره....

a162

Registered User
لایک‌ها
291
صدای دهل شنیدن از دور خوش است....
ماشاالله شما جناب برشین محمد خودت که یه پا مسول امور نیروی انسانی هستی و در زمینه فروشگاه هم این همه تخصص داری
یه فروشگاهی که 6000 ای پی ورودی داشت رو 3 نفری به زور می چرخوندیم
فکر می کنی در ایستگاه هر روز چندتا تگ میزنن
هر روز چند اگهی رایگان باید ثبت بشه
خیال میکنی کسی که ماهیانه به گفته دوستمون 25 میلیون درامد داره به چند تا تلفن پاسخ میده چندتا واسش واریزی میاد؟
حساب کن متوسط برای هر اگهی 50 هزار تومان باشه باید به چندتا مشتری برسه (یاد بازارچه اینجا افتادم که بعضی از دوستان با چند ده تا مشتری می گفتن وقتمون کمه و نمی رسیم)
ببینم تو فکر می کنی چندنفر اگهی میدن میگن یه تصویر و بنری هم خودتون براش بسازید
سایتی با این همه بازید هزاران مشکل فنی براش پیش میاد
هر روز یه عرب میاد میخاد هکش کنه
داپما سرور مشکل درست میکنه (اگه یه نمه تجربه داشتی نمی گفتی یه نفری این رو میشه چرخوند باید دایم از سایت نگهداری بشه
یادمه یه بار کل فروشگاه ما از روی سرور پاک شد هر چقدر ایمیل زدیم گفتن هاردمون سوخت سیستممون داغون شد و... اونوقت کل سایت هم خوایید شما یه تحقیقی بکن هزار تا از این مشکلات بوجود میاد که اصلا فکرش به ذهن توانای شما نمرسه)
شما نشستی تو خونه لم دادی به صندلی میایی می گی پس کی پفک براشون میخره پس چیپسش چی؟
دوست من هر روز چندتا رقیب به رقبای این سایت اضافه میشن اگه ضعیف عمل کنه در عرض 6 ماه میره پایین
مطمن باش غیر خود سایتشون در جاهای دیگه کارهای زیادی می کنن
خیال می کنی شانسی شانسی در اکثر کلمات تو صفحه اول گوگل رفتن و موندن اونجا
اگه قرار بود شما تمام فوت و فن های کار اونا رو بدونی که اونا نمی شدن ایستگاه
شما میشدی ایستگاه
در هر حال
خوش باشی

Last edited:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
جناب a162 یه مقدار تند رفتی یک مسول امور فنی یک مسول امور مالی یکی هم مسول پشتیبانی.هر کدوم وضیفه خودش رو داره که وارد جزئیا ت نمی شم.بعدش حالا بر فرض بگیم 10 نفر هم باشند فوقش صاحب اصلی ایستگاه یه نفر هست دیگه به هر کدوم 200 تومان در ماه بده میشه سر جمع 2 میلیون از 18 میلیون کم کنی (18 نه 24 میلیون)می مونه 16 تا 5 میلیون هم خرج سرور و مخلفات دیگه (به قول PersianMohammad چیبس و بفک)دیگه 10 11 میلیون واسش می مونه دیگه.لطفا دیگه چونه نزنید می دونید یخوایم حساب کنیم وقتی که خود شما واسه نوشتن پست قبلی گذاشتید این وقت واسه ادمین ایستگاه 100 هزار تا درآمد داره :D

ravanshenas

Registered User
لایک‌ها
4
همونطور که قبلا هم گفتم 2 نفر بیشتر نیستن ظاهرا بعضی ها در تخیل به سر می برن:D

abed19

Registered User
لایک‌ها
1
حالا شما چرا اینقدر دارید حساب کتاب میکنید؟

----------------------------------------------------------
اموزش اشپزی

Last edited:

1900cd

Registered User
لایک‌ها
119
حالا شما چرا اینقدر دارید حساب کتاب میکنید؟

:cap:برای اینکه بعضی از دوستان روشن بشن .اینجوری اگر کسی خواست سایتی راه بندازه متوجه می شه که تنهایی هم می تونه کار هایی بکنه.قست بچه ها خیره:D:D

talareagahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
نسبت به تلاش و قدمتی که داره واقعا حقشونه . مخصوصا اگه مال یه شخص بدون کمک دولت باشه ....

وقتی به درامد حدود 60 میلیونی ورزش 3 فقط از طریق قسمت تبلیغات فک میکنم مخم سوت میکشه .

fa_herman

Registered User
لایک‌ها
33
درامد سايت ايستگاه خيلي بيشتر از ده بيست تومن هستش .ضمنا دو نفر كافيه براي مديريت سايت درج آگهي درست مثل سايت خودم كه دو نفري اداره ميكنيم تالار آگهی,درج آگهي رايگان,مرجع نيازمنديهاي ايران

یعنی واقعا سایت خودتونو با ایستگاه مقایسه میکنید؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی روزانه بالای 4-5 هزار آگهی تایید میکنید؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بعید میدونم آگهی های یک هفته یا حتی یک ماه که شما تایید میکنید به اندازه یک روز ایستگاه هم باشه

cd3

Registered User
لایک‌ها
106
نسبت به تلاش و قدمتی که داره واقعا حقشونه . مخصوصا اگه مال یه شخص بدون کمک دولت باشه ....

وقتی به درامد حدود 60 میلیونی ورزش 3 فقط از طریق قسمت تبلیغات فک میکنم مخم سوت میکشه .

به نظر نماید ... 60 میلیون دیگه رویا است....

omdestore

Registered User
لایک‌ها
148
چرا دعوا میکنید؟؟؟
تو سایتش اسم 5 نفر رو زده دیگه

مدیریت: سیامک کیایی
راهنما و پشتیبانی:
آقای کرمی، خانم‌ها: انتظاری - نشاط - تابان - جاوید

حتما بیشتر هم هستن

پس تا اینجا 5 نفر تایید میشه

تماس با وب سایت ایستگاه - istgah

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
به نظر نماید ... 60 میلیون دیگه رویا است....

ایمیل بزن بهشون بگو قیمت تبلیغات در صفحات مختلف سایتتون چقدره . لیست کاملشو برات میفرستند یه جمع بزن تا مخت سوت بکشه دادا ، من تا نیم ساعت تو کما بودم :eek:

fa_herman

Registered User
لایک‌ها
33
لازم به ایمیل زدن نیست!.سایت های مجری تبلیغاتش برید قیمتها رو زده.فکر میکنم تبلیغات صبا بود و آیپان
از 1 میلیون شروع میشه تا 6 میلیون هم هست.
به هر حال نباید نادیده گرفت:این سایت با حمایت و زیر نظرشبکه 3 صدا و سیما به اینجا رسید و بازدیدهاش در روز بالای 250 هزار بازدید هست.
فکر میکنم همین حدود 50-60 در ماه دربیاد

بالا