• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

در انتخاب شرکت های خدمات وب دقت کنید

irwebnews

Registered User
تاریخ عضویت
21 جولای 2011
نوشته‌ها
226
لایک‌ها
44
محل سکونت
Nowshahr
برای حمایت از ایران وب نیوز مطلب را در سایت مطالعه کنید...


ایران وب نیوز – محمدمرادی – چندی است که با داغ شدن هرچه بیشتر فضای وب ایران وبسایت و شرکت های جانبی خدمات وب مانند شرکت های سئو (بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو) و طراحی قالب زیادی وارد عرصه شده اند. در نگاه اول شاید این موضوع باعث رقابت بیشتر و در نتیجه به سود وب ایران نمود پیدا کند ولی باید گفت متاسفانه اینطور نبوده است که در ادامه چرایی آن را بررسی خواهیم کرد.

be-careful-in-selecting-web-service-companies.jpg

هم اکنون شاهد هستیم افرادی دست به راه اندازی وبسایت هایی و در برخی موارد شرکت هایی می زنند که دارای نازل ترین تخصص فنی در آن زمینه هستند در حالی که آنها از شعارها و عناوینی استفاده میکنند که هر مدیر وبسایت تازه کاری را جذب میکند.
اگر بخواهیم به عنوان یک مرجع به شما مدیران سایت های اینترنتی توصیه ای داشته باشیم در وحله اول باید بگوییم که ، سعی کنید خودکفا باشید. در زمینه سئو وبسایت ها بهتر است با مطالعه مقاله های بسیار مفید موجود در وب فارسی دانش فنی خود را افزایش دهید و به شخصه نسبت به رعایت اصول سئو اقدام کنید. مسلما ما منکر شرکت های بزرگ و قدرتمند در زمینه سئو نیستیم ولی باید اعتراف کرد اکثر وبسایت ها و شرکت هایی که در زمینه سئو فعالیت میکنند در این زمینه دچار ضعف هستند برای شما جز از بین رفتن منابع مالیتان دستاورد دیگری به ارمغان نخواهند آورند. توجه کنید در این مطلب نام هیچ شرکت و وبسایتی برده نشده است.
در مورد طراحی قالب یا پوسته توصیه ای شاید ابتدایی داریم. اگر از نظر مالی قدرتمند نیستید و توانایی این را ندارید که به شرکت ها و وبسایت های معتبر سفارش دهید لطفا از فکر طراحی قالب اختصاصی برای وبسایت خود منصرف شوید! قالب های رایگان بسیار زیادی در وب فارسی وجود دارد که میتوانید برای شروع کار وبسایت از آنها استفاده لازم را ببرید و وقتی به مرحله ای رسیدید که از نظر تجربی و هم از نظر مالی خودکفا شدید به فکر انتخاب شرکت و وبسایت معتبر در زمینه طراحی قالب باشید.
بازهم تاکید میکنیم ایران وب نیوز در این مطلب نام هیچ شرکت و وبسایتی را نبرده است و فقط به کاربران که مدیران وبسایت ها می باشند هشدار داده ایم که مراقب تبلیغات جذاب و جمله هایی همچون «افزایش بازدید بدون تبلیغات» ، « افزایش ورودی گوگل » و « افزایش رتبه الکسا » و… باشید و خیلی سریع تصمیم نگیرید.
 
بالا