برگزیده های پرشین تولز

در اپ آموزش زبان پول هست؟

Chuck N00b

Registered User
لایک‌ها
245
سلام. من کانکشن معلم زبان زیاد دارم چون خودم دانشجوی زبان انگلیسی بودم و الان دانشجوی زبان فرانسه ام. تو فکرم یک اپ و یک سایت آموزش زبان مثل Duolingo برای فارسی بزنم. نظرتون چیه؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
اپ های آموزش زبان زیادی هستند که واقعا کامل هستند مث busuu , memrise , rosseta stone که متاسفانه زبان اصلی برنامه هم انگلیسی هست و آموزش انگلیسی به انگلیسی داره اما تازگیا یه برنامه دیدم به نام mondly که اونم زبان فارسی رو هم داره که همین امروز فرداست که کرک کنن که انصافا برنامه توپیه . ولی با وجود همه اینها در اپ استور های ایرانی برنامه شما فروش خیلی خوبی خواهد داشت .

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
899
متاسفانه اپلیکیشن هایی مثل اکسین چنل با تبلیغات گسترده مخاطبین رو جذب کردن , و بازخوردهای منفی زیادی گرفتن , کاربر میاد هزینه میکنه میبینه اون چیزی که تبلیغ میکردن به هیچ عنوان نیست , کلاه بردارانی از این دست اعتماد مردم برای اونایی که واقعا میخوان تو این رده کار کنن سلب می کنن...
شما برید تو ری ویو گوگل پلی که کاربران برای اپ اکسین چنل گذاشتن نگاه بندازین چه تعداد کاربر پشیمون هستن از خرید این اپ ... کلی هم فحش و نفرین .. لابه لای کامنتها هستش !

من خودم مدتهاست تو همچین فکری هستم که یه و یه اپ قوی برای آموزش زبان بزنم , اوایل مخاطبین ایرانی مدنظرم بود الان با این وضع تلگرام و اینستاگرام , دیگه نمیتونم روی ایرانی ها حساب باز کنم , تازه همونطور هم که بالا توضیح دادم یسری اپ های مثل اکسین و توریست اپ تیشه به ریشه ی اعتماد مخاطبین زدن

بالا