برگزیده های پرشین تولز

در ایران Xbox 360 یا PS3 پیدا می شود ؟ کسی خرید ه ؟

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
راستي قيمت رو نگفتي؟چند بگيرم؟چه وسايل جانبي داره؟توي پرميوم پك چي هست؟و اينا:happy:

قبلاً يا داخل اين تاپيک يا تاپيک"'بحث در رابطه با بازيهای xbox360 "'توضيح کافيرو دادم !!

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
به استنباط حرف شما من بحث میکنم...چون من که از مطالب جناب xradical چيزی سر در نيوردم !!!
معمولاً آدم هميشه سعی کنه ساده و روان بنويسه ولی پربار خيلی بهتره تا اين که بياد
چيز های قلمبه سلمبه بنويسه که فقط خودش بفهمه ..
در مورد 1080i و 720p اگه برتری جزئی هم ديده شه بدونه شک برتری با 720p هست نه 1080i
تصاوير Progressive scan mode مهمتر از interlaced scan هست ..که البته همونطور که گفتيد جزئيات در 1080i ولی در تصاوير ثابت بيشتره و بيشتر به درده تصاوير غير متحرک مثل عکس ميخوره
که البته اگه تصوير ويديو مانند هم مثل مستندات حيات وحش که طرف چند روز دوربين رو در يک حالت
ثابت نگ ه میداره تصاوير 1080i بيشتر جلوه میکنه !!ولی در تصاويری که تحرکشون زياده مثل بازی 720p بهتره
بازيهای 360 هم بيشترياشن 1080i و 720p ساپورت میکنن
من تقريباً يک هفته پيش تو gamespot تو قسمت xbox360 تاپيکی زده بودم که کسانی که بازيرو رويه
1080i و 720p بازی کردن بيان بگن کدوم بهتره....
تقريباً 10 نفر جواب دادن...که از اين 10 نفر بيشتريا تفاوتی احساس نکرده بودن
و بعضی ها 720p و بعضی هام 1080i ....پس میبينيد که اينا همه مستندات ماجراست که
جناب xradical زياد شلوغش میکنه و میآد میگه 1080i کجا 720p کجا
انگار که زمين تا اسمون فرقشونه.......
در کل اينرو بگم که بنده هيچگونه ادعای در باره هيچيزی ندارم...و اينجا نيمدم با کسی کل بندازم فقط امدم که هم خودم و هم کسانی که اين مطالب رو میخونن استفاده بکنن

خوب ظاهرا شما منطق رو نميخواي متوجه شي يعني نميخواي كه متوجه شي
شما چيزي از مطالب من سر در نمياري خوب اين يه چيز مشخصه من يا بقيه دوستان هر چي كه ميگن شما 4 دستو پا چسبيدي به 360 چرا چون خودت اين كنسولو داري برا همين بايد هر جوريكه شده حالا با چرنديات هم كه شده اونو بهترين معرفي كني:hmm:
نمونه مشخص هم كه مياي مقايسش ميكني با يه كارت گرافيك 8800gtx دليل موجهت هم(البته برا خودت خوبه اين دليل) اينه كه رفيقت ميگي كه اين كارتو داره بعد اون گفته كه بازياي مشابه از 360 گرافيكشون پايينتره! ديگه دليل از اين واضح و علمي تر:lol:

چيزايي كه من نوشتم از رو اطلاعات و مقايسات درسته حالا شما نميفهمي يا نميخواي كه بفهمي مشكل من نيس اصولا حرف هيچ كدوم از نوشته هاي بقيه دوستان رو اينجا نميخواي بفهمي يا قبول كني!

حالا بريم سر 1080i و 720p كه از مقايسه با 8800gtx اينو كشيدي وسط
اقا اصلا حرفاي قبلي ما همه چرت يه ذره لااقل بفكر بعد بيا بنويس:
1080i يعني خروجي نمايشي 1920x1080 و 720p يعني خروجي 1280x720
اين اعداد چه معني ميده؟ اينم نميدوني خوب من ميگم باست
اينا يعني تعداد پيكسلهايي كه ميتونه در هر تصوير از نمايش برنامه كاربردي نشون بده
يعني مثلا من بيام GEARs OF WAR با توجه به وضوحي كه براش تايين شده(فرض كنيم هر دور وضوح رو ساپورت كنه) خوب مطمئنا در 1080i با توجه به تعداد پيكسل نمايشي،بازي جزئيات به مراتب بالاتر و در نتيجه تصوير تميز تري تحويل ميده اين حتي ميتونه بشدت جبران مافات تصوير نامطلوبي كه از پله پله شدن ناشي از aliasing رو ايجاد ميكنه تا حدود زيادي از بين ببره
مثلا من الان در oblivion چون كارت گرافيكم نميتونه anti aliasing با فرمتهاي fp blending يا HDR همزمان نمايش بده اومدم وضوح تصوير رو از 1024×1280 به 1200×1600 تغيير دادم تا بتونه تا حدودي با تعداد پيكسل بيشتر در تصوير چند ضلعيهاي فاقد پيكسل رو پر كنه هر چند باز هم نميتونه به فرضا نمايش يه multisample 4x aa برسه اما با افزايش وضوح خودشو متيونه نزديك به كيفيت تصوير توليدي aa گفته شده بكنه..
پس با اين نوشته ها چرندياتي مسه بهتر بودن 1080i در تصاوير ثابت يا غير ثابت چيزيه كه فقط تو نوشته هاي شما ميشه ديد!

حرف آخر بهتره آدم چيزيو كه ازش سر در نمياره نياد در موردش اظهار نظر كنه تا فقط محصولاتي كه خودش داره رو برتر بدونه كيفيت تصوير 1080i با 720p همونقدر زمين تا زير زمين فرق نمايش تصويرشونه كه قدرت عملكردي/نمايشي يه 8800gtx با 128 موتور پردازش ALU زمين تا آسمون با هسته گرافيكي xenos در 360 با تنها 48 موتور پردازش ALUمتفاوت هست

در کل اينرو بگم که بنده هيچگونه ادعای در باره هيچيزی ندارم...و اينجا نيمدم با کسی کل بندازم فقط امدم که هم خودم و هم کسانی که اين مطالب رو میخونن استفاده بکنن

2duzewl.gif

نه من،بلكه بقيه دوستاني كه اينجا بحث كردن هم بعيد بدونم با اين ادعا موافق باشن
مسه اينكه من بيام بگم ps3 دارم و چشمو گوشما ببندم بگم از مدرنترين pc هاي امروزي بازياش از لحاظ گرافيكي بهتره بعدشم بيام بگم هيچ ادعايي ندارم فقط اومدم استفاده كنن
128fs395368.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
xRaDi جون حالا موضوع چيه
127fs3556139.gif

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
موضوع اينه كه من حرفاي غير منطقي رو نميتونم قبول كنم
3yhx8k6.gif

شما خودت مطالب رو احتمالا دنبال كردي
خودت قضاوت كن
au.gif

راستش قبلا تو BC و چند جای ديگه پيگيری کردم و نوشتم / اینجا هم چون میدونستم آخر'ش چی میشه ...
127fs3556139.gif

حالا همتون بالا برين / پايين بياين هيچی يه PC قوی نميشه [ هرچند خودم هميشه کنسول های مختلف داشتم و خواهم داشت به خاطر هزينه بالای اپديت نگه داشتن PC ]
2296.gif

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
خوب ظاهرا شما منطق رو نميخواي متوجه شي يعني نميخواي كه متوجه شي
شما چيزي از مطالب من سر در نمياري خوب اين يه چيز مشخصه من يا بقيه دوستان هر چي كه ميگن شما 4 دستو پا چسبيدي به 360 چرا چون خودت اين كنسولو داري برا همين بايد هر جوريكه شده حالا با چرنديات هم كه شده اونو بهترين معرفي كني:hmm:
نمونه مشخص هم كه مياي مقايسش ميكني با يه كارت گرافيك 8800gtx دليل موجهت هم(البته برا خودت خوبه اين دليل) اينه كه رفيقت ميگي كه اين كارتو داره بعد اون گفته كه بازياي مشابه از 360 گرافيكشون پايينتره! ديگه دليل از اين واضح و علمي تر:lol:

چيزايي كه من نوشتم از رو اطلاعات و مقايسات درسته حالا شما نميفهمي يا نميخواي كه بفهمي مشكل من نيس اصولا حرف هيچ كدوم از نوشته هاي بقيه دوستان رو اينجا نميخواي بفهمي يا قبول كني!

حالا بريم سر 1080i و 720p كه از مقايسه با 8800gtx اينو كشيدي وسط
اقا اصلا حرفاي قبلي ما همه چرت يه ذره لااقل بفكر بعد بيا بنويس:
اينا يعني تعداد پيكسلهايي كه ميتونه در هر تصوير از نمايش برنامه كاربردي نشون بده
يعني مثلا من بيام GEARs OF WAR با توجه به وضوحي كه براش تايين شده(فرض كنيم هر دور وضوح رو ساپورت كنه) خوب مطمئنا در 1080i با توجه به تعداد پيكسل نمايشي،بازي جزئيات به مراتب بالاتر و در نتيجه تصوير تميز تري تحويل ميده اين حتي ميتونه بشدت جبران مافات تصوير نامطلوبي كه از پله پله شدن ناشي از aliasing رو ايجاد ميكنه تا حدود زيادي از بين ببره
مثلا من الان در oblivion چون كارت گرافيكم نميتونه anti aliasing با فرمتهاي fp blending يا HDR همزمان نمايش بده اومدم وضوح تصوير رو از 1024×1280 به 1200×1600 تغيير دادم تا بتونه تا حدودي با تعداد پيكسل بيشتر در تصوير چند ضلعيهاي فاقد پيكسل رو پر كنه هر چند باز هم نميتونه به فرضا نمايش يه multisample 4x aa برسه اما با افزايش وضوح خودشو متيونه نزديك به كيفيت تصوير توليدي aa گفته شده بكنه..
پس با اين نوشته ها چرندياتي مسه بهتر بودن 1080i در تصاوير ثابت يا غير ثابت چيزيه كه فقط تو نوشته هاي شما ميشه ديد!

حرف آخر بهتره آدم چيزيو كه ازش سر در نمياره نياد در موردش اظهار نظر كنه تا فقط محصولاتي كه خودش داره رو برتر بدونه كيفيت تصوير 1080i با 720p همونقدر زمين تا زير زمين فرق نمايش تصويرشونه كه قدرت عملكردي/نمايشي يه 8800gtx با 128 موتور پردازش ALU زمين تا آسمون با هسته گرافيكي xenos در 360 با تنها 48 موتور پردازش ALUمتفاوت هست

2duzewl.gif

نه من،بلكه بقيه دوستاني كه اينجا بحث كردن هم بعيد بدونم با اين ادعا موافق باشن
مسه اينكه من بيام بگم ps3 دارم و چشمو گوشما ببندم بگم از مدرنترين pc هاي امروزي بازياش از لحاظ گرافيكي بهتره بعدشم بيام بگم هيچ ادعايي ندارم فقط اومدم استفاده كنن
128fs395368.gif

متأسفم برات که ادعات بسيار زياده و خيلی پر مدعا دوست داری ظاهر شی ..من قبلاً نميدونستم اينجوری
هستی ولی خوب الان بهم ثابت شد
من اقلاً اين اطلاعاتی که میآم میدم از يجای معتبر خوندم میآم میگم ديگه !!! شما لطف کن
به روزنامه 1 ماه پيش عصر ارتباطات مراجعه کن و دقيقاً يه مطلب داره در رابطه با مقايسه 720p و 1080i اونجارو بخونی بد نيست !!!
يه چيز ديگم هست ..شما که اينقدر فکر میکنيد اطلاعاتتون زياده و 1080i بهتر از 720p معرفی
کرديد و لينکی که به من داديد تا من اونرو بخونم و به قول خودتون اطلاعاتم زياد شه
متأسفانه بايد بگم که شما به کل اين 2 مفهوم رو قاتی کرديد
چون تو اين سايت هم برتری رو با Progressive Scan دونسته !!! نکنه فکر کردی 1080i هم ?:D Progressive Scan
خيلی جالبه..شما تو ابتدايی ترين چيز مشکل داری بعد داری در رابطه با تکنولوزژی 1080i و 720p بهث میکنی؟
حالا حرفهای من کلاً به کنار
بهتره يه سر به سايت بازی سنتر تو قسمت xbox360 تاپيک تلوزيون مناسب hd برای xbox360
مراجعه بکنی و مطالب بيشتره دوستان و مديرا که اطلاعاتشون خيلی قوی هست رو
بخونی تا ببينی من اراجيف میگم يا شما؟
آدم بهتره يه چيزرو درستو حسابی اناليز کنه و اطلاعاتهش قوی شه
نه اين که برداره متنهای انگيليسيرو به فارسی ترجمه کنه بزار اينجا بعد توش کليم
غلط پيدا شه......
تصويری که fram rate ش نصف progeressive فکر میکنی تصويرش تو جزئيات در تصاوير متحرک
به همون مقدار باقی ميمونه؟ فقط يک لحظه خودت فکر کن ببين میشه؟:D
در رابطه با قدرت xbox360 با کارت 8800gtx هم من فقط يک بازيرو ذکر کردم..و برتری xbox360
به 8800gtx رو تأيد نکردم..

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
چي ميگي
292.gif

خودتم الان متوجه شدي چي نوشتي
251.gif

من دارم 1080i با 720p مقايسه ميكنم بعد اومدي پاي 1080p كشيدي وسط
eek7.gif

اين عين نوشته خودته:
ولی 1920.1080 اون 1080p هست ..که تصاوير واضح تری میده نسبت به 720P..که در حال حاضر 360 قابليت استفاده از اين رزوليشن رو نداره !!

با دقت بخونش تا بيشتر درك كني سطح اطلاعاتت در چه حده
يعني لابد 1080i وضوح تصويرش با 720p يكيه؟!
دقيقا برا همين اون لينك رو گذاشتم تا فرق progressive و interlace تشخيص بدي نه اينكه بياي نوشته منو ربط بدي بهش

بازي سنتر؟! من برم اين اطلاعاتو از تو يه سايت بازي جمع كنم
فقط ميتونم برات تاسف بخرم همين
خوب البته حق هم داري آدمي كه بياد يه مقايسه غير عادي انجام بده بعد توجيحي برا اثبات حرفش نداشته باشه ميزنه به يه مسير ديگه...

تصويری که fram rate ش نصف progeressive فکر میکنی تصويرش تو جزئيات در تصاوير متحرک
به همون مقدار باقی ميمونه؟ فقط يک لحظه خودت فکر کن ببين میشه؟

كدوم تصوير؟! fram rate چي نصف progeressive ؟!

در رابطه با قدرت xbox360 با کارت 8800gtx هم من فقط يک بازيرو ذکر کردم..و برتری xbox360
به 8800gtx رو تأيد نکردم..

نه حالا بيا تاييد هم بكن
loudlaff.gif

همون يه بازي كه ميگي به بهترين نحو پورت شده به pc(حتي بهتر از oblivion)
از همون گيم اسپاتي كه خودت ميگي برو ببين گرافيك كدوم پلتفرم رو برتر دونسته(حالا صرفنظر از اينكه امتياز كلي بازي هم گيم اسپات به pc بالاتر از 360 داده)

من پرمدعا نيستم فقط از اونايي كه ادعاي بهتر بودن محصولات خودشون رو با دلايل و مقايسات نادرست دارن خوشم نمياد
3yhx8k6.gif

ضمنا من تا وقتي برا كسي احترام قائلم كه متقابل باشه وقتي كسي احترام خودشو نداره از بقيه هم نبايد انتظار داشته باشه

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
چي ميگي
292.gif

خودتم الان متوجه شدي چي نوشتي
251.gif

من دارم 1080i با 720p مقايسه ميكنم بعد اومدي پاي 1080p كشيدي وسط
eek7.gif

اين عين نوشته خودته:

با دقت بخونش تا بيشتر درك كني سطح اطلاعاتت در چه حده
يعني لابد 1080i وضوح تصويرش با 720p يكيه؟!
دقيقا برا همين اون لينك رو گذاشتم تا فرق progressive و interlace تشخيص بدي نه اينكه بياي نوشته منو ربط بدي بهش

فقط ميتونم برات تاسف بخرم همين
خوب البته حق هم داري آدمي كه بياد يه مقايسه غير عادي انجام بده بعد توجيحي برا اثبات حرفش نداشته باشه ميزنه به يه مسير ديگه...

نه حالا بيا تاييد هم بكن
loudlaff.gif

همون يه بازي كه ميگي به بهترين نحو پورت شده به pc(حتي بهتر از oblivion)
از همون گيم اسپاتي كه خودت ميگي برو ببين گرافيك كدوم پلتفرم رو برتر دونسته(حالا صرفنظر از اينكه امتياز كلي بازي هم گيم اسپات به pc بالاتر از 360 داده)

من پرمدعا نيستم فقط از اونايي كه ادعاي بهتر بودن محصولات خودشون رو با دلايل و مقايسات نادرست دارن خوشم نمياد
3yhx8k6.gif

ضمنا من تا وقتي برا كسي احترام قائلم كه متقابل باشه وقتي كسي احترام خودشو نداره از بقيه هم نبايد انتظار داشته باشه
شما به استناد حرفهای خودت صحبت میکنی ولی آدم خوبه يکم مشورت هم بکنه
شما که دم از اطلاعات قويتون میزنيد بهتره بگم يکم هم مشورت کنيد با افراد صاحب سبک بد نيست !!
در رابطه با اين حرفتون هم بايد بگم مثل مطالب گذشتتون عجله کرديد !!
چون فکر میکنی اسم سايت بازی هست پس 4 تا بچه جمع شدن تو سايت که در رابطه با بازی
بهث کنن.....بايد بگم اين کوته فکری شما باعث غرورتون هم شده !!!!
تصوير 1080i
frame rate ش نصف progeressive scan هست....اگه باز نفهميدی چی میگم بگو بيشتر توضيح بدم

شما اصلاً شده بازيهای 360 و ps3 رو lcd ببينی ؟
میدونستی چقد تصوير بهتر و با جزئيات بيشتری نسبت به مانيتور میده؟
خوب مسلماً نديدی !!!! چون همون lcd رزوليشن تصوير رو میتونه به طرز وحشتناکی بالا ببره !!!
و علت اين که دوست من هم تصويرو رو قشنگتر ديده حتماً به خاطر وضوح تصوير lcd بوده

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
شما به استناد حرفهای خودت صحبت میکنی ولی آدم خوبه يکم مشورت هم بکنه
شما که دم از اطلاعات قويتون میزنيد بهتره بگم يکم هم مشورت کنيد با افراد صاحب سبک بد نيست !!

لابد بيام با شما كه صاحب سبك منم منم! مشورت كنم بعد هم در اخر بگم هر چي كه هست 360 بهترين و قويترين پلتفرم برا نمايش بازيه:lol:

در رابطه با اين حرفتون هم بايد بگم مثل مطالب گذشتتون عجله کرديد !!
چون فکر میکنی اسم سايت بازی هست پس 4 تا بچه جمع شدن تو سايت که در رابطه با بازی
بهث کنن.....بايد بگم اين کوته فکری شما باعث غرورتون هم شده !!!!

اتفاقا برعكس من به بازي سنتر سر زدم سايت پدر مادر دار و تو پريه ولي اينكه آدم بياد اطلاعات اين چنيني رو با وجود اين همه منبع اطلاعاتي مرتبط از اونجا كپي برداري كنه...جاي تعجب هم نداره كه خوب يكي با چنين وضعيتي بياد يه چنين مقايسات و نظراتي بده
dancing1.gif

تصوير 1080i
frame rate ش نصف progeressive scan هست....اگه باز نفهميدی چی میگم بگو بيشتر توضيح بدم

اين progeressive منظورت تو كدوم وضوحه؟! لابد 1080p:lol:

جاي شكي نيست كه 1080i نرخ فريم پاينتري از 720p بده خوب مشخص هم هس وضوح تصوير بالاتر=جزئيات بيشتر تصوير=عملكرد پايينتر
اما وقتي 360 تاييد ميكنه كه هر دو وضوح 1080i و 720p با توجه به encoder خود 360 و ساپورت بازي ميتونه نمايش بده پس از يه فريم قابل قبول تو وضوح 1080i داره حرف زده ميشه در هر حال موضوع اصلي اينه كه encoder خود 360 چطور بتونه 1080i بدست بگيره و نمايش بده فرضا يه جا خونده بودم كه بعضيا با مشكلات فريم پايين تو وضوح 1080i مخصوصا تو بازيهاي racing كه سرعت فريم سازي بشدت بالاست داره وبالاجبار به 720p برگشت داده شده بودن

شما اصلاً شده بازيهای 360 و ps3 رو lcd ببينی ؟
میدونستی چقد تصوير بهتر و با جزئيات بيشتری نسبت به مانيتور میده؟
خوب مسلماً نديدی !!!! چون همون lcd رزوليشن تصوير رو میتونه به طرز وحشتناکی بالا ببره !!!
و علت اين که دوست من هم تصويرو رو قشنگتر ديده حتماً به خاطر وضوح تصوير lcd بوده

شما اصلا شده بدوني اكثر كارتهاي گرافيك(حالا رده هاي high-endش مسه 8800gtx كه ديگه جزو الزماته) خروجي HD كه هيچ HDCP هم دارن؟!
يكيش كارت خوده من
شما كه هيچ مطمئنا دوستت هم نميدونسته
dancing1.gif

ضمنا مونيتور هاي crt از يه مبدل ديجيتال به آنالوگ استفاده ميكنن كه شفافيت يه تصوير HD نداره اما مدلهاي LCD اكثرا ورودي DVI دارن كه مشابه ميشه با شفافيت يه تصوير HD تو وضوحهاي مشابه با اين فرق كه شما با محدوديت تنظميات گرافيكي مواجه نيستي
راستي نكنه فقط شما بازيهاي 360 موفق شدي روي HD TV ببيني
eek7.gif

ضمنا يكي از منابع اطلاعاتي كه من در اين موارد بهش رجوع ميكنم اينجاست
فكر ميكنم خيل بهتر باشه به اينجا بري تا بازي سنتر
128fs395770.gif

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
من خودم
PS3 دوستم رو با
...............Patch
هک کردم بازی کپی هم دانلود کردم اونم اجرا کرد به راحتی هر کی مایله بگه تا بهش بگم
در ضمن
...........PS3 Hacked by
تازه کی گفته سی پی یو 9 هسته داره ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
من خودم
PS3 دوستم رو با
...............Patch
هک کردم بازی کپی هم دانلود کردم اونم اجرا کرد به راحتی هر کی مایله بگه تا بهش بگم
در ضمن
...........PS3 Hacked by
تازه کی گفته سی پی یو 9 هسته داره ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
راستی هر کی مخواهد بدونه بپرسه
PS3
هک شده

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
راستی هر کی مخواهد بدونه بپرسه
PS3
هک شده
ps3
تک هسته است ولی کارت گرافیک قوی تر داره
XBOX 360
3 هسته است ولی کارت گرافیک ضعیف تر داره
راستی اصلا مقایسه خوبی بین
XBOX360 , PS3
با کامپیوتر نیست

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
ps3
تک هسته است ولی کارت گرافیک قوی تر داره
XBOX 360
3 هسته است ولی کارت گرافیک ضعیف تر داره
راستی اصلا مقایسه خوبی بین
XBOX360 , PS3
با کامپیوتر نیست
PS3
خیلی قدرت کارت گرافیکش برسه به
Nvidia 7300 GT
و CPU گرافیکش اندازه ی
MSI NVIDIA NX 6200 256 mb
است متوجه شدید کامپیوتر خیلی قوی تر از این دو تاست

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
لابد بيام با شما كه صاحب سبك منم منم! مشورت كنم بعد هم در اخر بگم هر چي كه هست 360 بهترين و قويترين پلتفرم برا نمايش بازيه:lol:

اتفاقا برعكس من به بازي سنتر سر زدم سايت پدر مادر دار و تو پريه ولي اينكه آدم بياد اطلاعات اين چنيني رو با وجود اين همه منبع اطلاعاتي مرتبط از اونجا كپي برداري كنه...جاي تعجب هم نداره كه خوب يكي با چنين وضعيتي بياد يه چنين مقايسات و نظراتي بده
dancing1.gif

اين progeressive منظورت تو كدوم وضوحه؟! لابد 1080p:lol:

جاي شكي نيست كه 1080i نرخ فريم پاينتري از 720p بده خوب مشخص هم هس وضوح تصوير بالاتر=جزئيات بيشتر تصوير=عملكرد پايينتر
اما وقتي 360 تاييد ميكنه كه هر دو وضوح 1080i و 720p با توجه به encoder خود 360 و ساپورت بازي ميتونه نمايش بده پس از يه فريم قابل قبول تو وضوح 1080i داره حرف زده ميشه در هر حال موضوع اصلي اينه كه encoder خود 360 چطور بتونه 1080i بدست بگيره و نمايش بده فرضا يه جا خونده بودم كه بعضيا با مشكلات فريم پايين تو وضوح 1080i
مخصوصا تو بازيهاي racing كه سرعت فريم سازي بشدت بالاست داره وبالاجبار به 720p برگشت داده شده بودن

شما اصلا شده بدوني اكثر كارتهاي گرافيك(حالا رده هاي high-endش مسه 8800gtx كه ديگه جزو الزماته) خروجي HD كه هيچ HDCP هم دارن؟!
يكيش كارت خوده من
شما كه هيچ مطمئنا دوستت هم نميدونسته
dancing1.gif

ضمنا مونيتور هاي crt از يه مبدل ديجيتال به آنالوگ استفاده ميكنن كه شفافيت يه تصوير HD نداره اما مدلهاي LCD اكثرا ورودي DVI دارن كه مشابه ميشه با شفافيت يه تصوير HD تو وضوحهاي مشابه با اين فرق كه شما با محدوديت تنظميات گرافيكي مواجه نيستي
راستي نكنه فقط شما بازيهاي 360 موفق شدي روي HD TV ببيني
eek7.gif

ضمنا يكي از منابع اطلاعاتي كه من در اين موارد بهش رجوع ميكنم اينجاست
فكر ميكنم خيل بهتر باشه به اينجا بري تا بازي سنتر
128fs395770.gif

من چی مینويسم شما چی برداشت میکنيد.....نميدونم من بد مینويسم متوجه نمیشی
يا اين که واقعاً متوجه نمیشی !!!
شما تو نوشتهای قبليتم فکر نکنم خودت فهميدی چی نوشتی.....
يجا میآی میگی بيچونو چرا 1080i برتره...جای ديگه برای اثبات حرفت
میآی میگی لينک زيرو نگاه کن میفهمی کدوم بهتره....منم وقتی رفتم صفحرو ديدم
متوجه شدم که شما يه ايراد بزرگ تو حرفاتون موج میزنه......اين هست که مفهوم
interlaced و Progerisseve scan رو قاطی کرديد،،واضح تر بياين میکنم
سريهای 480P , 720P , 1080P همگی از نوع
Progerisseve scan هستند....1080i هم جزو interlace هست...ديگه فکر کنم از i بايد تشخيص میدادی
خوده مايکروسافت هم تأيد کرده استاندارد بازيهای ما 720p هست......
در رابطه با کپی مطالب بايد بگم شما گويا از جاهای ديگه کپی بردايی میکنيد
يعنی میآی حرفه اين خارجيارو معنی میکنی میزاری اينجا بد به اين مشکلاتم برميخوری
من از جايی به هيچ وجه مطلب کپی نمیکنم...من اون چيزيرو که از افراد صاحب سبک آموختم
رو میآم میگم......مثلاً وقتی میآم میگم تصاوير 1080i بيشتر بدرده تصاوير ثابت میخوره مثل عکس و 720p بدرده تصاوير متحرک میخوره
دارم اراجيف میگم...مستند به اين که دقيقاً همين مطلب تو عصر ارتباطات زده شده بود
و تو بازی سنتر هم با بچها خيلی در باره اين مطلب بحث شده !!!
در باره اون بحثی هم که در باره 360 و کارت 8800gtx زده شد گويا شما دوباره
متوجه منظور من نشدی.....
اصلاً ما میگيم 8800gtx
10 تا مثل 1080p ساپورت میکن خوب؟ ولی وقتی طرف من lcd نداره و روی مانيتورهای
معمولی داره بازی میکنه چه انتظاری ازش داری که بياد خونمون بگه
تصوير 8800 قشنگتر بود !!! ديگه بخدا از اين واضح تر نميتونم بگم......
در اخر بايد بگم اين بهث سر انجامی نداره....ولی اقلاً به چند نفره ديگم که تست کردن
رو 1080i و 720p برو نوشتهاشنو تو gamespot بخون اگه اونجا بيشتريا نگفته بودن
720p باشه هرچی شما میگی قبول !!!
ولی خيلی خوب شد اقلاً اينرو تونستی از حرفام بفهمی که فريم ريت 720p بيشتر از 1080i هست
حالا باز من دارم اين رو میگم که فکر میکنی با اين فريم ريت کم نسبت به 720p میتونه در تصاويری که تحرکشون زياده
مثل همون بازی ماشينی که در بالا اشاره کردی به همون مقدار 1080i واقعی details بازيرو
نشون بده؟ خوب مسلماً نه !!!!

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
من چی مینويسم شما چی برداشت میکنيد.....نميدونم من بد مینويسم متوجه نمیشی
يا اين که واقعاً متوجه نمیشی !!!
شما تو نوشتهای قبليتم فکر نکنم خودت فهميدی چی نوشتی.....
يجا میآی میگی بيچونو چرا 1080i برتره...جای ديگه برای اثبات حرفت
میآی میگی لينک زيرو نگاه کن میفهمی کدوم بهتره....منم وقتی رفتم صفحرو ديدم
متوجه شدم که شما يه ايراد بزرگ تو حرفاتون موج میزنه......اين هست که مفهوم
interlaced و Progerisseve scan رو قاطی کرديد،،واضح تر بياين میکنم
سريهای 480P , 720P , 1080P همگی از نوع
Progerisseve scan هستند....1080i هم جزو interlace هست...ديگه فکر کنم از i بايد تشخيص میدادی
خوده مايکروسافت هم تأيد کرده استاندارد بازيهای ما 720p هست......
در رابطه با کپی مطالب بايد بگم شما گويا از جاهای ديگه کپی بردايی میکنيد
يعنی میآی حرفه اين خارجيارو معنی میکنی میزاری اينجا بد به اين مشکلاتم برميخوری
من از جايی به هيچ وجه مطلب کپی نمیکنم...من اون چيزيرو که از افراد صاحب سبک آموختم
رو میآم میگم......مثلاً وقتی میآم میگم تصاوير 1080i بيشتر بدرده تصاوير ثابت میخوره مثل عکس و 720p بدرده تصاوير متحرک میخوره
دارم اراجيف میگم...مستند به اين که دقيقاً همين مطلب تو عصر ارتباطات زده شده بود
و تو بازی سنتر هم با بچها خيلی در باره اين مطلب بحث شده !!!
در باره اون بحثی هم که در باره 360 و کارت 8800gtx زده شد گويا شما دوباره
متوجه منظور من نشدی.....
اصلاً ما میگيم 8800gtx
10 تا مثل 1080p ساپورت میکن خوب؟ ولی وقتی طرف من lcd نداره و روی مانيتورهای
معمولی داره بازی میکنه چه انتظاری ازش داری که بياد خونمون بگه
تصوير 8800 قشنگتر بود !!! ديگه بخدا از اين واضح تر نميتونم بگم......
در اخر بايد بگم اين بهث سر انجامی نداره....ولی اقلاً به چند نفره ديگم که تست کردن
رو 1080i و 720p برو نوشتهاشنو تو gamespot بخون اگه اونجا بيشتريا نگفته بودن
720p باشه هرچی شما میگی قبول !!!
ولی خيلی خوب شد اقلاً اينرو تونستی از حرفام بفهمی که فريم ريت 720p بيشتر از 1080i هست
حالا باز من دارم اين رو میگم که فکر میکنی با اين فريم ريت کم نسبت به 720p میتونه در تصاويری که تحرکشون زياده
مثل همون بازی ماشينی که در بالا اشاره کردی به همون مقدار 1080i واقعی details بازيرو
نشون بده؟ خوب مسلماً نه !!!!

اينايي كه نوشتي غيراز يه مشت چرتو پرت و چرند كه هي مياي تكرارشون ميكني ارزش ديگه اي نداره
بالاخره شخصيتو سواد هر كي از رو گفته هاش معلوم ميشه
من در حد خودم نميبينم كه بيشتر از اين با امثال يه ×××م سرو كله بزنم هر چند كه خيلي زودتر از اينا ميبايس وقتمو حروم نميكردم اما گفتم شايد واقعا نميگيره من چي ميگم و اگه ساده تر براش بفهمونم موضوع رو درك كنه كه خوب از حرفات معلومه چن سالته
899.gif

xbox360 قويترين دستگاه بازيه كه شما ميتوني با خيال راحت بشيني و كيفشو ببري
برو حال كن
anwei.gif

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
کاش حقيقت داشت
127fs3556139.gif
کاش حقیقیت داشته باشه چیه ؟؟؟؟!!!!:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
می گم من خودم نسخه بتاشو تست کردم .
راستی سر فرصت راهنمای کامل اجرای بازی های
Copy PS3
و
اجرای بازی ها رو از هارد
PS3
براتون می زارم راستی می خواستم امروز بزارم ولی اینو که گفتی یه کم بهم بر خورد یه چند وقتی بمونین تو خماریش
:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p :p
راستی بازی های دی وی دی
PS3 هم اگر با برنامه ی مخصوصش رایت بشه نیاز به کپی خور بودن نداره
:cool: :cool: :cool: :cool: :blink: :blink:

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
راستی اگر به پردازیم به تاپیک بد نیست .
آره یکی از دوستان ما
PS3 خریده 900 هزار تومان با یه دونه بلو ری فیلم
سوای

MADDEN 2007
که براش دانلود کردم معمولا بازی های پی اس 2 رو بازی می کنه
ولی نسبت خوبی شون به شکل زیره
(PS3<XBOX360<PC(XPC

ppn

کاربر فعال
لایک‌ها
6
Xradical
و
benyaminj
بحث تون سر چیه ؟؟؟/

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
منظورتون همون Blu-ray disk هست يا دي وي دي؟؟
Blu-Ray Disk كه خيلي وقته كرك شده و قابل رايت كردن.

بالا