برگزیده های پرشین تولز

در به در دنبال ویزیتور

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
میخوام بدونم برای یک سایت جدید انگلیسی چه راههایی برای جذب ویزیتور وجود داره؟ اگه سایت فارسی بود به کمک وبلاگهای محترم دو هفته اول میترکوندیم ولی برای انگلیسی راه حلی به ذهنم نمیرسه. لطف کنید راههایی که بلدید رو به من معرفی کنید.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
یه راهش اینه که با سایت های انگلیسی تبادل پیوند و تبلیغ کنید برای اینکار می تونین از سایت های انگلیسی که برای این منظور وجود داره استفاده کنین.

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از a Truth Seeking :
یه راهش اینه که با سایت های انگلیسی تبادل پیوند و تبلیغ کنید برای اینکار می تونین از سایت های انگلیسی که برای این منظور وجود داره استفاده کنین.

این کار رو کردیم. مشکلش اینه که این سایتا به همون تعداد که ویزیتور بفرستی واست ویزیتور میفرستن. (یا بر مبنای تعداد نمایش). خوب سایتی که هنوز تو قنداقه. چطور میتونه راه بیافته برای سایتای ملت تبلیغ کنه؟ اگر هم جواب بده خیلی طول میکشه. وقتشو نداریم :(

meli

Registered User
لایک‌ها
23
من می گم از این بیل بورد گنده ها بنویسین بزنین تو اتوبوناشون :lol: :lol: :lol: :lol:
من حرف نزنم سنگین ترم :wacko:

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
تو انجمن های انگلیسی که با زمینه کار سایت شما همسو هستن سایت خودتون رو تبلیغ کنین این هم می تونه تا حدودی موثر باشه.

ممنون از کمکتون. این انجمن ها دو تا مشکل عمده دارن . اول اینکه ویزیتورهایی که میفرستن بسیار ناپایدار هست. یه روز صد تا میان فردا همشون غیب میشن. مساله دوم اینه که انجمن های خارجی اصولاً تو کلاسشون نیست که کسی لینک بذاره. کافیه فقط یه لینک به سایت بدی بعد نیم دقیقه ادمین میاد کل پست و thread و user تو با هم پاک میکنه.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
درسته خیلی از انجمن های خارجی اینطوری هستن و قوانین سختی برای قرار دادن و معرفی پیوندها دارن.
شما کارهای دیگه ای هم می تونین انجام بدین البته اگر زمینه فعالیت شما هم همین ها باشه.
با نوشتن یک مقاله آموزشی اون رو در اختیار سایت های خارجی مرتبط به موضوع قرار بدین.
اگر در زمینه برنامه نویسی یا گرافیک و یا کارهای مشابه فعالیت می کنین یک پروژه انجام شده بوسیله خودتون رو بوسیله سایت های خارجی که در این زمینه فعالیت می کنن منتشر کنین.

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
درسته خیلی از انجمن های خارجی اینطوری هستن و قوانین سختی برای قرار دادن و معرفی پیوندها دارن.
شما کارهای دیگه ای هم می تونین انجام بدین البته اگر زمینه فعالیت شما هم همین ها باشه.
با نوشتن یک مقاله آموزشی اون رو در اختیار سایت های خارجی مرتبط به موضوع قرار بدین.
اگر در زمینه برنامه نویسی یا گرافیک و یا کارهای مشابه فعالیت می کنین یک پروژه انجام شده بوسیله خودتون رو بوسیله سایت های خارجی که در این زمینه فعالیت می کنن منتشر کنین.

متاسفانه هیچ کدوم اینها نیست. یه جور کاتالوگ مانند هست.

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
من فکر می کردم الان چند صفحه اینجا اطلاعات کسب میکنم ولی به جز یک نفر هیچ کس کمکی نکرد. البته انتظاری نیست ولی نسبت به این فوروم ناامید شدم. حتماً یه نفر باید بیاد یه چرت و پرت بنویسه تا همه بریزن متلک پرونی. واقعاً متاسفم.

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
firebird جان شرمنده من تا حالا به این موضوع یعنی چگونگی تبلیغ و معرفی یک سایت غیرفارسی فکر نکرده بودم ای کاش می تونستم بیشتر از این به شما کمک کنم.
یه کار دیگه هم می شه کرد اونم این که در هر سایت و انجمن فارسی که می تونین سایت خودتون رو معرفی کنین و از بازدید کننده ها بخواین که برای تقویت زبان انگلیسی خودشون و دیگران هم که شده این آدرس رو منتشر کنن.
در ضمن وقتی سایت شمکا در موتورهای جستجو از رتبه خوبی برخوردار بشه بازدید بازدیدکننده های خارجیه اون هم زیاد می شه.

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
firebird جان شرمنده من تا حالا به این موضوع یعنی چگونگی تبلیغ و معرفی یک سایت غیرفارسی فکر نکرده بودم ای کاش می تونستم بیشتر از این به شما کمک کنم.
یه کار دیگه هم می شه کرد اونم این که در هر سایت و انجمن فارسی که می تونین سایت خودتون رو معرفی کنین و از بازدید کننده ها بخواین که برای تقویت زبان انگلیسی خودشون و دیگران هم که شده این آدرس رو منتشر کنن.
در ضمن وقتی سایت شمکا در موتورهای جستجو از رتبه خوبی برخوردار بشه بازدید بازدیدکننده های خارجیه اون هم زیاد می شه.

خیلی ممنونم. من هم همه امیدم به search engine ها هست. البته aYahoo و MSN خوب جواب دادن ولی گوگل اصلاً تحویل نگرفته. حتی adwords هم گرفتم ولی پول زیادی ندارم و تعداد ویزیتورهایی که از اون طریق میان خیلی کم هستند.

بالا