برگزیده های پرشین تولز

در تهران کجا کفش سفارشی میدوزند؟

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
سلام
مثل اینکه اینجا کم کم داره میشه مثل ژاپن و شرق آسیا ! همه کفشها نهایتا تا سایز 43 یا 44 هست و سایز بزرگتر فقط باید خارجی گیر آورد و اونم تازه تنوع نیست و اجباری باید یه چیزی تهیه کرد. کفش سفارشی از جنس چرم اشپالت،جیر و یا چرم کجا میشه رفت و سفارش دوخت داد؟ دنبال کفش کالج بدون بند غیر چرمی بودم که دیدم کل تهران (فردوسی،ولی عصر،تجریش،ساختمان پلاسکو و ... ) نیست. یکی دو مورد هست اونم مارک کاترپیلار بود که رنگی که میخواستم نداشت. کلا خرید کفش سایز 44 به بالا واقعا دردسر شده، در حالیکه در خارج کشور تا سایز 46 همیشه هست و از این سایز به بالا سخت گیر میاد.
ممنون میشم اگر تجربه سفارش دوخت کفش به اینصورت داشتید بفرمایید و یا راهنمایی بفرمایید.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
اصن یه وضی منم قدم بلنده و پام 45 ـه این ملت غذا نخوردن همه یه مشت ریزه میزه (هم جسمی هم عقلی) باقی موندن...

کفشای خارجی پیدا میشه ولی کفشای رسمی کم یافت میشه که به پام بخوره اونم مدلای فوق شخمی ضایع اصن یه وضی...

میدون بهارستان و میدون منیریه پیدا میشه چیزای خوب ولی باید گشت.

اگرم جنس خارجی بخوای فروشگاهای reebok و غیره توی هایپراستار و شمال شهر هستن.

راه دیگه هم اینه که سوار هواپیما بشی بری آمریکا خرید کنی برگردی... :D

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
ما هم سایز بالا آنچنانی نیستیم، ما هم مثل شما هستیم سایز 45 . یک هفته بجز این دو مورد که گفتید رفتم همه جا گشتم خیر سرم کالج بدون بند غیرچرمی رنگ زرشکی/سبز دیدم ولی همه جا تا سایز 44 بود دیگه داغش به دلم موند. بعضی جاها هم با حالت تمسخر جوابمو میدادن که البته دیگه عادت کردم به این نوع برخورد که برمیگرده به تربیت خانوادگی اون فرد. با خودم میگفتم این کفشها که همه جا یکی هست یک تولیدی چیزی باید باشه خب اگر بشه پیداش کرد ادم مستقیم بره اونجا با کمی قیمت بالاتر سفارش سایز بالاتر داد. کفش خارجی هم قیمتش بگیم جهنم سالی یه بار میخریم ولی مشکل اینه هر مدلی سایز بزرگ گیر نمیاد. کفش مجلسی هم که واویلا ....

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
كفش مجلسي ميخوايد يا راحت و اسپرت ؟

بودجه پشت اين قضيه ؟

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
١٠٠ درصد گير مياريد :
اسكان كفش كلارك طبقه پايين و يا مدرن الهيه طبقه اول كه مجموعه اي از برندها رو داره اصلا كفش زير ٤٢ ٤٣ پيدا نميكنيد

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
میدون فردوسی هم یه سر بزن اونجا فک کنم کارت راه بیفته

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
كفش مجلسي ميخوايد يا راحت و اسپرت ؟
نمیدونم به مدل کالج بدون بند اسپرت بگبم یا محلسی، چون اگر مجلس خیلی رسمی نباشه با یه شلوار کتان و پیراهن میشه کالج بدون بند پوشید و ست کرد هم رسمی میشه هم اسپرت، بهتر بگیم رسمیه اسپرت
بودجه پشت اين قضيه ؟
بودجه اگر خارجی باشه مارک دار باشه مثل کلارک، اکو (واقعا اصل) و ... زیر 400 میشه هزینه کرد. البته کفشهای اکو در نمایندگیهایی که داره از همین 350 شروع میشه به بالا .....
١٠٠ درصد گير مياريد :
اسكان كفش كلارك طبقه پايين و يا مدرن الهيه طبقه اول كه مجموعه اي از برندها رو داره اصلا كفش زير ٤٢ ٤٣ پيدا نميكنيد
فروشگاههایی که کفش کلارک میفروشند خیلی کم آپدیت میکنند محصوصا الان که گرون هم شده و کمتر مشتری هست براشون. فروشگاه اسکان، گلستان(شهرک غرب) و بالاتر از میدون فردوسی برای کلارک رفتم ولی مدلها خیلی خیلی محدود و خیلی کلاسیک مجلسی بودند.
میدون فردوسی هم یه سر بزن اونجا فک کنم کارت راه بیفته

میدون فرودوسی دونه به دونه تا سرلاله زار رفتم متاسفانه کفش کالج بدون بند جنس جیر،اشپالت رنگ زرشکی یا سبز همه مدل تقریبا 5-6 مدل رنگ همه و همه تا سایز 44 بود و معلوم بود که تولیدکننده که ایرانی هست تا 44 بیشتر دوخت نداشته.
یه سفر خارج کشور کفش های کالج در رنگهای متونوع و خیلی حالب شیک دیدم ولی اونموقع گفتم بابا کی اینارو میپوشه ولی الان میبینم اگر یه شلوار رنگ شاد بپوشه با این کفشها خیلی شیک میشه...
امروز نمایندگی پولو بودم یه شلوار مردونه فقط تک سایز رنگ صورتی فوق العاده زیبا صورتی خاص نه اینکه بگیم دخترونه هست سایز 36 فقط داشت 370 تومن با 60% تخفیف میشد تقریبا 160 تومن که برای اون مارک جنس و رنگ واقعا ارزش داشت ولی خب حیف که سایزش بزرگ بود. یا بنتون شلوارهای کتان رنگهای شاد مثل ارغوانی سبز ... داره که ماشالا همه رو ملت تو حراج جارو کردن کم مونده خود فروشگاه رو هم یه ارو بکشن تمیز تحویل صاحب فروشگاه بدن.
نمایندگی کنز هم بودن شلوارهای جین همه 350 بود که با 50% تخفیف کمی قابل هضم بود.
خلاصه رفتیم یه سری بین بالابالاییها بردیم و دیدیم بله بیشتر از اینکه میگن مردم فقیر شدن پولدار زیاد شده .... این وسط هیچی هم گیر ما نیومد !

بازهم اگر دوستان جایی سراغ دارند ممنون میشم لطف کنند و راهنمایی کنند
سپاس

Scofield69

Registered User
لایک‌ها
71
بودجه اگر خارجی باشه مارک دار باشه مثل کلارک، اکو (واقعا اصل) و ... زیر 400 میشه هزینه کرد. البته کفشهای اکو در نمایندگیهایی که داره از همین 350 شروع میشه به بالا .....

فروشگاههایی که کفش کلارک میفروشند خیلی کم آپدیت میکنند محصوصا الان که گرون هم شده و کمتر مشتری هست براشون. فروشگاه اسکان، گلستان(شهرک غرب) و بالاتر از میدون فردوسی برای کلارک رفتم ولی مدلها خیلی خیلی محدود و خیلی کلاسیک مجلسی بودند.

میدون فرودوسی دونه به دونه تا سرلاله زار رفتم متاسفانه کفش کالج بدون بند جنس جیر،اشپالت رنگ زرشکی یا سبز همه مدل تقریبا 5-6 مدل رنگ همه و همه تا سایز 44 بود و معلوم بود که تولیدکننده که ایرانی هست تا 44 بیشتر دوخت نداشته.
یه سفر خارج کشور کفش های کالج در رنگهای متونوع و خیلی حالب شیک دیدم ولی اونموقع گفتم بابا کی اینارو میپوشه ولی الان میبینم اگر یه شلوار رنگ شاد بپوشه با این کفشها خیلی شیک میشه...
امروز نمایندگی پولو بودم یه شلوار مردونه فقط تک سایز رنگ صورتی فوق العاده زیبا صورتی خاص نه اینکه بگیم دخترونه هست سایز 36 فقط داشت 370 تومن با 60% تخفیف میشد تقریبا 160 تومن که برای اون مارک جنس و رنگ واقعا ارزش داشت ولی خب حیف که سایزش بزرگ بود. یا بنتون شلوارهای کتان رنگهای شاد مثل ارغوانی سبز ... داره که ماشالا همه رو ملت تو حراج جارو کردن کم مونده خود فروشگاه رو هم یه ارو بکشن تمیز تحویل صاحب فروشگاه بدن.
نمایندگی کنز هم بودن شلوارهای جین همه 350 بود که با 50% تخفیف کمی قابل هضم بود.
خلاصه رفتیم یه سری بین بالابالاییها بردیم و دیدیم بله بیشتر از اینکه میگن مردم فقیر شدن پولدار زیاد شده .... این وسط هیچی هم گیر ما نیومد !

بازهم اگر دوستان جایی سراغ دارند ممنون میشم لطف کنند و راهنمایی کنند
سپاس

اكو رو كه من قبول ندارم ... كيفيتش از نظر راحتي خوب نيست

تو مدرن الهيه كالج تيم برلند داره ولي اونم ٥ ٦ نوع بيشتر نيست بعيد ميدونم سايز شما رو داشته باشه
و مغازه ديگشم هم كه مخصوص كفش هست زياد اسپرت نداره و بيشتر مجلسي هست ولي سايز بزرگ داره

پاساژ الماس پايين ميني سيتي كلارك داره اصل هم هست و بيشتر تيپ اسپرت داره ولي بعيد ميدونم سايز بزرگ داشته باشه چون مغازه بزرگ با تنوعي نيست

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
رفیق کتونی پوش شو نجات پیدا میکنی‌!

من سایز پام ۴۹ فقط کتونی میپوشم

کفشم دارم برای مراسم رسمی‌ اینا اما کتونی چیز دیگس

هم راحته هم مدل زیاده

هرچند که واسه همین کتونی کلی‌ سختی‌ کشیدم تا قیمت مناسب و چیز خوبی پیدا کردم!

قیمتا عجیب بالاس واسه همین باس زیاد گشت

خلاصه این دفعه آخری که کتونی باحالی‌ گیر آوردم سایز پام و قیمتش مناسب بود ۲ جفت خریدم! :lol:

برند‌ها هم زیاد گشتم طرف گف شاید سالی‌ یبار یدونه سایز بزرگ بیاد واسمون که اونم احتمالش کمه

حالا باز ۴۵ امیدی هست گیر بیاری اما ۴۹ من اصلا! :lol:

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
اكو رو كه من قبول ندارم ... كيفيتش از نظر راحتي خوب نيست

تو مدرن الهيه كالج تيم برلند داره ولي اونم ٥ ٦ نوع بيشتر نيست بعيد ميدونم سايز شما رو داشته باشه
و مغازه ديگشم هم كه مخصوص كفش هست زياد اسپرت نداره و بيشتر مجلسي هست ولي سايز بزرگ داره

پاساژ الماس پايين ميني سيتي كلارك داره اصل هم هست و بيشتر تيپ اسپرت داره ولي بعيد ميدونم سايز بزرگ داشته باشه چون مغازه بزرگ با تنوعي نيست
ممنونم از راهنمایی ، باید هفته دوم پاشم برم دم فردوسی ازشون بپرسم شاید اونا جایی برای دوخت کفش معرفی کردن، نتیجه میام اینجا میگم .
رفیق کتونی پوش شو نجات پیدا میکنی‌!

من سایز پام ۴۹ فقط کتونی میپوشم

کفشم دارم برای مراسم رسمی‌ اینا اما کتونی چیز دیگس

هم راحته هم مدل زیاده

هرچند که واسه همین کتونی کلی‌ سختی‌ کشیدم تا قیمت مناسب و چیز خوبی پیدا کردم!

قیمتا عجیب بالاس واسه همین باس زیاد گشت

خلاصه این دفعه آخری که کتونی باحالی‌ گیر آوردم سایز پام و قیمتش مناسب بود ۲ جفت خریدم! :lol:

برند‌ها هم زیاد گشتم طرف گف شاید سالی‌ یبار یدونه سایز بزرگ بیاد واسمون که اونم احتمالش کمه

حالا باز ۴۵ امیدی هست گیر بیاری اما ۴۹ من اصلا! :lol:

کتونی که مثلا میشه آل-استار یا کترپیلارها. خب اینارو میشه برای روزمره پوشید ولی وقتی شلوار پارچه ای یا حتی گاهی اوقات کتان میپوشه و جایی که میخوایم بریم یکمی جنبه رسمی پیدا میکنه مجبور هستیم حالت کلاسیک اسپرت بپوشیم و کتونی نپوشیم.
ماشالا آل-استار (واقعا اورجینال) هم گرونه و دست کمی از کلارک الان نداره ....

Leon 2008

Registered User
لایک‌ها
1,273
راستی برا کالج یه سر به کویتی های استامبولم بزن.زیر زمین کفشهای خوبی پیدا میشه

arash.f

Registered User
لایک‌ها
1,488
اکو بهترین کفش طبی رو داره تا 46 هم سایزاش تکمیله
یه سر به شعبه الماس شرق بزن

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
راستی برا کالج یه سر به کویتی های استامبولم بزن.زیر زمین کفشهای خوبی پیدا میشه

استانبول زیر زمین فقط یه مشکل هست که مرز بین اورجینال و تقلبی خیلی نامحسوسه یکمی غفلت بکنه آدم بجای اورجینال کفش میفروشن ، یه مورد دیگه هم متاسفانه باید چونه زد قیمت گاها میشه تا چهل و پنجاه تومن جابجا کرد ، حس خوبی به ادم نمیده ولی درمجموع چاره نیست ....
اکو بهترین کفش طبی رو داره تا 46 هم سایزاش تکمیله
یه سر به شعبه الماس شرق بزن

الماس شرق کجاست میشه راهنمایی کنید

تشکر و سپاس

p9q

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بازار خیام معدن کفشه . دوستانیم که علاقه ی زیادی به کفش های دستدوز دارن. بازار خیام رو پیشمهاد میکنم

بالا