برگزیده های پرشین تولز

در خواست کمک برای فونت فارسی در adobe acrobat reader 8

rooz1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ضمن عرض سلام خدمت همه دوستان
من دچار مشکلی شدم در زمینه استفاده از adobe acrobat reader و از صاحب نظران تقاضای کمک
من مدت پیش از اینترنت فایل pdf دانلود کردم که وقتی باز شد چیزی جز دایره های مشکی که پشت سر هم قرار داشتند نبود و error که داد بعلت نبود font mitrabold بود بعد از ان باز هم موارد این چنینی با font های دیگر مثل yagutbold ,.... اتفاق افتاد.با وجود دانلود acrobat reader 8 و extendet fonts باز هم مشکل پابرجاست....
اگر این فونتها موجود هست مرا یاری فرمایید
بینهایت سپاس دارم.

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
1538.gif

. هنگام ساخت فايل‌هايPDF با برنامه Adobe Acrobat Professional، به شكل پيش‌فرض (Default) گزينه "Embed All Fonts" در Advanced Option انتخاب شده است. اين گزينه باعث اضافه شدن فونت‌هاي استفاده شده در متن، به فايل PDF نهايي مي‌شود. اگر اين گزينه خاموش شود يا با برنامه ديگري فايل PDF را ساخته باشند كه فونت را به فايل PDF اضافه نمي‌كند، نتيجه آن چيزي مي‌شود كه شما مي‌فرماييد.

. براي تست مي‌توانيد يكي از راهنماهاي من را كه به شكل PDF هستند را دونلود نماييد و ببينيد نتيجه چه مي‌شود. فونت‌هاي فارسي با نام Mitra به فرمت‌هاي مختلفي ولي تقريبن با همين نام موجود هستند. فونت‌ها را دقيقن به همان نامي كه گفته شده است در Google جستجو نماييد. ممكنه كه بيابيدشان...!

. چند مدل از فونت‌هاي mitra را كه داشتم را برايتان UL كردم.

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/03
27653.gif
26650.gif

فایل های ضمیمه

• MitraFonts.zip
    266.4 KB · نمایش ها: 960

rooz1234

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
مرسی .. برای دانلود پسورد می خواست ؟
از من در خواست پسورد کرد

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام
1538.gif

. شايد در زمان كليك برروي لينك فونت‌ها در PT لوگين نكرده بوديد. چون فايل فشرده كه پسورد نداره و براي دونلود هم پسورد لازم نيست. (تست كردم مشكلي نداشت)

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/03
27653.gif
26650.gif

iRaNKinG

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
1538.gif

. شايد در زمان كليك برروي لينك فونت‌ها در PT لوگين نكرده بوديد. چون فايل فشرده كه پسورد نداره و براي دونلود هم پسورد لازم نيست. (تست كردم مشكلي نداشت)

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
87/02/03
27653.gif
26650.gif

سلام.من هم همین مشکلو با فایل PDF دارم و همه این فونت هایی که دادین نصب کردم ولی نشد.
میگه فونت MitraBold-Identity-H رو میخواد.لطفا این فونتو بزارید

greenwin

Registered User
لایک‌ها
3
با عرض سلام به دوستان
شما می تونین مشکلو به صورت ریشه ای حل کنیم نرم افزار Adobe Acrobat Professional نرم افزار بسیار خوب اما با ظرفیت بالا و کاربرد نچندان آسان می باشد من پیشنهاد می کنم از نرم افزار Foxit.PhantomPDF.Business.5.0.3.0811 استفاده کنین فوق العاده است هم نمایش و هم ویرایش و همچنین ساخت فایل پی دی اف می تونین استفاده کنین البته با سرعت بالا و حجم کم نسبت به ادوب اکروبات

بالا