برگزیده های پرشین تولز

در ساخت فیلم محافظین کهکشان ۳ از فیلمنامه جیمزگان استفاده میشود

hamedjf

Registered User
لایک‌ها
19
james-gunn-guardians-vol-3-20-years.jpg

در جدیدترین اخبار فیلم و سریال‌ کریس پرت اعلام کرده که برای ساخت فیلم Guardians of the Galaxy Vol.3 از
فیلمنامه جیمزگان استفاده میشود.

قول کریس پرت برای ساخت Guardians of the Galaxy Vol. 3
امسال کارگردان دو قسمت فیلم Guardians of the Galaxy از کارگردانی قسمت سوم
Guardians of the Galaxy Vol.3 در حالی که مراحل پیش تولید آن آغاز شده بود اخراج
شد و تا پیدا کردن کارگردانی مناسب مراحل تولید متوقف شد.

با این اوضاع وضعیت ساخت قسمت سوم معلوم نیست چه خواهد شد اما کریس پرت بازیگر نقش استار لرد در
مصاحبه‌ای که داشته اعلام کرده با هر وضعیتی که باشد فیلم Guardians of the Galaxy Vol.3 ساخته میشود.

نظر و احساس کریس پرت درباره این فیلم
اکنون در جدیدترین اخبار فیلم و سینما شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از این فیلم هستیم. کریس پرت در طی مصاحبه‌ای
که با MTV News داشت بیان کرد که حتی قرار است در قسمت سوم این فیلم از فیلمنامه جیمزگان استفاده شود.
در ادامه کریس پرت از احساسات خود درباره این فیلم بیان کرد و اینکه قرار است جیمزگان دیگر کارگردان آن نباشد گفت:

“من جیمز را دوست دارم و به او وفادار هستم. ما فیلم را ساخته و به طرفداران این سری تقدیم خواهیم
کرد و آنها لیاقت و شایستگی آن را خواهند داشت و فکر میکنم این حقیقت در وجود نگهبانان کهکشان
است که همگی به دور هم جمع شده و این کار را به انجام میرسانند و این همان چیزی است که ما آن
را انجام میدهیم”

درست است که قبل از این بیان شده بود قرار است از فیلمنامه جیمزگان در فیلم Guardians of the Galaxy Vol.3
استفاده شود اما گفتگوی کریس پرت مدرک محمکی است برای ساخت قسمت سوم این فیلم و کاهش نگرانی
طرفداران این سری. حتی از کریس پرت سوال شده بود آیا او فیلمنامه را به چشم دیده که در جواب پاسخ داد:

“بله آن را دیده‌ام بسیار هیجان‌انگیز و جذاب بود”

تاریخ اکران فیلم محافظین کهکشان ۳ هنوز مشخص نیست وحتی ساخت آن تا زمانی نامشخص تاخیر خورده.
جیمزگان هم در حال مذاکره با کمپانی برادران وارنر برای ساخت فیلم The Suicide Squad است.
در حال حاضر جیمزگان مشغول نوشتن فیلمنامه برای فیلم The Suicide Squad است و قرار است این فیلم در
۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) به روی پرده برود.

بالا