برگزیده های پرشین تولز

در مجتمع ((علاالدین)) و اطراف اتفاقات بسیار زشتی رخ میدهد !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
ولی الان بهتر از همه فروشگاه های معتبر آنلاینه مثل دیجی کالا.
قیمت منصفانه دارن. کالا را هم سالم و پلمپ شده با گارانتی مطمئن میدن.
100% ...دیجی کالا خیلی خوبه .

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من تا جایی که دیدم اینجوری نبوده . حداقل اگه 20 تامغازه پرسیدم آیفون 5s چند همه از 2450 تا 2480 قیمت دادن
تو علاالدین بپرسی از 1.5 بهت قیمت میدن تا 2.200 300 بعد میای میبینی آخرش 2.700 800 دادی !!!! :)))
استاد من در هر دوتا بازار فعالم !
مشتری های پایتختی پول بیشتری میدن و کالاهای جدیدتر میخوان
برای کالاهای مشابه قیمت پایتخت معمولا بیشتره

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
استاد من در هر دوتا بازار فعالم !
مشتری های پایتختی پول بیشتری میدن و کالاهای جدیدتر میخوان
برای کالاهای مشابه قیمت پایتخت معمولا بیشتره
کالای جدیدتر میخوان یعنی چی استاد !!!! آیفون بیاد همه جا میاد دیگه !!!!!
یه گوشی یا تبلت وارد میشه وارد بازار میشه دیگه ...الان من آیفون 6 بخوام پایتخت داره ؟؟؟؟

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
کالای جدیدتر میخوان یعنی چی استاد !!!! آیفون بیاد همه جا میاد دیگه !!!!!
یه گوشی یا تبلت وارد میشه وارد بازار میشه دیگه ...الان من آیفون 6 بخوام پایتخت داره ؟؟؟؟

گفتم شما اشتباه میکنی میگی قیمت پایتخت و علائالدین یکیه
گرفتی مطلبو !
بعد هم چه ربطی به آیفون 6 داره
مگه آیفون 6 توزیع شده در بازار بین الملل که توی پایتخت باشه ؟!
بعد من مستقیم در مورد آیفون حرف زدم که شما میگی آیفون بیاد همه جا میاد
مگه من حرف متناقضی زدم
مطمئنی که پست منو درست خوندی ؟
حرف من چه تناقضی داشت ؟
علائالدین بیشتر رند کار و بورس کارن
پایتخت معمولا مشتری بیشتری برای کالاهای جدید دارن
یکی که میخواد جدیدترین گوشی خودشو تعمیر کنه بیشتر میره پایتخت تا علا ئ الدین
اصلا بورس گوشی تلفن پایتخت و علائالدین در یک سطح نیستن پس بهتر مقایسه نشن
ضمنا قیمت کالای مشابه معمولا در پایتخت بیشتر ه
میتونین برین از اتحادیه بپرسین
این آماری که خود کارشناسای اتحادیه هم میدن

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
من نگفتم قیمت پایتخت و علاالدین یکی هست .گفتم پایتخت به قیمت هست و بی دردسر. علاالدین دوز و کلک هست و آخرش هم برعکس تصور همه که فک می کنن اونجا ارزون تر هست گرون تر در میاد.
بله ظاهرا قسمت دوم حرفتون رو من درست متوجه نشدم البته واضح هم بیان نکردید...درسته گوشی ها و دستگاه های جدیدتر رو معمولا فروشنده های پایتخت میارن ...مثلا بری گوشی 200 300 تومنی بخوای احتمال بالا ندارن . آیفون 6 هم یک مثال برای حرفی بود که من اشتباه متوجه شده بودم و خیر مشخصا توضیع نشده .

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
من نگفتم قیمت پایتخت و علاالدین یکی هست .گفتم پایتخت به قیمت هست و بی دردسر. علاالدین دوز و کلک هست و آخرش هم برعکس تصور همه که فک می کنن اونجا ارزون تر هست گرون تر در میاد.
بله ظاهرا قسمت دوم حرفتون رو من درست متوجه نشدم البته واضح هم بیان نکردید...درسته گوشی ها و دستگاه های جدیدتر رو معمولا فروشنده های پایتخت میارن ...مثلا بری گوشی 200 300 تومنی بخوای احتمال بالا ندارن . آیفون 6 هم یک مثال برای حرفی بود که من اشتباه متوجه شده بودم و خیر مشخصا توضیع نشده .
http://www.mashreghnews.ir/fa/news/194200/احتکار-لپ-تاپ-به-بهانه-نوسان-ارز

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
بهمن 91 !!!!
اوکی آقا اصلا سودی برای من نداره که بخوام سر این موضوع بحث کنم ...مال بابام هم نیست اونجا. هر کی از هرجا دوست داره خرید کنه و مبارکش هم باشه .
صرفا بیان تجربیات بود چه در زمینه خرید گوشی و چه زمانی که برای شرکت قطعات کامپیوتری برای سرورها و کلاینت هایی میخریدم . قیمت ها نرم بازار بوده وامنیت داشته .
کسی هم میخواد اونوری بره خرید کنه بهتر هست از بازار موبایل بخره . من خودم به شخصه ترجیح میدم حتی اگه میگید اونجا 30 40 تومن هم گرون تر هست و اتحادیه تایید کنه ( که من ندیدم ! ) اونجا برای خرید برم تا اینکه جایی برم که هر ثانیش یه تنه بهم میخوره و 2 تا چشمم باید به آدما باشه و 2 تا دستم رو جیبم که پول و موبایم رو نزنن وقتی هم تو مغازه میرم در حد کارشناس اطلاعات داشته باشم که جنس مشکل دار و باز شده و اینارو ندن بعدشم 100 تا بامبول سر نرم افزار و چیزای دیگه . با فرض حرف شما که مقاله ی 2 سال پیش رو ضمیمه کردید و نوشته توش که قیمتاش بالاتر هست بازم بهتر آدم با لذت خرید کنه و در ارامش .
end of discussion .

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اصلاکلاس کار پایتخت و علاالدین فرق میکنه!
پایتخت میری شاید قیمتا بالاتر باشه که نیست! اما خیلی شیک مرتب میری راحت صحبت میکنی چونه میزنی خریدتو میکنی
اما دریغ از اون لونه زنبور که میری اولا بپایی دعوات نشه با یه مشت لات و لوت به اصطلاح مغازه دار!!!
از اون طرف یه گوشی 100 بت پایین تر میگه اگه تازه سالم باشه و باتریش عوض نشده باشه و تعمیری نباشه و هزار چیز دیگه اندازه 300 نرم افزار و لایف رجیستر میکنه پاچت!
کل خطه جمهوری اینجوری شدن!
Sent from my F**king life

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
اصلاکلاس کار پایتخت و علاالدین فرق میکنه!
پایتخت میری شاید قیمتا بالاتر باشه که نیست! اما خیلی شیک مرتب میری راحت صحبت میکنی چونه میزنی خریدتو میکنی
اما دریغ از اون لونه زنبور که میری اولا بپایی دعوات نشه با یه مشت لات و لوت به اصطلاح مغازه دار!!!
از اون طرف یه گوشی 100 بت پایین تر میگه اگه تازه سالم باشه و باتریش عوض نشده باشه و تعمیری نباشه و هزار چیز دیگه اندازه 300 نرم افزار و لایف رجیستر میکنه پاچت!
کل خطه جمهوری اینجوری شدن!
دقیقا همینطوره که میفرمایید . لونه زنبور رو خوب اومدی :))) هی هم محکم بهت تنه میزنن !!!

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
دقیقا همینطوره که میفرمایید . لونه زنبور رو خوب اومدی :))) هی هم محکم بهت تنه میزنن !!!
خیلی وقته که خودم و اطرافیانم اصلا و ابدا از سمت جمهوری دیگه خرید نمیکنیم!
پاشاژ بغلیم جالبه واسه دوربین همین بساطارو پیاده میکنن!
به یارو میگم اقا این دوربین شمارو همه حا میدن 1400,500
مال شما چرا 2100؟!
یکم فکر کرد مونه بود چی بگه گفت ببین اونا طرح!! :eek::eek::eek:
مثل ایفون که اصل و طرح داره!!
مارو باش مونده بودیم از خنده بترکیم بیفتیم کف مغازه یا خشتک بدریم بریم به سمت پایتخت! :D:D

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
نه عزیز قبول ندارم همین هفته ی پیش یه 5s برای یکی از فامیل ها خریدم . قیمتش قیمت بازار بود .برخورد خیلی عالی مثل همیشه . هیچ چیز اضافی هم زوری نفروخته فقط پرسید برنامه لازم دارید کاوری خشگیری چیزی که من گفتم نه اپل آیدی با برنامه های ارجینال دارم هرچیم بخوام میخرم تشکر ایشون هم گفت و فقط یه قاب خریدم 35 هزار تومن که خیلی ردیف و تک هست و یه خشگیر که 30 تومن شد
کجاش زیاد هست ؟؟؟ حداقل وارد مغازه میشه میتونی جنس رو ببینی رو مبل بشینی یه اسپیلیتی چیزی روشنه ...اونجا که خود محلش داغون هست به کنار ...پاساژ هم داغون هست...آدماش هم چیپ هستن و فقط میندازن ...تازه اگه کیف میفت رو نزنن !!!! اما قبول دارم قیمت خدماتش بالاست ( منظورم نصب ویندوز و اپل آیدی و ایناست ) اونم برای اینه که قشری که باهاشون سرو کار دارن اکثرا وضع مالی نسبتا خوبی دارن و اگر خودشون بلد نباشن اینا براشون انجام میدن .اگرم بلد باشن اینا فشاری وارد نمی کنن . بازار موبایل هم خوبه اما محل پاساژش تو مخیه !
من خودم ايفونمو از پايتخت خريدم دوسته من

ولي از فروشنده قديمي و مطمئني كه تا حالا خودم و اطرافيانم خيلي ازش خريد داشتيم و كل اكيپمونو ميشناسه
قيمتش هم ١٠هزار تومان از ارزون ترين جايي كه قيمت داشتم بيشتر بود
يه محافظ پشت و رو هم واسم زد ١٥ تومان
ولي اون دوست من استثناس!
تو همون پرس و جوي اوليه تو ١٠تا مغازه فقط يكي گفت گوشي رو خالي ميفروشه! و قيمتش هم مناسب بود!
من منظورم اين بود عزيز
شما در نظر بگير تو ١٠تا مغازه يكي فقط بگه ايفون خام ميفروشم!!!!!! تو هيچي هم اجباري نيست!
من علاءالدينو پيشنهاد نكردم!
اون ٦٥ تومني هم كه به شما لوازم اضافه فروخته ممكنه يه درصد قابل توجهيش سودش باشه
بهرحال شما ايفونو خام نخريدي!
ولي اينا مهم نيست!!!!!
من گير اينچيزاس نيستم!
بهرحال اون اسپيليتي كه اونجا هست قبض برقش خرج داره واسه اون فروشگاه!
من صحبتم اينكه چرا بايد اينجوري برخورد بشه؟ حالا به صرف اينكه طرف مشكل مالي نداره و زياد اطلاعات نداره بايد تا جا داره ...
اين پول خوردن داره؟
متاسفانه بازار موبايل قبلا خوب بود ولي دفعه اخري كه من رفتم شده بود مثل پايتخت!
همون اسپيليتو صندلي كه اين دوستمون دوست داره رو داشت هيچ، چايي و ... هم ميدادن!
قيمتشونم خوب بود
تازه پاركينگ رايگان داشت و طبقات بالاش كافي شاپ و رستوراناي قابله قبولي داشت!
خيلي بهتر و كامل تر از پايتخت با اون ساختمانه قديميش
ولي مغازه داراش اخرش شدن مثل همونا!

هنوزم به نظر من قديمي هاي پايتخت خوبن ولي بايد كلي گشت!!!!!!!
تو هر پاساژي هم قديميه خوب پيدا ميشه...

بازم ميگم به كسي بر نخوره من منظورم رو تعداد مغازهاي به خياله خودشون زرنگه كه كل پاساژو ميبرن زير سوال
و حتما تو هر پاساژي حتي پايتخت انساهاي شريف كم نخواهند بود كه دارن به مردم هرروز كلي ايفون ميفروشن ولي تو كسرت ادمهاي شياد گمن! بايد كلي گشت...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited:

infernal667

Registered User
لایک‌ها
195
ببینید حرفتون متین...توی هرجایی خوب و بد هست و آدم باید از آدمهای درست خرید کنه و این شکی نیست

اما کسی پیدا میشه آیفون رو خام بخره ؟ ( البته به جز مغازه دارها که اونام اکثرا میرن خودشون وارد می کنن مگه مغازه و کارشون تو حجم بالایی نباشه ...یارو مثلا یه مغازه ی زپرتی تو یه جای تهران داره میره 2 تا ایفون هم میاره آره اونم پلمپ رو باز نمیکنه اما من خریدار که میخوام بخرم باز میکنم تست می کنه و همینجوری باز شده نمیام بیرون بدون خشگیر و احتمالا بامپر یا قاب ! خوب پس مسلم هست 95% آدم ها که خریدار خونگی هستند و نه مغازه دار آیفون رو خام نمیخرن ! مگه طرف قاب رو قبلا خریده باشه و خشگیر هم خودش بخره و بره خونه خودش بندازه....چند نفر میرن اینارو میخرن خودشون بعد میرن ایفون رو خام میخرن میان خونه خشگیر بندازن تو گوشیشون که تهش 10 15 تومن کمتر داده باشن ؟؟؟؟

بحث رستوران و کافی شاپ یا حتی پارکینگ رایگان بازار موبایل نیست اصلا ( اصلا مگه ماشین میشه برد اونجا با 300 تا طرحی که هست که بشه از پارکینگ رایگانش استفاده کرد!!! )
بحث اینه که علاالدین از لحظه ورودش شما استرس داری و اذیت میشی...اول از همه باید حواست باشه موبایل فعلیت رو نزنن !!! :))) بعد باید حواست باشه پول گوشی اگه همرات هست نزنن...کیف پولت رو نزنن
( دیگه دعواهای اطراف و هیاهوی افتضاح و تنه های پشت سر هم مردم به کنار ) .مغازه هاش هم که قربونش برم به قول دوستمون لونه زنبور هست ! هنوز وارد نشده تموم شده مغازه ! هی هم 4 نفر یا میان تو میخوان قیمت بگیرن یا میان میچسبن در ....از فروشنده سوال کنن ! توی آرامش خرید نمیکنی تازه با این داستان ها حواست باید به فروشنده هم باشه که جنس مشکل دار و بازشده و خراب بهت نندازه و دولا پهنا باهات حساب نکنه ...! بعدشم که میای بیرون خیابونا رو میبینی دلت میخواد دوباره توی همون پاساژ شخمی برگردی :))) بس که درب داغون هست و دزدبازار خیابوناش

یه موقع شما میخوای یه گوشی بخری قیمتش 300 تومن هست و دوست نداری از موبایل فروشی های محلت بخری میخوای با اون 300 تومن بهترین انتخاب رو داشته باشه آره پایتخت به دردت نمیخوره ! چون اصلا گوشی های این فرم و قیمتی اونجا تقریبا نیست برای فروش باید بری سمت علاالدین و بازار موبایل ببینی با 300 400 چی باید بگیری و توی این رنج قیمت دیگه استرس انداختن نداری ...گوشی تو این رنج قیمت رو نمیتونه بامبول برنامه و اکتیو کردن و این داستان هارو سرت دربیاره ...فقط باید حواست به کیف پولت باشه و یه 1 ساعتی جو اونجارو تحمل کنی .

اینکه میگید خراب شدن موبایل فروشا...ربطی به این صنف خاص نداره ....الان اکثر آدم ها تو هر صنفی که هستن توی یه فکر هستن کندن از هم دیگه ! وضعیت موادغذایی و لباس و دارو و x و y هم همینه !

یه چیز هم بگم علت اینکه اکثر آدم هایی که وضعیت مالی خوبی دارن و براشون فرقی نداره که بخوان 30 تومن 50 تومن 100 تومن اضافه بدن اینه که طرف توی حوزه ی تخصص خودش اطلاعات داره و داره پول خوبی درمیاره ...دیگه حوصله نداره بره کل اینترنت و مغازه ها رو بالا پایین کنه واسه 50 تومن 100 تومن ! خیلی موقع ها شاید بفهمه حتی داره گرون تر میخره اما راحتیش براش مهم هست نه اون چندرغازی که داره زیاد میده ! واسه همینه که من به چشمم دیدم که سمت خونه ی یکی از فامیلا نصب ویندوز و برنامه رو 80 تومن گرفت ! وقتی به طرف گفتم چرا دادی...گفت فلانی من خودمم میتونم بریزم اما کار اعصاب خوردکنی هست و وقتش رو ندارم ! چون اون 3 ساعتی که میخواد بیاد این 80 تومن رو سیو کنه براش نمیصرفه چون یا داره بیشتر تو این 3 ساعت پول درمیاره و نمیصرفه وقتش رو بزاره واسه ویندوز نصب کردن یا داره استراحت می کنه.! شمام توی همچنین جوی مغازه داشتی تا جا داشت . . . .

Last edited:

shahab1985

Registered User
لایک‌ها
178
چند سال پیش من هم یه گوشی اچ تی سی هیرو که تازه اومده بود با کلی ذوق و شوق از علاالدین گرفتم که بعد از چند روز فهمیدم تعمیریه و فروشنده دیگه زیرش نرفت

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا