برگزیده های پرشین تولز

در مورد آرشيو نشدن مووبل تايپ! كمك كنيد در راه خدا!

akhavan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان. من تازه امروز عضو شدم. ديدم شما همگي نشستين تا به من جواب بدين گفتم اگه نپرسم بده!
مشكل اصلي من اينجاس كه ورداشتم يه قالب مووبل تايپ درست كردم بدون هيچ سابقه اي در طراحي!
انصافا خوب از آب دراومد اما چندين تا مشكل داره . يكي از مهمترين مشكلاتش اينه كه صفحهايندكس وبلاگم همينطور داره بزرگ ميشه. مي تونين برين نيگاه كنين: www.chimehrood.com حالا ميشه كمكم كنين؟
اگه يه تگ داره كه بايد اضافه كنم يا دست كاري توي تنظيمات (البته بهش گفتم كه مطالب رو يك هته بيشتر نگه نداره) ميرم انجام ميدم. ممنونم دوستان! جبران مي كنم. :blush:

root

Registered User
لایک‌ها
2
من مشكلي توش نديدم . اما اگه منظورت تعداد پست هايي هست كه بايد نمايش داده بشن زياده ميخواي كمش كني lastn=10 رو تو تگ MTEntries اضافه كن .

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
طرحش خيلي جالبه به نظرم اگر تاريخ و نام نويسنده رو ميبردي پايين و يا كنار، همچنين نظرات رو به پايين عنوان پست ميبردي و بردر (Border) رو كمتر ميگرفتي خيلي خوشكلتر ميشد (البته اين يه نظر هستش)
در رابطه با مشكلتون همانطوري كه دوست عزيز root نوشتند شما مي توانيد با استفاده از خاصيت lastn=N كه در تگ MTEntries به كار ميرود استفاده كنيد و به جاي حرفN تعداد پستهايي كه دوست داره نشون بده. راه دوم هم مي توني توي بخش تنظيمات مربوط به وبلاگ تعداد پستهاي رو محدود به چند روز مشخص كنيد.
موفق باشيد.

akhavan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Mashaheer :
طرحش خيلي جالبه به نظرم اگر تاريخ و نام نويسنده رو ميبردي پايين و يا كنار، همچنين نظرات رو به پايين عنوان پست ميبردي و بردر (Border) رو كمتر ميگرفتي خيلي خوشكلتر ميشد (البته اين يه نظر هستش)
در رابطه با مشكلتون همانطوري كه دوست عزيز root نوشتند شما مي توانيد با استفاده از خاصيت lastn=N كه در تگ MTEntries به كار ميرود استفاده كنيد و به جاي حرفN تعداد پستهايي كه دوست داره نشون بده. راه دوم هم مي توني توي بخش تنظيمات مربوط به وبلاگ تعداد پستهاي رو محدود به چند روز مشخص كنيد.
موفق باشيد.
سلام مشاهير جان و ديگر دوست عزيزم. ممنون كه كمك كردين. درست شد! ضمنا به پيشنهاد مشاهير عزيز قالب رو عوض كردم. پيشنهادت عالي بود! :D

بالا