برگزیده های پرشین تولز

در مورد ارتباط به وسيله infrared با كامپيوتر

varian

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
من براي t610 يه كابل infrared خريدم ولي نميتونم وصل كنم/ اولا كه برنامه xtndconect رو از رو سي دي نميتونم نصب كنم كه دليلش رو قبلا شرح دادم / بالاخره با مكافات تونستم دانلود كنم ولي اينم نصب نميشه. موقع نصب يه جاش components select ميخواد كه بعد از انتخاب ميگه شما بايد ويندوز ce رو اول نصب كنيد بعدا ادامه بديد مراحل نصبو .13 تا گزينه هم داره كه حتما بايد 2 تاش انتخاب بشه
اسم اين برنامه XTNDConnectPC هست و از سايته http://hkabc.pda.tucows.com/filespocketpc/XTNDConnectPC.exe
گرفتم
حالا بدادم برسيد كمك كمك كمك :( :( :( :( :( :( :(

:( :( :(

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به احتمال زياد شما برنامه رو اشتباه دانلود كرديد ... يكبار بدون برنامه امكان كنيد ... اول آي آر رو فعال كنيد و نزديك تي 610 قرار بديد... ويندوز گوشي رو بايد شناسايي كنه ولي فقط ميتونيد فايل ارسال/دريافت كنيد براي امكانات بيشتر بايد برنامه xtnd رو حتما نصب كنيد ...

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا عطا سلام
1-من بالاخره اين برنامه رو كه گفتم رو نصب كردم البته نميدونم همون برنامه اي كه شما گفتي يا نه .اسمش XTNDConnect PC هست ولي با اين هم نمييتونم وصل بشم چون نميدونم از كدوم يكي از شاخه هاش تو program fills استفاده كنم . چند تا شاخه داره :( :( :( كمك كن
2-اين برنامه 30 روزه هستش . لينك دانلود مستقيم و مجانيشو ميتوني لطف ميكني؟ :( :( كمك كن
3- در مورد ارتباط بدون برنامه كه فرمودين / نميشه يعني موقعي كه يه سره كابلو به پورت usb وصل ميكنم وگوشي رو كه infrared ش فعال شده جلوش ميزارم هيچ اتفاقي نميفته :( :( :( كمك كن
4- از كجا بفهم گوشي منو ميشناسه؟ :( :( :( كمك كن
5- اين آداپتر اينفررد فقط يه چراغ سبز سمت چپش روشن ميشه / آيا ايراد داره :( :( :(

ataasgari

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
به نقل از varian :
آقا عطا سلام
1-من بالاخره اين برنامه رو كه گفتم رو نصب كردم البته نميدونم همون برنامه اي كه شما گفتي يا نه .اسمش XTNDConnect PC هست ولي با اين هم نمييتونم وصل بشم چون نميدونم از كدوم يكي از شاخه هاش تو program fills استفاده كنم . چند تا شاخه داره :( :( :( كمك كن
2-اين برنامه 30 روزه هستش . لينك دانلود مستقيم و مجانيشو ميتوني لطف ميكني؟ :( :( كمك كن
3- در مورد ارتباط بدون برنامه كه فرمودين / نميشه يعني موقعي كه يه سره كابلو به پورت usb وصل ميكنم وگوشي رو كه infrared ش فعال شده جلوش ميزارم هيچ اتفاقي نميفته :( :( :( كمك كن
4- از كجا بفهم گوشي منو ميشناسه؟ :( :( :( كمك كن
5- اين آداپتر اينفررد فقط يه چراغ سبز سمت چپش روشن ميشه / آيا ايراد داره :( :( :(
شما برنامه رو كامل uninstall كن ، سيستم رو Restart كن ، IR گوشي رو فعال كن ، فقط درايور IR (بدون برنامه هاي جانبي) رو نصب كن، گوشي رو نزديك آداپتر IR قرار بده ، ويندوز بايد پيامي با اين مضمون بده : Another Device In Range و يك آيكون به نشانه اتصال به Task Bar اضافه ميشه كه با كليك بر روي اوون ميتوني فايل به گوشي بفرستي.
- چراغ دوم براي نمايش ارسال فايل يا اطلاعات هستش كه در هنگام ارسال به صورت چشمك زن در مياد...

نتيجه رو اطلاع بده ...

varian

Registered User
لایک‌ها
1
آقا عطا من همه رو پاك كردم ولي اين درايور نصب نميشه
مدلش MA-620 USB هستش كه گزينه اين در هنگامي كه سي دي بالا مياد تيره هست ونصب نميشه
چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :( :( :( :( :( :( :(

بالا