برگزیده های پرشین تولز

در مورد ارزهای دیجیتال راهنمایی کنید

rapico

Registered User
لایک‌ها
519
سلام دوستان
من میخوام مقداری ارز دیجیتال(بیت کوین، تتر، اتریوم و...) خرید کنم میخوام بدونم:
اولا معتبرترین و امن ترین پلتفرمی که برای خرید وجود داره و با آی پی ایران کار میکنه یا بهرحال با یه راه درست و حسابی میشه ازش مطمئن استفاده کرد چیه؟
دوما: خرید و فروش و تبدیل این ارزها به هم به چه شکله؟ مثلا من مقداری بیت کوین دارم و میخوام تبدیلش کنم به تتر یا.... تعداد تبادلات روزانه ارزها بهم چه محدودیت‌هایی داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید⁦❤️

rapico

Registered User
لایک‌ها
519
خوبه نوشتم معتبر

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
اگه دلار داری یا می تونی بخری بهتر از سایت های خارجی استفاده کنی یه سرچ توی گوگل کنی دستت میاد . سمت سایتای ایرانی هم نرو

dolari.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سلام و احترام
coinpot-banner.png

یکی از بهترین و معتبرترین سایتهای واقعی کسب بیت کوین و ارزهای دیجیتال رایگان سایت کوین پات coinpot هست.
این سایت در ایران کاربران بسیاری دارد.واز لحاظ رتبه بیشترین کاربران آن ایرانی هستند. از مزایایی coinpot این است که هرچند دقیقه یک بار می توان با زدن یک دکمه مقداری از ارزها را به صورت رایگان دریافت کرد. و از طرفی با گوشی موبایل نیز به راحتی می توان با سایتهای زیرمجموعه کوین پات کار کرد.
از طریق سایت کوین پات و سایتهای زیرمجموعه کوین پات به راحتی و رایگان می توان بیت کوین و ارزهای دوج کوین - بیت کوین کش - لایت کوین و دش کوین را بدست آورد و به صورت رایگان به یکدیگر تبدیل نموده و به کیف پول شخصی واریز نمود.
آموزش سایت کوین پت را در صفحه زیر ببینید :
https://dolari.ir/677

AloneKing

Registered User
لایک‌ها
996
سلام دوستان
من میخوام مقداری ارز دیجیتال(بیت کوین، تتر، اتریوم و...) خرید کنم میخوام بدونم:
اولا معتبرترین و امن ترین پلتفرمی که برای خرید وجود داره و با آی پی ایران کار میکنه یا بهرحال با یه راه درست و حسابی میشه ازش مطمئن استفاده کرد چیه؟
دوما: خرید و فروش و تبدیل این ارزها به هم به چه شکله؟ مثلا من مقداری بیت کوین دارم و میخوام تبدیلش کنم به تتر یا.... تعداد تبادلات روزانه ارزها بهم چه محدودیت‌هایی داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید⁦❤️
اگر فقط برای نگه داری بیت و اتر میخواید . سایت بلاکچین دات کام سایت معتبریه واسه این کار . ولی اگه میخواید هی بهم تبدیلشون کنید فعلا بهترین سایت binance هست

dolari.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
صرافی بید ارز ایرانی هست و مدتیه ما داریم باهاش کار می کنیم. و خرید و فروش می کنیم معتبر هست. فقط باید احراز هوبت کنید.
سایت بیدارز
برای تبدیل هم باید صرافی های خارجی از طریق ترید ارزها را به یکدیگر تبدیل کنید.

tikalair

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
جدیدا سایت والکس هم وارد بازار شده و من از خدماتش استفاده کردم راضی بودم
البته آکادمی مالی آتِس هم کم و زیاد خرید و فروش ارز دیجیتال میکنه

بالا