برگزیده های پرشین تولز

در مورد خريد هندي كم كمكم كنيد

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
گفتم اين بخش مربوط به دوربين و ايناست شايد اينجا مطرح كنم بهتر باشه!
دوستان مي خواستم يه هندي كم بگيرم حدود 400 تومن هم فعلا دستم دارم .
چي بگيرم خوبه ؟
و اينكه بلطبع استفاده ي آنچناني هم ازش نمي خوام بكنم ماهي يه بار باهاش فيلم بگيرم كافيه.
چه مارك و چه مدلي رو پيشنهاد مي كنين؟
ممنون از راهنمايي هاتون.

--------------------------مطالب زيرين بعدا اضافه شد!------------------------------------

دوستان بعد از كلي كلنجار رفتن بالاخراه خريدم :happy:
sony trv 480 كه 427500 تومن شد البته بدون لنز و كيف و ...
كه پولم نرسيده بيد اون موقع بخرم.

از كمك همتون ممنونم واقعا چيز محشر و بدرد بوخوري بود و به ساير دوستان هم پيشنهاد ميدم اين رو.

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
12
چیز دندون گیری گیرت نمیاد مدلهای معمولی سونی اونم شاید ولی اگه از من میشنوی جز سونی چیز دیگه ای نخر اگه با مارک سونی چیزی گیرت نیومد پلت رو نگه دار بیشتر که شد یه سونی توپ بخر .منم بت یه اچ سی 30 که قیمتش 540 هزار تومنه پیشنهاد میدم اگه اینقدر پول داری یا علی چیز فوقالعاده ایه .همین که تلویزیون هم تبلیغش رو میده.موفق باشی

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از phoyo_live :
چیز دندون گیری گیرت نمیاد مدلهای معمولی سونی اونم شاید ولی اگه از من میشنوی جز سونی چیز دیگه ای نخر اگه با مارک سونی چیزی گیرت نیومد پلت رو نگه دار بیشتر که شد یه سونی توپ بخر .منم بت یه اچ سی 30 که قیمتش 540 هزار تومنه پیشنهاد میدم اگه اینقدر پول داری یا علی چیز فوقالعاده ایه .همین که تلویزیون هم تبلیغش رو میده.موفق باشی

مرسي از راهنماييتون
اينكه بخوام سوني بگيرم كه آره خودم هم همچين قصدي رو دارم چون حداقل تو ايران بيشترين فروش رو داره و شايد يكي از دلايل خوب بودنش باشه!

ولي دوستان ديگه هم اگر نظري دارن ما رو از نظراتشون محروم نسازن :blush:

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
عرضم به خدمته شماست
بهترين دوربين در اين قيمت مدل sony trv 480 است كه اگر يه 60 تومانه ديگم جمع كني كاملا به دردت مي خوره
رو خودشم يك نورافكن داره . فرمتشم Digital 8 مي باشد كه نوار خوبش 2500 است . فقط همينو بخر اگر فرمت
mini DV مي خواي فقط HC 40 . كاري نداشته باش كه HC 30 چقدر ارزونتره ولي خوب اينطوري بايد 200 تومنه ديگم
جور كني . پس بهتره فردا بري و با گارانتي معتبرش اگه تهراني از جمهوري يك Sony D8 trv-480 بخري .

ostadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز
اتفاقا با اين قيمت چيز هايي خوبي بهت ميدن
من بهت SONY TRV 265 پيشنهاد ميدم قيمتش هم الان خوب شده حدود 370
فرمت هم Digitall 8 هست.امكانات هم خيلي خوب+اينكه مستقيم به كامپيوتر وصل ميشه.و اين كه مستقيما ميتوني CD كپچر كني.زوم هم فوق العاده 990×.
موفق باشي

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
به نقل از ostadd :
سلام دوست عزيز
اتفاقا با اين قيمت چيز هايي خوبي بهت ميدن
من بهت SONY TRV 265 پيشنهاد ميدم قيمتش هم الان خوب شده حدود 370
فرمت هم Digitall 8 هست.امكانات هم خيلي خوب+اينكه مستقيم به كامپيوتر وصل ميشه.و اين كه مستقيما ميتوني CD كپچر كني.زوم هم فوق العاده 990×.
موفق باشي
یعنی بدون کارت TV به تلویزیون وصل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مستقیم میشه فیلم رو ریخت روی هارد؟
لینک ازش داری؟

ostadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از bahreyni :
یعنی بدون کارت TV به تلویزیون وصل میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مستقیم میشه فیلم رو ریخت روی هارد؟
لینک ازش داری؟

والا سوالت يكم مبهمه؟يعني چي بدون كارت تي وي ميشه وصل كرد؟همه دوربين هايي فيلم برداري مستقيم به Tv وصل ميشن؟!
و اما راجع به هارد بله مستقيم ميشه ريخت رو هارد.نه تنها اين مدل تمام مدل هاي ديجيتال ايت و ميني دي وي و دي وي دي سوني هندي كم اين قابليت و دارن كه متميايزشون ميكنه از بقيه
http://www.sonystyle.com/is-bin/INTERSHOP.enfinity/eCS/Store/en/-/USD/SY_DisplayProductInformation-Start?ProductSKU=DCRTRV280&Dept=cameras&CategoryName=dcc_DICamcorders_Digital8HandycamCamcorders
265 كه يه كم قديمي شده واسه خود شركت سوني 280 گذاشته كه تقريبا مشابه هست
265.jpg
اينم عكس 265
http://www.popularelect.com/TRV265E.htmlاينم يه لينك از 265

Cortana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ostadd :
و اما راجع به هارد بله مستقيم ميشه ريخت رو هارد.نه تنها اين مدل تمام مدل هاي ديجيتال ايت و ميني دي وي و دي وي دي سوني هندي كم اين قابليت و دارن كه متميايزشون ميكنه از بقيه

سلام خدمت دوست گرامي استاد عزيز

نميدونم منظور شما از متمايز چيه ؟
اگر منظورتون ارسال تصوير به کامپيوتر و سپس ضبط روي هارد هست که من هيچ دوربين ويدئويي نميشناسم که اين کار را انجام ندهد!! حالا يا از طريق iee 1394 يا همون dv port يا از طريق usb2 ولي تمامي دوربين هاي ويدئويي موجود به نحوي تصاوير رو روي کامپيوتر منتقل ميکنند.

اگر منظور دوستمون ضبط مستقيم روي هارد ديسک هست ميتونيد با تهيه يک هارد اکسترنال fire wire يا usb برحسب مدل با هر دوربيني استفاده کنيد و در حال حاضر مارک maxtor مدلهاي فراواني با ضربه گير و باتري و ... داره که ميتونيد تا حجم 80 گيگابايت خريداري کنيد . اين قابليت هم در بسياري از دوربينهاي تمام مارک ها حتي سامسونگ وجود داره و باز هم انحصاري نيست و محبوب ترين پکيجي که در اين زمينه هست از JVC است که با اصلا با هارد هاي سايزهاي متفاوت به جاي نوار dvc عرضه شدن و اين شرکت در اين زمينه پيشروست و باز هم هيچ تمايزي از اين نظر وجود نداره .

اما فقط به عنوان داخل پرانتز و بر حسب مدتي که با اين دوربين که فرموديد کار کردم بگويم که اين مدل با 290/000 پيکسل بدترين تصوير ممکن را ايجاد ميکند که فقط از يک hi8 شايد کمي بهتر باشد .خريد دوربينهاي از رده خارج شده digital 8 با اين تکنولوژي هاي عتيقه به نظر من تصميمي اقتصادي و منطقي نيست و بهتر است با افزايش اندکي در بودجه يک minidv انتخاب کنيد . خود سوني هم D8 رو کنار گذاشته و سالي يک مدل آنهم کپي مدل سال قبل ارائه ميکند .

با توجه به سوال دوست گرامي که Handy Cam ميخواهند که فقط سوني صاحب امتياز اين برند است به راحتي گرانترين مدل sony mini DV handy cam که با بودجه شان سازگار است خريداري نمايند .

خوشحال ميشوم اگر مطلبي در مورد تمايز اين دوربينها ميدانيد بفرماييد و من استفاده خواهم کرد .
سپاسگزارم

ali-boofaloo

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
66
من يك دوربين سوني خريدم به قيمت 370 كه وقتي از مغازه بياي بيرون با كيفش و لنز محافظ اشعه ايكسش(خيلي مهمه) حدود 400 تومن از كفت رفته + هر نوار 2 ساعته HI 8 هم حدود 2500 تومنه.
امكانات :
1-990X زوم !!!!!!!!!! از 200 متري ميتوني زوم كني رو يه پشه.
2-Night Vision يعني فيلم برداري در تاريكي مطلق = كاربرد هاي عجيب و غريبي هم داره!!! كاربرد نظامي!!!!!!!! و كاربرد فضولي در ديگران و ...
3-راحت ميتوني از ورودي DV فيلمهاتو بريزي رو كامپيوتر + ورودي DV چيه؟ يك كارت ميمونه مثل كارت صدا يا كارت USB قديميا يا مودم يا ....... و احتياجي هم به كارت كپچر نداري و بنابراين با كيفيت بسيار خوبي ميتوني فيلم رو به كامپيوترت منتقل كني
4-عكس به فرمت JPG هم ميگيره كه از طريق USB ميتوني به كامپيوترت بريزي ولي كيفيت خداي دوربين هاي عكاسي رو نداره ها.
5-گارانتيه معتبر 3 ساله !(قديما گارانتيه آوانگار بود كه من شنيدم آوانگار پلمپ شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
6-عمر باطري مينويسه 150 دقيقه ولي حدود 45 دقيقه با صفحه ال - سي - دي روشن كار ميكنه كه بازهم خوبه.
7-كيفيت فوق العاده
8-داراي سيستم ضبط LP (با سرعت يك سوم = روي فيلم دو ساعته 6 ساعت فيلم ضبط مي كنه)و SP
9-داراي ريموت كنترل (كاربرد كاملا غير اخلاقي اي داره!)
10-داراي نور افكن هم ميباشد.
11-داراي منو به زبان هاي مختلف از جمله ايراني
12-افكت هاي مختلف و از جمله Wide Screen هم داره
و ...

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام
دوستان از راهنمايي همتون ممنونم كه به نحوي اطلاعاتتان را در اختيار ديگران ميگزاريد

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از ali-boofaloo :
من يك دوربين سوني خريدم به قيمت 370 كه وقتي از مغازه بياي بيرون با كيفش و لنز محافظ اشعه ايكسش(خيلي مهمه) حدود 400 تومن از كفت رفته + هر نوار 2 ساعته HI 8 هم حدود 2500 تومنه.
امكانات :
1-990X زوم !!!!!!!!!! از 200 متري ميتوني زوم كني رو يه پشه.
2-Night Vision يعني فيلم برداري در تاريكي مطلق = كاربرد هاي عجيب و غريبي هم داره!!! كاربرد نظامي!!!!!!!! و كاربرد فضولي در ديگران و ...
3-راحت ميتوني از ورودي DV فيلمهاتو بريزي رو كامپيوتر + ورودي DV چيه؟ يك كارت ميمونه مثل كارت صدا يا كارت USB قديميا يا مودم يا ....... و احتياجي هم به كارت كپچر نداري و بنابراين با كيفيت بسيار خوبي ميتوني فيلم رو به كامپيوترت منتقل كني
4-عكس به فرمت JPG هم ميگيره كه از طريق USB ميتوني به كامپيوترت بريزي ولي كيفيت خداي دوربين هاي عكاسي رو نداره ها.
5-گارانتيه معتبر 3 ساله !(قديما گارانتيه آوانگار بود كه من شنيدم آوانگار پلمپ شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
6-عمر باطري مينويسه 150 دقيقه ولي حدود 45 دقيقه با صفحه ال - سي - دي روشن كار ميكنه كه بازهم خوبه.
7-كيفيت فوق العاده
8-داراي سيستم ضبط LP (با سرعت يك سوم = روي فيلم دو ساعته 6 ساعت فيلم ضبط مي كنه)و SP
9-داراي ريموت كنترل (كاربرد كاملا غير اخلاقي اي داره!)
10-داراي نور افكن هم ميباشد.
11-داراي منو به زبان هاي مختلف از جمله ايراني
12-افكت هاي مختلف و از جمله Wide Screen هم داره
و ...

عزيز اين امكاناتي رو كه زحمت كشيدين و گفتين اصل ماجرا رو نگفتين؟
چه مدلي ؟؟؟؟

ostadd

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت Cortana عزيز
نمي دونم از چه موقع داري با هندي كم كار ميكني؟
اما تا جايي كه من خاطرم هست تا قبل از اين مدل سوني هيچ دوربيني اين امكان و نداشت كه مستقيم روي
سي دي كپچر كنه !!!
و اما راجع به كيفيت-باز هم يادمه زماني كه اين دوربين اومد بهترين بود زمان خودش!
و اگر من هم اين پيشنهادو دادم واسه اين بود كه در پست اول دوستمون قيد كرده بودند كه 400 هزار تومان وجه در نظر گرفتند.و الا در بوته مقايسه با دوربين هايي كه الان وارد بازار شده بله مسلما چيزي براي گفتن نداره!
اگر شما با حدود قيمت 370 دوربيني معرفي كني كه همانند اين باشه ممنونت ميشم!!!
منظور از متمايز هم همين بود

Cortana

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از ostadd :
با سلام خدمت Cortana عزيز
نمي دونم از چه موقع داري با هندي كم كار ميكني؟
اما تا جايي كه من خاطرم هست تا قبل از اين مدل سوني هيچ دوربيني اين امكان و نداشت كه مستقيم روي
سي دي كپچر كنه !!!
و اما راجع به كيفيت-باز هم يادمه زماني كه اين دوربين اومد بهترين بود زمان خودش!
و اگر من هم اين پيشنهادو دادم واسه اين بود كه در پست اول دوستمون قيد كرده بودند كه 400 هزار تومان وجه در نظر گرفتند.و الا در بوته مقايسه با دوربين هايي كه الان وارد بازار شده بله مسلما چيزي براي گفتن نداره!
اگر شما با حدود قيمت 370 دوربيني معرفي كني كه همانند اين باشه ممنونت ميشم!!!
منظور از متمايز هم همين بود

سلام خدمت دوست عزيز جناب ostad

ممنونم از پاسخي که ارائه کرديد اما متقاعد نشدم . اينکه مدت کار من با هندي کم را پرسيديد نميدانم چه کمکي ميکند اما به عنوان کاربر علاقمند حدود 14 سال است يعني دقيقا از سال 1370 و با هندي کم سوني . بله به خاطر دارم اتفاقا تا مدت طولاني هندي کم ها محصولاتي مطمئن و با کيفيت بسيار خوب بودند و کاملا بدون رقيب .
اما اين نکته که اين دوربينها 6 سال پيش ميتوانستند vcd تهيه کنند و آن موقع متمايز بودند فکر ميکنم فقط براي شرکت سوني و به عنوان سندي بر انبوه افتخارات و دستاوردهاشون ارزشمند باشه وگرنه براي دوستي که ميخواد هزينه اي رو صرف خريد دوربين کنه هيچ سودي از اين سابقه تاريخي نخواهد برد .

اتفاقا من کوچکترين ايرادي به توصيه شما دوست گرامي با توجه به قيمت مورد نظر ايشون وارد نميدونم فقط قصدم اين بود که به جاي ذکر واژه هاي متمايز و زوم فوق العاده 990x که هيچکدام صحت ندارند و تبليغات صرف هستند واقعيات گفته بشه . مطالب جالبي از اين دست که بدون هيچ توضيح اضافه نقل ميکنم مدتهاست کنار گذاشته شده و خيلي وقت است کسي به تصويري مجموعا با 1000 پيکسل فيلم و زوم نميگويد .

به نقل از ali-boofalo :
زوم !!!!!!!!!! از 200 متري ميتوني زوم كني رو يه پشه 990x

دوست خوبم دير زماني است که حتي شرکت ها براي تبليغ هم نامي از درجات بانمک زوم ديجيتال به زبون نميارن و همه چه کاربران و چه توليد کنندگان از چند و چون مسائل با خبر هستند . اين دوربين از يک لنز بي نام بسيار کوچک 14 ميليمتري با زوم 20x استفاده ميکنه و اتفاقا لنز بسيار کندي هم هست . مزيت اون امکانات بسيار خوب با قيمت نازل است . همچنان معتقدم انتخاب يک D8 بي کيفيت کار درستي نيست و اتلاف صددرصد بودجه اختصاص يافته است.

متشکرم

amin-moein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز

من خودم چند وقت بود كه دنبال خريد يك دوربين بودم سر انجام يك دوربين panasonic مدل gs-150خريدم .اوايل فكر مي كردم خيلي دوربين خوبي است.ولي وقتي كه با يك دوربين sonyمدلtrv460مقايسه اش كردم ازاينكه اين دوربين را خريدم واقعا پشيمان شدم .ما هر دو اين دوربين ها را در اطاقي كه يك دونه لامپ 200وات روشن بود امتحان كرديم . كيفييت اين دوربين من در مقا بل اون واقعان افتضاح بود اصلا باورم نمي شد كه يك دوربين 3ccd با قيمت حدود 630هزار تومان اين قدر مسخره باشه.

خلاصه با هر بدبختي بود با كلي ضرر رفتم و دوريين را فروختم . و پشت دستم داغ كردم كه ديگه طرف پاناسنيك نميرم. در مورد تك ccd هاي پاناسونيك هم اين gs-35كه ديگه ز اين دوربين من مسخره تر بود.العان ديكه تصميم گرفتم فقط سوني بخرم.اون اوايل هم همين فكروميكردم ولي همه ميگفتن اين 3ccdيه چيز ديگه است .

اين بود تجربه من. دوست عزيز مراقب باش كه ديگه اين اشتباه منو مرتكب نشوي.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از amin-moein :
سلام دوست عزيز

من خودم چند وقت بود كه دنبال خريد يك دوربين بودم سر انجام يك دوربين panasonic مدل gs-150خريدم .اوايل فكر مي كردم خيلي دوربين خوبي است.ولي وقتي كه با يك دوربين sonyمدلtrv460مقايسه اش كردم ازاينكه اين دوربين را خريدم واقعا پشيمان شدم .ما هر دو اين دوربين ها را در اطاقي كه يك دونه لامپ 200وات روشن بود امتحان كرديم . كيفييت اين دوربين من در مقا بل اون واقعان افتضاح بود اصلا باورم نمي شد كه يك دوربين 3ccd با قيمت حدود 630هزار تومان اين قدر مسخره باشه.

خلاصه با هر بدبختي بود با كلي ضرر رفتم و دوريين را فروختم . و پشت دستم داغ كردم كه ديگه طرف پاناسنيك نميرم. در مورد تك ccd هاي پاناسونيك هم اين gs-35كه ديگه ز اين دوربين من مسخره تر بود.العان ديكه تصميم گرفتم فقط سوني بخرم.اون اوايل هم همين فكروميكردم ولي همه ميگفتن اين 3ccdيه چيز ديگه است .

اين بود تجربه من. دوست عزيز مراقب باش كه ديگه اين اشتباه منو مرتكب نشوي.
اين پاناسونيك اگه دوربين هاش بده پس چرا دست 50 درصد مردم پاناسونيكه؟! :eek:

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از daftarekhaterat :
اين پاناسونيك اگه دوربين هاش بده پس چرا دست 50 درصد مردم پاناسونيكه؟! :eek:
شايد به خاطر قيمت ارزونتر در بازار ايران . در مورد كيفيت كه سوني بهتره يا مثلا پاناسونيك , به هيچ وجه نبايد كلي گويي كرد و مطلق حرف زد . تا استاد Cortana رو داريم غم نداريم . ايشون بهترين تحليل ها رو ارائه ميكنن و شخص من به حضور ايشون در اين فروم افتخار ميكنم و ازشون تشكر ميكنم . :)

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
راستش من ميخوام تا حداكثر 2 هفته ديگه يه دوربين فيلمبرداري بخرم. با توجه به نتايج بدست اومده توي اين فوروم نظرم به سمت سوني رفته. اما اصلا از 2 تكنولوژي digital8 و minidv چيزي نميدونم. اگه ميشه يكي من رو راهنمايي كنه.
در ضمن ماكزيموم هزينه هم 450 تومنه. خيلي لازم نيست حرفه اي باشه.

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از daftarekhaterat :
راستش من ميخوام تا حداكثر 2 هفته ديگه يه دوربين فيلمبرداري بخرم. با توجه به نتايج بدست اومده توي اين فوروم نظرم به سمت سوني رفته. اما اصلا از 2 تكنولوژي digital8 و minidv چيزي نميدونم. اگه ميشه يكي من رو راهنمايي كنه.
در ضمن ماكزيموم هزينه هم 450 تومنه. خيلي لازم نيست حرفه اي باشه.
Digital 8 = فرمت ديجيتال شده ي HI8 و 8 كه سوني مخترع اون بوده . كلا فرمت نواره . و نوارهاش از نوارهاي
فرمت miniDV بزرگتره
miniDV = يك نوع فرمت براي نوار . كوچك يا ميني شده ي فرمت حرفه اي DV كه مخفف Digital Video مي باشد
و باز هم مخترعش سوني بوده . كيفيته كلي نوارش از Digital 8 بهتره و خوب جديد تره و Digital 8 تا چند وقت ديگر
نسلش تموم ميشه .
شما مي تونيد يك trv 480 سوني بخريد كه Digital 8 است و خيلي باحاله ( بريد سوني.كام ) امكاناتشو ببينيد
يا مي تونيد يك HC 15 دست دوم بگيريد كه miniDV باشه ولي معلوم نيست سالم مونده باشه پس بهتره همون
trv 480 را بگيريد . ( راستي مگه با 450 هزار تومنم چيزه حرفه اي پيدا ميشه كه گفتي خيليم حرفه اي نباشه :D )
مزاح بود !
امكانات trv 480 :
زوم تا 990 كه البته كيفيتش خوب نيست چون زومش ديجيتاله نه آنالوگ يعني در واقع فقط تصويرو بزرگ مي كنه و
لنز براي زوم حركت نمي كنه ولي به هر حال 1000 x هست ديگه ؟ 10 تا كه چيزي نيست و خوب عاليه
يك نورافكن داره كه در شب محيط رو روشن مي كنه
سونيه ! ( كيفيت - دوام - طراحي شيك - ماندگار - اولين توليد كننده ي دوربينهاي خانگي - مبدع انواع فرمتهاي نوار
حرفه اي و غير حرفهاي و خانگي )
پس دوستان ديگه نپرسند چرا سوني . گول قيمت ارزون رو نخوريد . انگليسها ميگن :
ونقدر پول ندارم كه چيز ارزون بخرم ! خيلي جمله پرمفهوميه !
سعي كن با گارانتيشو بگيري

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
Cortana جان ولقعا از بحث با شما لذت مي برم
مي تونم با ميزان اطلاعات و دقيق تر نحوه و هدف استفادتون از دوربين سوال كنم ؟ آيا شما در كار فيلمسازي هستيد ؟
خوشحال ميشم جواب بديد . و اما چند توصيه :
1 - تا مي تونيد سعي كنيد miniDV بگيريد . چون نسل Digital 8 داره تموم ميشه
2 - هر چي بيشتر پول بديد بهتر مي خريد
3 - يكبار هم كه شده به سايت سوني.كام و قسمت كومودور ( دوربين ) برويد و از نزديك با انواع دوربينها آشنا شويد
4 - باز هم ميگم گول قيمت رو نخوريد
5 - فقط سوني . نه سامسونگ نه پاناسونيك نه الجي نه آيوا نه جي وي سي نه هيچي ..... چراشو حاضرم اثبات كنم
6 - به حرف فروشنده ها ( البته نه همشون ) نميشه اعتماد كرد در صورتي كه بگن سوني بده ! مثلا شما نبايد بري
دم نمايندگي سامسونگ بگي آقا سوني خوبه ؟ ! :) يارو مي گه : سوني ؟ تا حالا نشنيده بودم !
7 - بنظر من دوربينهاي DVD رو نخريد چون خيلي حرفه اي نيستند و خودتون مقايسه كنيد كيفيت فيلم رو نوار رو با
يك كيفيت ديسكي ! مسلما نوار هم بهتر هم حرفه اي تره
8 - آقاي Cortana باز هم از شما مي خوام بگيد چقدر با دوربين و دوربينها آشنايي داريد تا كمي با هم بحث كنيم

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
ممنون از توضيحات خوبتون.
يه سوال. چرا با اينكه فرمت minidv جديدتر و كيفيتش بهتره شما باز هم يه نمونه digital8 رو پيشنهاد ميكنين؟!
البته دست دوم رو بي خيال بشين. در مورد minidv ها شما همون HC15 رو پيشنهاد ميكنين؟!

بالا