خرید بک لینک,خرید رپورتاژ آگهی
zula

در مورد firefox

شروع موضوع توسط mozaso0 ‏26 ژوئن 2007 در انجمن نرم افزار

1. mozaso0

mozaso0 Registered User

یک سوال در مورد firefox داشتم
    یک چند وقتی هستش دارم از مرورگر firefox استفاده میکنم، کسی نمیدونه که فایلهای temporary internet برای فایرفاکس کجاست؟ :)

2. کوتاه کننده لینک
  3. Persiana

Persiana مدیر بازنشسته کاربر فعال

تو آدرس بار فايرفاکس بزنيد about:cache و اوکى کنيد، يه صفحه مياد که دو تا بخش داره: Memory Cache Device & Disk Cache Device. تو قسمت مربوط به Disk cache device يه Cache Directory داره که آدرس جايى که فايل هاى موقتى ذخيره شده اند رو نشون ميده. اگر رو List Cache Entries کليک کنيد فهرست موارد مربوطه رو تو همون بروزر بهتون نشون ميده. در غير اينصورت ميتونيد آدرس فولدرى‌که ذخيره شده رو کپى کنيد و تو ادرس بار يکى از پنجره هاى ويندوز پيست کنيد و اوکى کنيد تا محتويات فولدر مربوطه براتون نمايش داده بشه که البته زمين تا آسمون با IE فرق داره @[email protected]

البته از اونجا که من در زمينه ى‌ تنظيمات فايرفاکس آماتورم براى‌همين شايد راه ديگرى هم غير از اين وجود داشته باشه که سر راستتر باشه، نميدونم.

4. mozaso0

mozaso0 Registered User

Persiana ممنونم از توضیح خوبی که دادی ولی برای دیدن temporary ها باید یک extenion به نام CacheViewer از سایت موزیلا نصب کنی که بتونی فایلهارو ببینی، این روشی که شما گفتی هم خوب بود ولیCacheViewer رو نصب کنی خیلی راحت تر هستش، درضمن اگر فایرفاکس قدیمی داری باید حتما ورژن 2 رو نصب کنی تا کش ویوور کار کنه :)

5. mozaso0

mozaso0 Registered User

6. Persiana

Persiana مدیر بازنشسته کاربر فعال

آه! اينو من نميدونستم، چه خوب (البته ورژن فايرفاکس من الان 1.5 هستش، پس بايد آپگريدش کنم). مرسى از راهنماييتون ^_^

avanak عسل طبیعی و گرده گل ایرانی همکاری در فروش