برگزیده های پرشین تولز

در کل اکثره دخترها از چه جور و چه تیپ پسری خوششون میاد ؟

Leonardo.Cruise

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

میخوام ببینم کلا دخترها برای دوستی ( نه برای ازدواج ) از چه جور پسری خوششون میاد ؟

جلف ؟

باکلاس ؟

خوشکل ؟

پولدار ؟

عینکی ؟

لطفا بیشتر توضیح بدید

دستتون درد نکنه

sparda

Registered User
لایک‌ها
29
من فکر می کنم که کمتر دختری باشه که از تیپ جلف خوشش بیاد. ولی با این حال اکثرا" از تیپ اسپرت خوششون میاد.

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
پولدار-باکلاس-خوشکل این 3 تا

Eblis3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام بهت دوست عزیز

ببین دوست عزیز دخترها چندین دسته هستن و هر دسته از یه جور پسری خوششون میاد و باز در هر همه ی اونها استثنایاتی وجود داره :

مسلما همشون پسره پولدار دوست دارن ولی خیلیاشون به خاطره پول باهات دوست نمیشن و فقط میخوان پسره پولدار باشه . شاید پسره آنچنان خرجی هم براش انجام نده ./

:

دخترها در سنین 15-18 اینا دنباله یه دوست پسر هستن که خوشتیپ باشه و دوسشون بداره و چون در این سن در ایران آنچنان آزادی نیست شب هم یه تلفنی به هم بزنن و دلش خوشه که دوست پسر داره . خوشکل باشه هم بهتره دیگه و میگه به پسره موهاتو سیخ سیخ کن . دختره هم قربون صدقش میره . باز هم میگم استثنا هست یه دفعه دیدی دختره از حالا دنباله 10 تا دوست پسره . واقعا مهمترین سن شکل گیریه یه دختر همین سنه اگر انتخابش بد باشه و پسره خفن دیگه هیچی

بزرگتر که میشن دخترا دیگه کم کم از پسرای با تیپ مردونه بیشتر خوششون میاد و مثلا از خودشون 3-4 سال بزرگتر و خوش تیپ اسپرت _ فشن ( یعنی تیپس اسپرت یه تیشرت و شلوار جین) با موهای کم سیخ

اونایی هم عزیزم که میبینی ماشینی هستن یا با بوقه اول سوار ماشین میدن بدون یا دختر نیست یا مشکل داره

دختری که هم فقط بخاطر پول و یا ماشین بخوادت بدون هم پسرش هم دخترش بیش از یه هفته با هم نیستن . باز هم استثنا هست :

بعضی ها هم هستن از تیپه جلف خوششون میاد ولی کم . خوده دختره هم حتما ازین تیپه خیلی جلفاست

خدا در وتخته رو با هم جور میکنه

کلا دخترا از یه تیپه اسپرت-فشن ترکیبی . قیافت هم عادی رو به خوب باشی و پر ابرو ( اینو راس میگم سعی کن همیشه ابروهات پهن باشه . حالا کمیشو مرتب کردی عیب نداره ولی دخترونه نشه ) و با یه هیکله ورزشی داشته باشی خوبه و دخترا خیلی بیشتر از حتی یه خوشکله که همه بلایی سر خودش آورده تا نظری بهش بشه دوست دارن

بعد دوستی هم اخلاقتو و اینکه از اول دختره رو نکشی بیا یه ماچ بده دوست دارن

اما بدون در دخترها استثنا خیلیه . ممکنه یکبی هم سیگاری . عرق خور یکی هم هیز دوست باشه ولی بدون شرایط یه دختر خیلی فرق داره

باز سوالی داشتی در خدمت هستم

............

ممنون

یا حق

............

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
دخترای ایرانی پول! ولی این مطلب رو هم بخوانید جالبه:

چرا پسران شوخ دوست دختران بیشتری دارند؟(CNN)
http://edition.cnn.com/2009/HEALTH/04/02/women.funny.men.intelligent/index.html?eref=rss_mostpopular

آقایان مجرد!دختران علاقه زیادی به افرادی دارند که باعث خنده آنها می شوند.بر اساس تحقیقات ارائه شده در کنفرانس سالیانه روانشناسی در انگلیس ،دختر ها به این علت علاقه زیادی به مردان شوخ دارند چون آنها را باهوش تر از دیگران می دانند.این بررسی که بین 45 دختر 18 تا 30 ساله در زمینه های علاقه به رابطه طولانی مدت،علاقه به دوستی،هوش،صداقت و...انجام شد،هوش و شوخ بودن به عنوان آیتم های برتر انتخاب شدند.طبق گفته پرفسور هلن فیشر،شوخ طبعی باعث می شود دیگر افراد در موقعیت های بد احساس ناراحتی کمتری کنند،علاوه بر آن استرس را هم کاهش می دهد و خلاقیت را بالاتر می برد...

M A M A D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

تیپ و قیافه و پول مهمه ولی هیچی جذبه نمیشه. ممکنه خوشتیپی و پول و این حرفا دخترا رو در وهله اول جذب کنه ولی متانت سنگینی وقار و نوع صحبت کردن برای دخترا خیلی مهمه.

NavidM

Registered User
لایک‌ها
1
خوب این تاپیکو زدی که چی بشه؟می خوام صد سال سیاه هیچ دختری از هیچیم خوشش نیاد.حالم از همشون به هم میخوره سیریشا.

Mr. Smith

Registered User
لایک‌ها
23
خوب این تاپیکو زدی که چی بشه؟می خوام صد سال سیاه هیچ دختری از هیچیم خوشش نیاد.حالم از همشون به هم میخوره سیریشا.

به گمونم خوشگلو با کلاس و پول داریا ;)

aurora

Registered User
لایک‌ها
6
در کل اکثره "پسرا" از چه جور و چه تیپ "دختری"خوششون میاد ؟

SilentStar

Registered User
لایک‌ها
230
خانمها در کل از تیپ هایی خوششون میاد که :

1) مرتب و تمیز باشن
2) لباس شیک و برازنده تنشون باشه ...که در این بین مدل کفش و موها خیلی مهمه... کلا نه پیرمردی و نه خیلی سوسولی وجلف ... اسپرت تائید میشه ... دخترها مثل پسرا ترجیح میدن با کسی باشند که خاص باشه و با اکثریت فرق کنه در عین حال مرد باشه تا بتونن بهش تکیه کنن ...
3) تیپ و ظاهر و مسلما رفتارتون باید اعتماد به نفس و مرد بودنتون رو خوب القا کنه ... لبخند روی لب و شوخ طبعی تاثیر مثبت میذاره ولی در عین حال همیشه وحتی المکان با خانمها رفتار محترمانه داشته باشید ... نه بی کلاس بازی یا کلمات رکیک ....
4) تیپتون میتونه نشون دهنده کلاس اجتماعی و وضع مالی باشه ... ماشین هم که دیگه خودتون میدونید و میشه جزء تیپ حساب کرد...
5) بازم بستگی به دخترش داره ...!

من به عنوان یه پسر از دختری خوشم میاد که :

1) در عین سادگی زیبا باشه....
2) اصلا نشه به راحتی مخشو زد ... قوی و محکم و سرسخت باشه ! نمیخوام کسی بیخودی بهم وابسته بشه. همیشه دنبال چیزای سختم تا از بدست آوردنشون اعتماد به نفس بگیرم ...ضمنا شکست خوردن خودم مهم نیست, طاقت شکست یکی دیگه (جنس ضعیفتر) رو ندارم.
3) کلا خفن باشه دیگه... :دی
شاید واسه همینه که چیز موندم!! :lol:

4) بازم بستگی داره که از این جریانات دنبال چی باشید ... مطمئنا خیلی از پسرها با توجه به وقتی که دارند و معیارهای فکری و روحیاتشون مثل من فکر نمیکنند یا اگرم فکر میکنند دوست دارند حتما در کنارش با تیپهای دیگه ای هم برای تفریح و خوش بودن باشند!!

هاااااا ... ایییه!

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71
در کل اکثره "پسرا" از چه جور و چه تیپ "دختری"خوششون میاد ؟
تایید میشه....فکر کنین اگه کل پسرای ایران به مدت فقط 1 هفته به دختر جماعت آمار ندن من قول میدم جوری میشه که از این به بعد دختر میاد بهتون سر خیابون شماره میده یعنی همه چیز برعکسی............

elnaziii

Registered User
لایک‌ها
4
من خودم به عنوان یه دختر فقط میگم پول .پول که باشه همه ی چیزای دیگم قابل تحمل تر میشه

my7xN

Registered User
لایک‌ها
1,343
پول نه بابا عمرا
پول کیلو چند
مسلما قیافه
بعدشم این که جلف نباشه
تیریپ اسپرت
سرشو بندازه پایین به هیچ دختری هم نگاه نکنه
درسته ...ه دختره میسوزه
ولی کلا حال وده:D:D:D

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
پول چيه!!
مردونگي
صداقت اصل كاره
بعدشم تيپ اسپرت و قيافه

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
عاقل و عاشق و منطقی
خوش اخلاق
ظاهر و وضع مالیش هم معمولی

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71
شما ها با همدیگه هم مشکل دارین!!
یکی میگه پول یکی میگه قیافه یکی میگه.....
ما پسرا رو ببینین چقد اتحاد داریم همه میگیم:باید خوشگل باشه!!!!!!!

Eblis3

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شما ها با همدیگه هم مشکل دارین!!
یکی میگه پول یکی میگه قیافه یکی میگه.....
ما پسرا رو ببینین چقد اتحاد داریم همه میگیم:باید خوشگل باشه!!!!!!!

جیگره تو رو برم من خوشکل

shirko2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي دوني چيكار ميكن كه ازت خوششو بياد تا جايي كه راه داره واس شون دروغ بزن بقيش بامن

بالا