برگزیده های پرشین تولز

دستاوردی دیگر از پرشین تولز!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
می گم این سه تا عکس که اون بالا هست چرا عوض نمی شه همش همین سه تاست

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
منصور بلاک کن.
کلا من همه تبلیغات رو بلاک کردم.
دیگه این کندی پی تی رو انقدر درست نکردن تا من همه رو بلاک کردم.
از بین صفحات بگیر تا اون بالا بالاییه تا اون متنی جدیدا تا اون پایین پایینیه :دی
الان پی تی شده فرفره :دی
خوب پس یادم بدید چجوری توی اوپرا فقط تبلیغات فلش رو غیرفعال کنم

راستی فک کنم بلد باشم. آره دیگه اونقدرم بی سواد نیستم. بزار برم تست کنم

Masoud-Tops

Registered User
لایک‌ها
521
با سلام و خسته نباشی به فرم PT
اول اینکه روز مهندس به همه ی بچه های PT تبریک میگم و ان شاالله هر جا هستین سلامت موفق و سر بلند و برای ایران بزرگ پر افتخار باشید و اسم ایران و ایرانی آوازه جهانی ها باشه
دوم پیشنهاد دارم که خدای فرم تفکیک بشه یعنی واسه هر تایپک قطعات جدا باشه و بخش مقاله و بحث های علمی هم همینطور و بخش خبر هم جدا باشه اما این روال نداشتن منفی و مثبت ادامه داشته باشه چرا که واقعا عالیه و فقط ی امتیاز برای کسایی توی فرم زحمت می کشن مثلا خبری میدن و... ی امتیاز کاربری براش بدن که باعث رقابت و پویای فرم بشه
در پایان از تمام بچه های PT از مدیر تا ناظر تشکر میکنم و ان شاالله همشه این فرم موفق باشه

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
با سلام و خسته نباشی به فرم PT
اول اینکه روز مهندس به همه ی بچه های PT تبریک میگم و ان شاالله هر جا هستین سلامت موفق و سر بلند و برای ایران بزرگ پر افتخار باشید و اسم ایران و ایرانی آوازه جهانی ها باشه
دوم پیشنهاد دارم که خدای فرم تفکیک بشه یعنی واسه هر تایپک قطعات جدا باشه و بخش مقاله و بحث های علمی هم همینطور و بخش خبر هم جدا باشه اما این روال نداشتن منفی و مثبت ادامه داشته باشه چرا که واقعا عالیه و فقط ی امتیاز برای کسایی توی فرم زحمت می کشن مثلا خبری میدن و... ی امتیاز کاربری براش بدن که باعث رقابت و پویای فرم بشه
در پایان از تمام بچه های PT از مدیر تا ناظر تشکر میکنم و ان شاالله همشه این فرم موفق باشه

سلام
در صورت امکان حتما رسیدگی میشود.
با تشکر از پیشنهاد شما دوست عزیز.

بالا