برگزیده های پرشین تولز

دستاورد های هسته ای ایران

وضعیت
موضوع بسته شده است.

donya822626

Registered User
لایک‌ها
3
من رفتم تحقيق كردم تحقيقاتم نشون داد كه به به چه خوب شد هسته داريم!واي خيلي خوب شد!بدونه هسته ما يه كشور پس رفته ي پيش نرفته مي شيم!اينجوري تو دنيا يه حرفي واسه گفتن داريم!!!!!!:blink:

donya822626

Registered User
لایک‌ها
3
خونه تكوني عيده؟؟؟؟؟هي پاك مي شه!!!انرژي هسته اي حق مسلم ماست ماست ماست ماست ماست!!!!!!:f34r:

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
جالبه اکثر دوستان حس وطن پرستی ندارن
و فقط به فکر زندگی خودشون هستن که چرا حقوقم کمه یا چرا اجاره خونم بالاس یا اینکه چرا سرعت اینترنتم کمه
بعدشم حرف همه این شده مملکتی که پیکان می سازه چطوری موشک می سازه
جالبه که همه می دونین خودرو سازی های المان و ژاپن بهترین های جهانن اما موشک های روسی اونقدر قوی هستن که امریکایی ها هم از اون موشک ها برای پرتاب ماهوراه هاشون خریداری می کنن( جدی میگم تحقیق کنین)
دلیل نمیشه چون کارخونه تشتک سازی قزوین محصولات خوبی نداره پس تعطیل کنیم بریم
اخرش قراره چی بشه اگه این کشور از یه جایی شروع نکنه که اخرش هممون باید بریم پناهنده ی امریکا بشیم
من کاری به باقیه کارای دولت ندارم اما این یکی رو ( چسبیدن به فناوری های استراتژیک رو ) با تمام وجودم دوست دارم
اونایی هم که میگن اینا رو همش روسیه بهمون داده خوب اطلاعاتشون کمه و همه ی بدبختی از همین کمیه اطلاعاته ملت ماست به طور مثال سیستم موشکی اس 300 رو روس ها پولشو گرفتن اما تحویل نمی دن / نیروگاه اتمی بوشهر هم همینطور حال کشوری که پول محصول رو گرفته و محصول رو تحویل نمیده میاد به ما فناوری رو بفروشه؟
اخه نابخردی و مرغ همسایه غازه و اجنبی پرستی تا کجا ؟ تهش چی؟
منم مثه شماها هستم شلوار لی و سویشرت و موبایل انچنانی و از این مسخره بازیا ... اما تهش واسه کشورمم خیلی ارزش قائلم

mahsa vorooojak

Registered User
لایک‌ها
38
من زدم آثارشو تو گوگل ،فیلتر بود!!!

پ.ن:تو پزشکی پیشرفت بسی بسیاری داشتن.خدا اجرشون بده.

همین جذب بیش از یک لیتر اب در پوشک های چیز بی بی خودش خیلیه
yes3.gif

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
يكي از اثرات نيك مجاورت با انرژي هسته اي احساس شاديست

دقیقا

و هر چه میگذره بر این احساس افزوده میشه

خدای منان را شاکریم

و فقط به فکر زندگی خودشون هستن که چرا حقوقم کمه یا چرا اجاره خونم بالاس یا اینکه چرا سرعت اینترنتم کمه
جالبه که همه می دونین خودرو سازی های المان و ژاپن بهترین های جهانن اما موشک های روسی اونقدر قوی هستن که امریکایی ها هم از اون موشک ها برای پرتاب ماهوراه هاشون خریداری می کنن( جدی میگم تحقیق کنین)
اخرش قراره چی بشه اگه این کشور از یه جایی شروع نکنه که اخرش هممون باید بریم پناهنده ی امریکا بشیم
من کاری به باقیه کارای دولت ندارم اما این یکی رو ( چسبیدن به فناوری های استراتژیک رو ) با تمام وجودم دوست دارم
اونایی هم که میگن اینا رو همش روسیه بهمون داده خوب اطلاعاتشون کمه و همه ی بدبختی از همین کمیه اطلاعاته ملت ماست به طور مثال سیستم موشکی اس 300 رو روس ها پولشو گرفتن اما تحویل نمی دن / نیروگاه اتمی بوشهر هم همینطور حال کشوری که پول محصول رو گرفته و محصول رو تحویل نمیده میاد به ما فناوری رو بفروشه؟
منم مثه شماها هستم شلوار لی و سویشرت و موبایل انچنانی و از این مسخره بازیا ... اما تهش واسه کشورمم خیلی ارزش قائلم

تمام فرمایشات شما درست

من واقعا افتخار میکنم در جوار برادرانی چون شما به احساس شاد هسته ای میپردازم

راستی چه خوبه که شما اون صور ننگین (شرمنده) رو از آواتارتون بردارید و کاملا از ما شوید که خدایی نکرده رودربایستی نداشته باشیم و براحتی به شادی بپردازم

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
شما که خیلی ساده دلانه میگی ما الآن 20درصد داریم و جای افتخاره یه سوال ازت دارم.

1چطور میشه ظرف سه روز اورانیوم رو از 3.5 درصد رسوند به 20درصد!
حالا این هیچی!
2چطور میشه تو همون سه روز گاز Hf6 رو تبدیل میله سوخت کرد؟!
3و چطور میله های آلومینیومی رو که باید میله های سوخت در اون قرار بگیره تو همون سه روز میسازند و آماده تحویل به رآکتور میشه؟!
این درحالیه که بازرسان آژانس تایید کردن که نه این لوله ها در ایران موجودند نه تکنولوژی ساختشون.(اگه نه مذاکره برای تبادل سوخت احمقانس)

جواب من به همین سوال:
دو حالت داره .یا ا.ن همشو داره خالی میبنده و داره عوام فریبی می کنه که کرد.
یا بازم ا.ن داره دروغ میگه و از یه کشوری خریده.البته بازهم داره عوام فریبی می کنه.

سلام

سوالاتو شماره گذاری کردم که راحت جواب بدم:D

1 وقتی گاز رو از یه سانترفیوژ بدی داخل و از سانترفیوژ 165 امی بکشی بیرون !
2 کسی نگفت که این اورانیوم الان میله سوخت شده رئیس سازمان انرژی اتمی گفت 6 ماه دیگه تبدیلش می کنیم
و بازم همون مشکل همیشگی ( عدم اگاهی دوستان) بابا راکتور تهران اصلا میله سوخت نداره صفحه سوخت داره!
3 چی گفتی؟ اصلا کسی نگفت میله سوخت ساخته که شما اینو می گی

دوستان من توی همه ی زمینه ها نوکر شما هستم اما تو این زمینه ( کار دانشمندان) نمی تونم بزارم شما با تلاش های هزاران ساعته هزاران دکتر و مهندس بی احترامی کنید
اون بدبختا چقدر درس خوندن شدن دکترای فیزیک هسته ای یا ذرات بنیادین یا متالوژی یا .... اونوقت این همه برای کشورشون زحمت میکشن بعد فکر می کنین اگه یکیشون حرف های شما رو بخونه چی به سرش میاد؟ بعد سالها جون کندن و سختی کشیدن و عرق ریختن برای کشورش

donya822626

Registered User
لایک‌ها
3
آقا هادي شما چه خوب تحليل مي كني.من نصفم هنوز در جهل بود كه در اومد.ديگه هيچ شك و ترديدي ندارم كه هسته از نونه شب واجب تره برادر.ممنون:)
sevda جان منم مثل شما از احساسه شادي لبريزم!اصلا از وقتي فهميدم چه پيشرفتي كرديم همين طور دارم از خوشالي بال بال مي زنم.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
نوشته ای از hadi222
باشه شما ارزش قائل باش
حس عرب پرستیتم قوی کن.ایشالا که بزودی تیم ملی هم دعوت میشی.
برو آقا حرفای خودتو بخون خندت میگیره.
علم و تکنولوژی باید در خدمت رفاه مردم یک کشور باشه نه مایه بدبختیشون وگرنه سنار نمیرزه.

donya822626

Registered User
لایک‌ها
3
sJaguar جان اين چه حرفيه؟من به عنوانه يه جوونه بيكاره 24 ساله كه دستش جلو مادر پدرش درازه و تفريحي نداره و زندگيش در رفاه كامله و گوشت نمي خره كيلويي خدا تومن و به هر كاري مي خواد دست بزنه دولت دستشو مي گيره و ................................از حق خودم گذشتم.بذاريد اين مملكت پيشرفت كنه خوب.به جايه اينكه مشت بكوبين تو دهن آمريكا دارين مشت ميكوبين تو فن آوري ما؟؟؟؟؟نه نه !اين حق مسلمو از ما نگيرين!!!!!!!!!!!!!!:eek:hno::worried:

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
sJaguar جان اين چه حرفيه؟من به عنوانه يه جوونه بيكاره 24 ساله كه دستش جلو مادر پدرش درازه و تفريحي نداره و زندگيش در رفاه كامله و گوشت نمي خره كيلويي خدا تومن و به هر كاري مي خواد دست بزنه دولت دستشو مي گيره و ................................از حق خودم گذشتم.بذاريد اين مملكت پيشرفت كنه خوب.به جايه اينكه مشت بكوبين تو دهن آمريكا دارين مشت ميكوبين تو فن آوري ما؟؟؟؟؟نه نه !اين حق مسلمو از ما نگيرين!!!!!!!!!!!!!!:eek:hno::worried:
فعلا بخوایم نخوایم همینی که شما میگی رو مجبوریم قبول کنیم.

s e v d a

Registered User
لایک‌ها
1,498
فعلا بخوایم نخوایم همینی که شما میگی رو مجبوریم قبول کنیم.

جناب علی خان دلت میاد این شادی رو از ما بگیری؟ :(

ببین هممون زیر این انرژی خوشحال و شادیم

توام بیا به جمع ما هسته ایا

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آقا یکی توی یک خط کامل دستاوردها رو بگه دیگه...

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دستاوردای هسته ای رو نمیدونم ولی اندازه گیری حالت روحی کرم تو فضا دستاورد خیلی بزرگ بودا اصلا" دست کم نگیرید!

استکبارجهانی انگشت به دهن مونده

donya822626

Registered User
لایک‌ها
3
اصلا درستش هم همينه!ما بايد هي انگشته اين استكبار جهاني رو كه خوشبختانه الان 4_5 ساله متوجه شديم به فضل الهي در سراشيبي سقوطه رو بكنيم تو دهنشون!پدرسوخته ها!اصلا اينا حسوديشون مي شه!من خودم شنيدم اوباما گفت هيچ كس فن آوري ساخت ماشينه كشتار جمعي رو نداره جز ايران!مگه ما كم پرايد ساختيم داديم تو جاده كشتار جمعي درست كرديم؟ايشالاااا يه روز اوباما و اينا رو مي شونيم تو پرايد مي ديم دسته جاده شايد اين استكبار ننگين دست از سره كچل كشور عزيزمون برداره

hadi222

Registered User
لایک‌ها
85
اقا من کلا شوخی کردم
بی خیال
ای باباااااااااااااااا

Last edited:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
ا حسوديشون مي شه!من خودم شنيدم اوباما گفت هيچ كس فن آوري ساخت ماشينه كشتار جمعي رو نداره جز ايران!مگه ما كم پرايد ساختيم داديم تو جاده كشتار جمعي درست كرديم؟ايشالاااا يه روز اوباما و اينا رو مي شونيم تو پرايد مي ديم دسته جاده شايد اين استكبار ننگين دست از سره كچل كشور عزيزمون برداره

خوشم میاد تکنولوژی سرت میشه :rolleyes:

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
درود ...
دوستان موفق شدیم 22% غنی کنیم ... تبریک ... سندش هم موجوده ... بیایین تا شخصا" نشونتون بدم !!!

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
خیلی جالبه روزی یک درصد غنی سازی بیشتر میشه

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
خیلی جالبه روزی یک درصد غنی سازی بیشتر میشه
درسته کاملا" ... قول دادند که تا پایان سال عیدی بهمون بدن و 120% غنی کنند ... یعنی از 1 گرم اورانیم ، 1.2 اورانیم غنی شده به دست میاد ...

کار خیلی بزرگی هست ... .تنها کشوری میشیم که به این فناوریدست پیدا کرده .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا