برگزیده های پرشین تولز

دسترسی به اینترنت 100 مگابیت

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
این سرویس در حقیقت امکان استفاده از اینترنت پرسرعت فراهم شده در سرورهای مارا فراهم میکند. برای دسترسی به این سرویس شما نیاز به سیستم عامل ویندوز xp یا بالاتر و دسترسی به ارتباط اینترنتی مناسب دارید. در حقیقت با استفاده از سرویس remote desktop ویندوز میتوانید لذت اینترنت 100 مگابیتی را تجربه کنید.
برای هر اکانت خریداری شده 4GB فضا جهت دانلود فایلهای مورد نیاز و دسترسی FTP به این فضای اختصاصی جهت انتقال فایلها به سیستم خود. در ضمن این امکان فراهم شده است که در صورتیکه دانلودهای حجیم تر دارید با خریداری فضا ، فایلهای خود را به فضای مورد نظر انتقال دهید تا ما فایلهای شما را بر روی هارد دیسک یا DVD برای شما پست میکنیم. حداقل فضای قابل فروش 10 گیگابایت است. فضای خریداری شده تنها برای دانلود فایها استفاده میشود و کاربر تنها به این فضا برای سفارش به ما امکان دسترسی دارد.
فضای مورد اشاره حداکثر 15 روز اعتبار دارد . به این معنی که یکبار در 15 ماه میلادی و یکبار در یکم ماهی میلادی بعدی اعتبار این فضا انقضا پیدا میکند . تمدید تنها در صورت موجود بودن امکانات و کاملا توافقی امکان پذیر است. ضمنا در صورت خریداری فضا امکان دانلود از تورنت نیز وجود دارد ( سرویس تورنت DHT Enabale نیست)
کاربران بر روی سرورهای ما میتوانند از نرم افزارهای IE و Flashget ، و FireFOx استفاده کنند.
هزینه ماهانه استفاده از این سرویس 6 هزار تومن ( روزانه 200 تومن) است که میبایست در ابتدای هر ماه میلادی پرداخت شود . هزینه راه اندازی سرویس 500 تومان است که تنها یکبار از کاربر دریافت میشود.
هزینه هر گیگ فضای دانلودی برای سفارشهای کمتر از 200 گیگ هر گیگابایت 450 تومان و برای سفارشهای بیشتر از 200 گیگ هر گیگ 400 تومان است!
برای سفارش سرویس میبایست هزینه را به یکی از حسابهای اعلام شده واریز کنید سپس اطلاعات پرداخت ( نام بانک و تاریخ پرداخت و شماره فیش) و همچنین نام و نام خانوادگی و آدرس کامل پستی به همراه کد پستی و شماره تلفن همراه( غیر اعتباری) را با ایمیل به من اطلاع دهید تا اطلاعات لازم برای شما ارسال خواهد شد.
قبول یا رد کلیه سفارشات با نظر من امکان پذیر است!
سوال و جواب:
1- برای دسترسی به این سرورها باید با چه سرعتی به اینترنت متصل باشم؟
با یک ارتباط DIAL UP هم میتوان به این سرورها متصل شد اما میبایست برای بالاتر بردن سرعت از کیفیت و سایز تصویر کم کرد. ارتباط 128Kbps ارتباطی ایده ال برای این نوع از دسترسی است.
2- امروز هفتم ماه میلادی است . برای راه اندازی سرویس چقدر باید پرداخت کنم؟
روزهای باقیمانده 23 روز است که شما میبایست مبلغ 4600 تومان واریز کنید.
3- این نوع دسترسی برای چه اشخاصی کار آمد است؟
اشخاصی که قصد دانلود از تورنت را دارند و یا اینکه قصد دارند فایل خاصی را سریع در جایی ذخیره کنند و با توجه به محدودیت سرعت اینترنت در ایران این امکان را ندارند. اشخاصی که در محل کار یا منزل قصد استفاده از اینترنت بدون محدودیت و پرسرعت را دارند و همچنین اشخاصی که ماهانه نیاز به دانلود فایلهای خودشان دارند.
4- در تعرفه ها برای فضای دانلود 15 روز مهلت اعلام شده. معنی آن چیست؟
به این معنی است که فضای اجاره داده شده حداکثر 15 روز در اختیار شما است. بعد از پایان 15 روز کل فایلهایی که توسط کاربر دانلود شده منتقل میشود و فضا در اختیار کاربر نخواهد بود. برای مثلا اگر شما در روز 10 ماه میلادی جاری سفارش فضای دانلود دهید تنها 5 روز برای دانلود فایلهای خود در این فضا مهلت دارید.
5- فایلهایی که دانلود کردم را چطور تحویل بگیرم؟
بسته به انتخاب شما فایلها از طریق DVD یا هارد دیسک برای شما پست میشود. معمولا تمامی فایلها پس از پایان ماه میلادی در سرور ایران دانلود و برای کاربر ارسال میشود.
6- برای دریافت فایلها چه هزینه های دیگری باید پرداخت کنم؟
هزینه رایت هر دی وی دی 500 تومان و هزینه پست که بر عهده مشتری است.
7- چرا پسورد را برای کاربر پست میکنید؟
در این سیستم کاربر عملا به عنوان یکی از کاربران منظور میشوید و مطابق با قوانین این شرکت میبایست از کاربران آدرس دقیق و معتبری در دسترس باشد تا در صورت استفاده غیر قانونی ( هک ، استفاده از کارتهای اعتباری تقلبی ، ارسال malware و ....) موضوع از طریق FBI در دسترس باشد. ادرس و مشخصات کاربران تا زمانی که چنین مواردی به وجود نیاید نزد پیشروهاست قرار میگیرد و تنها در صورت استفاده غیر مجاز مشخصات کاربر خاطی به مقامات مربوطه ارسال میشود. لذا تنها از این سرویس برای کارهای قانونی استفاده کنید.
8- مسایل غیر قانونی که ذکر کردید شامل دانلود نرم افزارو فیلم نیز میشود؟
خیر . در صورتیکه شکایتی در خصوص اشتراک گذاری فایلهای شما دریافت شود تنها فایل مورد نظر از سیستم حذف می شود.
9- من ا ز سرویس شما راضی نیستم. میتوانم پول خود را پس بگیرم؟
بله امکان پس دادن هزینه های دریافتی وجود دارد. اما هزینه فعال سازی مسترد نمیشود. به ازای هر روز استفاده کاربر 400 تومان از باقیمانده اعتبار کسر میشود و هزینه تنها از طریق بانکی که هزینه را پرداخت کرده اید مسترد میشود. ضمنا هزینه فضای خریداری شده به هیچ عنوان مسترد نمیشود.
10- ایا امکان نصب نرم افزار را دارم؟
خیر - تنها از نرم افزارهای نصب شده روی سرور میتوانید استفاده کنید.

اطلاعات بانکی جهت پرداخت: http://www.pishrohost.ir/cms/index.php?option=com_content&task=section&id=7&Itemid=33
internet [at ] pishrohost . com

ارسال سرویس تست برای برای یک روز
برای دریافت اکانت تست مشخصات خودتون شامل نام نام خانوادگی ادرس پستی و شماره موبایل را ارسال کنید تا اکانت تست براتون ارسال بشه! تنها در صورت ارسال ایمیل اکانت تست ارایه خواهد شد.

Last edited:

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
اينجور كه من فهميدم شما يك هاست با سرعت كانكشن 100 مگابيت بر ثانيه در اختيارمون مي گذاريد كه امكان نصب تورنت فلاكس هم دارد + در صورت درخواست، فايل هاي موجود بر هاست را برايمان با پست ارسال مي كنيد.

اگر اشتباه گفتم تصحيح كنيد.

Ar@sh

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
دوست عزیز شما 15 روز به 15 روز فایل ها رو روی dvd میکشید و تحویل پست میدید؟
2_اگه ما یه فایلی رو با vps دانلود کردیم و بعد اون رو پاک کنیم آیا این حجم هم محسوب میشه؟
( من یه سری فایل دارم که بعد از دانلود حتما باید تست کنم که سالم هست یا نه، برای همین می پرسم)
در آخر هم تشکر به خاطر راه اندازی این سرویس قشنگ که واقعا جاش خالی بود.

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
نه هاست نیست! دسترسی RDP ویندوز . به زبان ساده انگار شما به یک کامپیوتر از راه دور وصل میشین و از ویندوز و نرم افزارهای اون استفاده میکنی.
برای تارنت هم Utorrent تحت ویندوز نصب میشه

اينجور كه من فهميدم شما يك هاست با سرعت كانكشن 100 مگابيت بر ثانيه در اختيارمون مي گذاريد كه امكان نصب تورنت فلاكس هم دارد + در صورت درخواست، فايل هاي موجود بر هاست را برايمان با پست ارسال مي كنيد.

اگر اشتباه گفتم تصحيح كنيد.

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
روی فضای 4 گیگی شما همه جور دسترسی دارین.
روی فضایی هم که برای دانلود میخرین میتونین فایلهاتون را چک کنید. پاک کنید و یا جابجا کنید. در حقیقت شما با این سرویس از سرور ویندوز من استفاده میکند.
بازم سوالی بود در خدمتم

سلام
دوست عزیز شما 15 روز به 15 روز فایل ها رو روی dvd میکشید و تحویل پست میدید؟
2_اگه ما یه فایلی رو با vps دانلود کردیم و بعد اون رو پاک کنیم آیا این حجم هم محسوب میشه؟
( من یه سری فایل دارم که بعد از دانلود حتما باید تست کنم که سالم هست یا نه، برای همین می پرسم)
در آخر هم تشکر به خاطر راه اندازی این سرویس قشنگ که واقعا جاش خالی بود.

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
سلام
نه هاست نیست! دسترسی RDP ویندوز . به زبان ساده انگار شما به یک کامپیوتر از راه دور وصل میشین و از ویندوز و نرم افزارهای اون استفاده میکنی.
برای تارنت هم Utorrent تحت ویندوز نصب میشه
سرويس بسيار جالبيست!

يك سوال ديگه: من با اين سرويس مي تونم براحتي و بدون وقفه، ويدئوي HD آنلاين (مثلا با youtube) ببينم؟

(با توجه به اينكه با سرعت فعلي ام مقدور نيست.)

Last edited:

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
سرور نمایش میده اما چون ارتباط شما با سرور من کم سرعته احتمالا باید تصاویر را تکه تکه ببینید!

سرويس بسيار جالبيست!

يك سوال ديگه: من با اين سرويس مي تونم براحتي و بدون وقفه، ويدئوي HD آنلاين (مثلا با youtube) ببينم؟

(با توجه به اينكه با سرعت فعلي ام مقدور نيست.)

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
سرور نمایش میده اما چون ارتباط شما با سرور من کم سرعته احتمالا باید تصاویر را تکه تکه ببینید!
پس با اين حساب اين سرويس مناسب وبگردي نيست (تفاوتي با وضعيت فعلي مان نمي كند).

بيشتر بدرد دانلود مي خورد.

درسته؟

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
;) آقا شما چقدر توی اینکار جدی هستید ؟ آخه من تجربه بدی در این موارد دارم ، یعنی بعد از مدتی صاحبان این گونه خدمات غیبشون می زنه :happy: اگه بگید چند ساله توی ان کار هستید ممنون می شم.

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
من سه تا سوال مهم داشتم:

1- این فضایی که برای دانلود از شما می خریم مثلا 10 گیگ تا پایان ماه میلادی در اختارمون هستش یا بعد از 15 روز که محتویاتش پاک شد فضا هم از ما گرفته میشه؟

2- بطور مثال اگه من 10 گیگ فضا بخرم و روز اول ماه میلادی تمام 10 گیگ رو دانلود کنم باید تا کی صبر کنم که فایل ها رو رایت کنید؟15 روز یا 30 روز؟

3- آیا امکانی رو فراهم می کنید که به کاربرانتون زمان تقریبی دریافت فایل هاشون رو اطلاع بدید یا مثل دانلودر های این فروم باید بیاییم هر روز منت کشی که فایلمون زودتر رایت بشه !

نکته : این سرویس شما در صورتی که نکته سومی رو که گفتم یه سازوکار و یا قانونی رو براش پیش بینی کنید عالیه.

V for Vendetta

Registered User
لایک‌ها
7
3- آیا امکانی رو فراهم می کنید که به کاربرانتون زمان تقریبی دریافت فایل هاشون رو اطلاع بدید یا مثل دانلودر های این فروم باید بیاییم هر روز منت کشی که فایلمون زودتر رایت بشه !

نکته : این سرویس شما در صورتی که نکته سومی رو که گفتم یه سازوکار و یا قانونی رو براش پیش بینی کنید عالیه.

اين مورد دوستمون تاييد ميشه. چون يكي از مواردي كه مخاطب از سرور شما استفاده ميكنه، سرعت بالا در دانلود و ... هست. حالا بياد 2 هفته يا بيشتر وايسته براي پست ديگه عذاب آوره!

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
1: حداکثر 15 روز . درضمن فضا هم از شما گرفته میشه. تنها به مدت 15 روز در اختیارتون هست. ضمنا شما به این فضا تنها در محیط ویندوز سرور دسترسی دارین و مستقیم امکان دانلود از این فضا را با FTP ندارین. یعنی میتونید با نرم افزار فلش گتی که روی سرور هست روی این فضا فایل دانلود کنید و من براتون بگیرمش اما خودتون مستقیما بهش دسترسی ندارین. فضایی که بهش دسترسی ftp دارین تنها همون 4 گیگ کذایی هست.
2- من برای این سرویس یا صبر میکنم هارد 1.5 ترابایت پر بشه یا اخر ماه میلادی بشه. هر کدوم زودتر برسه فایلها را پخش می کنم . از اونجا که سرویس تازه راه افتاده نمیتونم قولی بهتون بدم.
3- فکر کنم تو سوال قبلی جوابشو دادم. اما خودم تصور میکنم این سرویس بیشتر به درد اشخاصی بخوره که دانلودشون بیشتر از 50 گیگ باشه و عجله ای نداشته باشن. برای تحویل سریعتر فکر کنم از خدمات سایر دوستان استفاده کنید بهتر باشه.

من سه تا سوال مهم داشتم:

1- این فضایی که برای دانلود از شما می خریم مثلا 10 گیگ تا پایان ماه میلادی در اختارمون هستش یا بعد از 15 روز که محتویاتش پاک شد فضا هم از ما گرفته میشه؟

2- بطور مثال اگه من 10 گیگ فضا بخرم و روز اول ماه میلادی تمام 10 گیگ رو دانلود کنم باید تا کی صبر کنم که فایل ها رو رایت کنید؟15 روز یا 30 روز؟

avan

Registered User
لایک‌ها
207
دوست عزيز امكان تست چند دقيقه‌اي هست؟

فقط ببينيم چطوريه

با توضيحات شما آدم گيج ميشه///

من حتما ميخوام/

alireza_edison

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,136
سلام
اگر شماره حساب صادرات داری اینترنتی میریزم اگر نداری یک شماره کارت بده ...

من نفهمیدم به درد وبگردی میخوره یا نه ؟

Last edited:

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
اینجوری 10 دی وی دی هزین کلش میشه 34150 تومن.
اگر بخواییم به دانلودر بدیم گیگی 700 تومن، این 10 دی وی دی در میاد 32900 . دردسری هم نداره.

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
اكانت تست هم داريد؟ (براي اينكه حداقل با اين سيستم آشنا بشيم)

larvard

Registered User
لایک‌ها
3
آقا شماره حسابتو بفرست:cool:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,224
اکانت تست اگه دارید لطفا

pishrohost

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
نگران غیب شدن من نباش. اگر جواب بده مطمئنا ادامه میدم. تا پایان قرارداد هم سرویس به شما ارایه میشه! از این جهت خیالتون راحت.
;) آقا شما چقدر توی اینکار جدی هستید ؟ آخه من تجربه بدی در این موارد دارم ، یعنی بعد از مدتی صاحبان این گونه خدمات غیبشون می زنه :happy: اگه بگید چند ساله توی ان کار هستید ممنون می شم.

بالا