برگزیده های پرشین تولز

دسترسی به پرشین تولز

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
خيلي عجيبه!
چطور پس من هنوز اين قضيه‌ِ فيلتر شدن رو رويت نكردم؟؟!!!:blink:

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
به جای این چرندیات ، یه نفر بررسی کنه که چرا ؟ علتش چی بوده ؟ دوباره کی دسته گل به آب داده ؟

پدرم در اومد تا بتونم این پست رو بزنم .
49.gif

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918

mehdi25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یکی از مدیر ها نمی خواد توضیح بده؟
مثلاً بیان اینجا بگن که ببخشید که فیلتر شده . اصلاً چه ربطی به مدیران اینجا داره کس دیگه ای فیلتر کرده اینا بیان جواب بدن

iranii

Registered User
لایک‌ها
30
یعنی هر کی هر کیه؟ هر وقت آی اس پی خواست فیلتر میکنه هر کدوم نخواست فیلتر نمیکنه؟
اصلاً این چه وضعیتی هست آخه. دست کم بیان و مدیریتی متمرکز روی اینکار داشته باشن تا مدیران سایت ها بتونن پیگیری کنند.

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
مدیران لطفا پیگیری کنند چند ماه پیش همین عامل باعص کاهش ویزیتور در مجید انلاین شد و در اون اثنی بیشتر به پرسین تولز اومدم لطفا پیگیری کنید و نزارید زحمات ذاین همه آدم هدر بره

منم میتونم وارد بشم اما با بعضی از کارت ها

stefan

Registered User
لایک‌ها
177

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

atropat

Registered User
لایک‌ها
2
سلام به همگی
بعد از دو روز بالاخره تونستم این پست رو بزنم، Cproxy رو که برای روز مبادا نگه داشته بودم کار نکرد و توی این دو روز با اینکه من زیاد پست نمیزنم ، معنی عادت به Pt رو فهمیدم، بالاخره با هزار مصیبت ف ی ل ت ر شکن پیدا کردم.
بنظر من واقعا PT چیزی برای فیلتر شدن نداشت اگه مدیران نامه ای تنظیم کنن میتونیم هممون به آدرس ایمیلشون بفرستیم یا اگه چاره دیگه ای باشه ....
از چندتا پستی هم که دیدم بنظر میاد تعداد زیادی به فکر کوچ افتادن :(
امیدوارم این مشکل بزودی حل بشه

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همه چیز به مصلحت اندیشی و چاره اندیشی صاحبان، مدیران و اعضای خود پرشین تولز بستگی دارد، ولی به نظر من کاربران حرفه ای، قدیمی و با تجربه اینترنت در ایران، هیچ مشکلی با Bypass کردن کامل ف-ی-ل-ت-ر-ینگ مخابرات ندارند و این کار را به سادگی تمام انجام می دهند. نمونه آن هم خود من هستم که با وجود ف-ی-ل-ت-ر بودن http://forum.persiantools.com به همراه تمام زیرشاخه هایش از طرف هر "سه" آی.اس.پی که از آنها استفاده می کنم، ولی به راحتی و با سرعت بسیار بالا به تمامی قسمت های پرشین تولز دسترسی دارم و پست میزنم، به نظر من هیچ گونه مشکل فنّی برای اعضاء جدید و قدیمی در هیچ جهتی پیش نخواهد آمد.

باز هم نظر شخصی من این هست که گردانندگان محترم پرشین تولز می توانند در صورت امکان به همان روال عادّی اداره کردن پرشین تولز ادامه دهند و به این ترتیب اگر باز هم پی تی، در ف-ی-ل-ت-رینگ قرار داشت، می توانند با فعّال کردنSSL-- Secured Sockets Layer برای همگان و همچنین حذف کردن محدودیّت بحث در مورد شکستن ف-ی-ل-ت-ر-ینگ و باز کردن یک قسمت مخصوص برای بحث در مورد این مطالب، به کار خود ادامه دهند، در این صورت با اینکه پرشین تولز ف-ی-ل-ت-ر خواهد بود، ولی در نهایت همین قضیّه و ماجرا به بازتر شدن فضای گفتمان در خود پرشین تولز و افزایش فروم ها و قسمت های جدید و تازه به پرشین تولز بعلاوۀ کمک کردن به آزادی دسترسی به اطلّاعات در شبکه جهانی اینترنت در ایران خواهد انجامید و از این طریق به افزایش تعداد اعضاء جدید و بازدید کنندگان فروم نیز کمک خواهد شد، دیگر ترس و هراسی از ف-ی-ل-ت-ر شدن هم وجود نخواهد داشت. اگر در اشتباه هستم، لطفاً من را راهنمایی کنید.

دوستانی که با ذکر نام چند آی.اس.پی، می گویند پرشین تولز ف-ی-ل-ت-ر نیست، باید بدانند که در اقلیّت هستند و بیش از 90% آی.اس.پی های ایران قسمت فروم های پرشین تولز و تمام زیر شاخه هایش را ف-ی-ل-ت-ر کرده اند. در پایان هم این نکته را به یاد داشته باشید که بوجود آورندگان شبکه جهانی اینترنت، وضعیّتی را که امروز ما در حال دست و پنجه نرم کردن با آن هستیم را قبلاً پیش بینی کرده بوده اند و راه هایی را برای رهایی از این مشکلات قرار داده اند که امروز برای ما ایرانی های گرفتار آمده قابل استفاده هستند. به نظر من می توانید به جای دیگران، خودتان ابتکار عمل را در دست داشته باشید، ببخشید که نوشته من زیاد شد.​

The Clown

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا من را در نظر بگیرید...
من چهار سال هست اینجا کاربری می کنم. اصلا هم حوصله استفاده از فیلترشکن را ندارم! خوشبختانه فعلا فیلتر نیست برای من!

iman2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
برای من هم با کارت جهان روی خط در اصفهان
forum.persiantools.com
فیلتر است

nanoware

Registered User
لایک‌ها
1
ادیــــــتِد

firebird

Registered User
لایک‌ها
10
خیلی سایت ها فیلتر شدند. یکی دو تا نیست. هر چی سایت در مورد ماهواره بوده فیلتر شده. به نظر من مشکل پرشین تولز هم بخش ماهواره هست. ضمن اینکه شروع کردند دیش ها رو هم جمع کردن.

MiladPRO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در مشهد با ADSL شبکه‌ی آفتاب (ماله پارس‌ آنلاین) فعلا فیلتر نیست. CProxy هم کار میکنه

بالا