برگزیده های پرشین تولز

دستمزد خوب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alibala57

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه کسانی که از مغزشون بیشتر از بازوشون استفاده میکنند.من یه سوال فنی داشتم و از پاسخ دهندگان خواهش دارم تمامی مطلب رو بخونن و با تمامی شرایط آشنا بشن و پاسخ درست بدن. اگه کسی منو به هدفم برسونه منم بهش دستمزد خوبی میدم. من کاربر یک شبکه lan هستم با سرور ***
برای اتصال به اینترنت طی برنامه ریزی سرور در ساعات خاصی میتونیم به اینترنت وصل بشیم و درغیر ساعات مذکور به اینترنت وصل نمیشیم.برای وصل شدن" من به یک چیز نیاز دارم. برداشتن پسورد ادمین که فقط در دسترس بچه هایIT هستش. در حالی که بدانید من امکان دسترسی به setup bios رو دارم. اما امکان نصب هیچ برنامه ای رو در محیط یوزر ندارم.البته یوزر و پاس خودمون رو داریم ولی ادمین رو نداریم.حالا اگه شما با پیشنهاد راهکاری بتونید کاری کنید که من بتونم خارج از ساعت به سرور وصل بشم و اشتراک اینترنت بگیرم من هم حال اساسی بهش میدم. در ضمن من به طور 24 ساعته از طریق شبکه به سرور و دیگر یوزرها کانکت هستم.من شماره تلفنم رو میذارم تا اگه کسی تونست منو کمک کنه درموردش با هم کنار بیاییم. آدرس ایمیل هم ویذارم.تلفن 09166538255
ایمیل [email protected]

Last edited by a moderator:

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
من خیال شما رو راحت کنم که هیچ راهی برای بدست آوردن پسورد ادمین ندارین

ali.kolahdoozan

Registered User
لایک‌ها
70
تنها راحت که میشه گفت شدنی هم نیست زیاد اینه که یک key logger نصب کنی روی سیستمت و بعد از یک احمقی که رمز رو داره بخواهی بیاد به یک بهانه ای و رمز رو وارد کنه . اما اگر بعدا برن عوض کنند دوباره سرت بی کلاه می مونه .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا