آژانس هواپیمایی
pop up

دستم به دامنتون

شروع موضوع توسط manamman ‏29 سپتامبر 2007 در انجمن Windows Mobile

1. manamman

manamman کاربر تازه وارد

سلام
    1-من هرچی که برنامه روی گوشیم داشتم پاک کردم ولی باز این مشکل رو دارم: هرکس بهم زنگ می زنه(چه از دفترچه تلفنم و چه غیر اون) شماره نمی افته و unknown می نویسه.گوشیم imate k-jam هستش. چی شده و چی کار باید بکنم؟ یکی می گفت سیم کارتش ویروسی شده.مگه می شه؟ شما نظرتون چیه؟لطفا هرکس می دونه دریغ نکنه خیلی مشکل بدیه.

2-start..>setting...>phone...>service...>caller ID این قسمت و کلا هرچی که تو این قسمت هست(call barring-call forwarding-call waiting) رو نمی تونم تنظیماتش رو عوض کنم.وقتی تنظیمات جدید بهش می دم و می خوام save کنم این پیغام رو می ده.network error
    cannot read setting from the network.try viewing setting later,or disconnection and try again.
    مشکلش چیه؟ برنامه می خواد؟

3-بعد از یک دقیقه که با گوشیم کار نمی کنم و نور صفحش خاموش میشه(خودم این طور تنظیم کردم) ولی دیگه هرچی رو صفحش با انگشت می زنم روشن نمی شه و مجبورم دکمه پاور رو یک بار فشار بدم.مگه نباید با یک اشاره روی صفحه روشن بشه؟

4-start..>setting..>system..>power..>advanced. تنظیمات اینجا برای نور صفحه است یا اینجا sestem..>backlight? و این که battery power با external power چه فرقی داره و وظیفه هر کدوم چیه.

5- hard reset گوشی k-jam چجوری هستش؟

ممنون می شم اگه جواب همه رو بدید.شرمنده من زیاد تو این چیزا وارد نیستم دختر بودن اینجا فقط بده!

2. imate_pda2k

imate_pda2k PocketPC کاربر فعال کاربر فعال

3. manuelcalavera

manuelcalavera Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

4. manamman

manamman کاربر تازه وارد

ممنون ولی با هر دو روش کار نکرد..

5. siavash78

siavash78 Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

دوست عزيز اولا اين كه در مورد پاور همه پاكت پي سي ها اين طوري هستن. مگه قبلا اين جوري نبوده؟؟؟ :wacko: بعد هم اينكه شانس اوردي مدير نديده اسپم ميزني وگرنه الان بن شده بودي:cool:

6. manamman

manamman کاربر تازه وارد

اسپم می زنم یعنی چی؟؟ بن دیگه چیه؟ آقا با من از این کارا نکنیناااا من وارد نیستم.بگین یعنی چی تا دیگه نکنم.بچه خوبیم:)

7. boxilink
  8. coloredpencil

coloredpencil Pocket PC کاربر فعال کاربر فعال

اسپم یهنی اینکه یه سوال رو 6876587658 بار بنویسی...چندجا مطر ح کنی ....یا با فونت بزرگ بزنی صفجه رو نابود کنی ....یا پست نامربوط بزنید.....بن هم اینه که مدیر محترم با توجه به شدت جرم:D شمارو به مرخصی اجباری میفرسته ...3 روز یه هفته ...ابد ...اعدام :D

9. king_dani

king_dani مدیر بازنشسته

مهرداد گرامی ،
    کسی حق نداره و نباید در این فروم ، به خوش آمد مدیر فروم ، کاری رو انجام بده یا از کاری امنتاع کنه. خواهش می کنم ، قوانین رو با سطح یک مدیر تنزل ندهید ، روزی که من از فروم بروم ، حتم دارم که این قوانین با کمترین تغییرات به جا می مونه ، چون ضامن پیشرفت فروم هست.

10. king_dani

king_dani مدیر بازنشسته

کاربر گرامی ،
    برای اینکه بتونید زودتر به جواب ها تون برسید ، و بن هم نشوید ، اعلان سر در فروم را که در امضای من و بیشتر اعضای فروم هست رو بخونید
    موفق باشید