برگزیده های پرشین تولز

فروش دسته پی اس 4 پرو (روی کنسول)

ak02002000

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
یه دسته پی اس 4 دارم که یه سال پیش از همین فروم خریدم.
دسته به گفته فروشنده، دسته پی اس 4 پرو بود که یه هفته داشته بعد پی اس 4 پرو رو بدون دسته فروخته چون خریدارش دسته رو نمیخواسته واسه همین بدون جعبه هست و من دسته رو از ایشون خریدم برای لپتاپ و به مدت این یه سال که دست من بود خدا شاهده بازی کردنم به یک ساعت نمیرسه و شاید یکی دو ساعت هم دنبال این بودم که کانکت کنم به لپتاپ و تنظیمات استیم رو درست کنم و چجوری درصد شارژ دسته رو روی کامپیوتر پیدا کنم (من خودم پی اس 4 ندارم) واسه همین روشن میکردم تا تست کنم کلا توی این یه سال تقریبا دو سه ساعت (به صورت ده دقیقه پنج دقیقه) که با کابل به لپتاپ وصل کردم شارژ شده و کلا یه بار هفته پیش یک ساعت زدم به لپتاپ به عنوان شارژ.
دسته مشکلی نداره، نه از نظر فیزیکی و نه سخت افزاری. باتری سالمه، دکمه ها سالم، آنالوگ ها سالم، تعمیری هم نیست و باز نشده.
من خریدم چون بازی راکت لیگ بازی میکنم دسته ایکس باکس داشتم و دارم، دوستانم میگفتن که دسته پی اس 4 بهتره و روی skill بازی هم تاثیر میذاره اما من که ندیدم و اصلا نمیتونم باهاش بازی کنم واسه همین قصد فروششو دارم تا بتونم یه دسته ایکس باکس جدید بگیرم.
تعویض دارم با دسته ایکس باکس سریز ایکس/اس رنگ آبی یا shock blue کسی داره و میخواد تعویض کنه پیام بده
فروش هم قیمت دسته اصل توی اینترنت 1550 هست که بشه اطمینان کرد، توی بازار بیرون رو نمیدونم. فکر کنم 1050 خوب باشه.
بنده یزد هستم، هزینه پست خارج از یزد با خریدار و با هر نوع پستی هم که خریدار بخواد میفرستم.
2.jpg1.jpgScreenshot (126).png
شماره تماس من 09366141108 واتس اپ یا تلگرام میتونید پیام بدید
با تشکر

Last edited:

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
سلام
یه دسته پی اس 4 دارم که یه سال پیش از همین فروم خریدم.
دسته به گفته فروشنده، دسته پی اس 4 پرو بود که یه هفته داشته بعد پی اس 4 پرو رو بدون دسته فروخته چون خریدارش دسته رو نمیخواسته واسه همین بدون جعبه هست و من دسته رو از ایشون خریدم برای لپتاپ و به مدت این یه سال که دست من بود خدا شاهده بازی کردنم به یک ساعت نمیرسه و شاید یکی دو ساعت هم دنبال این بودم که کانکت کنم به لپتاپ و تنظیمات استیم رو درست کنم و چجوری درصد شارژ دسته رو روی کامپیوتر پیدا کنم (من خودم پی اس 4 ندارم) واسه همین روشن میکردم تا تست کنم کلا توی این یه سال تقریبا دو سه ساعت (به صورت ده دقیقه پنج دقیقه) که با کابل به لپتاپ وصل کردم شارژ شده و کلا یه بار هفته پیش یک ساعت زدم به لپتاپ به عنوان شارژ.
دسته مشکلی نداره، نه از نظر فیزیکی و نه سخت افزاری. باتری سالمه، دکمه ها سالم، آنالوگ ها سالم، تعمیری هم نیست و باز نشده.
من خریدم چون بازی راکت لیگ بازی میکنم دسته ایکس باکس داشتم و دارم، دوستانم میگفتن که دسته پی اس 4 بهتره و روی skill بازی هم تاثیر میذاره اما من که ندیدم و اصلا نمیتونم باهاش بازی کنم واسه همین قصد فروششو دارم تا بتونم یه دسته ایکس باکس جدید بگیرم.
تعویض دارم با دسته ایکس باکس سریز ایکس/اس رنگ آبی یا shock blue کسی داره و میخواد تعویض کنه پیام بده
فروش هم قیمت دسته اصل توی اینترنت 1550 هست که بشه اطمینان کرد، توی بازار بیرون رو نمیدونم و واقعا نمیدونم برای این دسته چه قیمتی بزارم، "لطفا قیمت منطقی پیشنهاد بدید"
بنده یزد هستم، هزینه پست خارج از یزد با خریدار و با هر نوع پستی هم که خریدار بخواد میفرستم.
مشاهده پیوست 1231653مشاهده پیوست 1231654مشاهده پیوست 1231655
شماره تماس من 09366141108 واتس اپ یا تلگرام میتونید پیام بدید
با تشکر
چجوری میشه مطمئن شد که اصلیه؟

ak02002000

Registered User
لایک‌ها
28
چجوری میشه مطمئن شد که اصلیه؟
از ظاهرش و نشونه های ظاهریش که توی اینترنت گشتم میشه گفت که اصله در ضمن من اون عکس سایت رو گذاشتم که ببینید و وارد سایتش بشید که مشخصات این دسته رنک دوم این سایت هست فکر نکنم 2 میلیون دسته از سرتاسر جهان بخواد وصل این سایت بشه که همشون تقلبی باشه
4.jpg
وارد سایت بشید و خودتون ببینید
اما در مجموع تا باز نشه و بردشو نبینید نمیشه گفت 100 درصد اصل هست و من اصلا دسته رو باز نکردم و همین موارد برای من کافی بود و چون فروشنده زمان خرید من 43-44 امتیاز مثبت بدون منفی داشتن اعتماد کردم
(رنک یک سایت دسته های ماکروسافت هست چه ایکس باکس 360 چه ایکس باکس وان چون درایور هاشون برای ویندوز به اسم Xbox 360 Controller (XInput STANDARD GAMEPAD) شناخته میشه واسه همین 3.5 میلیون هست :D)

Last edited:

Darkside Fury

Registered User
لایک‌ها
89
لطفا قیمت پایه قرار بدید
کابل شارژ همراه داره ؟
اگر ممکنه از بارکد اسکن بگیرید و لینک قرار بدید جهت بررسی اصالت

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن