برگزیده های پرشین تولز

فروش دسته PS4 کارکرده

bango

Registered User
لایک‌ها
60
بنده یه دسته PS4 کار کرده دارم که چندان هم کار نکرده و خاک دسته و کنسول رو فرا گرفته :)) برا همین تصمیم گرفتم دسته ps4 رو بفروشم چون چندان بازی نمی کنم اما کنسول رو فعلا نمی فروشم که بعدا اگه روزی خواستم برگردم به گیم و این داستانا پشیمون نشم . . .
خلاصه اینکه دسته سالمه و کار چندانی باش نکردم و کلا یه بازی واچ داگز بود باش انجام دادم و دسته اصلی ps4 هم هست . . . اینم بگم که یه سه سالی هست از عمرش می گذره اما خب ازش زیاد استفاده نشده
قیمت 80 هزار تومن و در ضمن اول پول دریافت میشه بعد ارسال
هر کی خریدار بود در خدمتیم
پی نوشت: تاپیک قبلی به علت تصویر حذف شد حالا علتشو نمی دونم اما من سعی کردم تمامی قوانین رو رعایت کنم و امیدوارم اینو حذف نکنن

فایل های ضمیمه

• ۲۰۱۷۰۷۲۸_۰۴۰۳۱۹.jpg
    ۲۰۱۷۰۷۲۸_۰۴۰۳۱۹.jpg
    331.8 KB · نمایش ها: 28
  • ۲۰۱۷۰۷۲۸_۰۴۰۳۱۰.jpg
    ۲۰۱۷۰۷۲۸_۰۴۰۳۱۰.jpg
    295.7 KB · نمایش ها: 31
  • ۲۰۱۷۰۷۲۸_۰۴۰۳۰۰.jpg
    ۲۰۱۷۰۷۲۸_۰۴۰۳۰۰.jpg
    226.1 KB · نمایش ها: 28
Last edited:

m6788

Registered User
لایک‌ها
2,482
پخ دادم

hosein_b1

Registered User
لایک‌ها
44
تهرانی داداش؟کدوم سمتی؟

diordior

مدیر بازارچه صوتی وتصویری*فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,432
پی نوشت: تاپیک قبلی به علت تصویر حذف شد حالا علتشو نمی دونم اما من سعی کردم تمامی قوانین رو رعایت کنم و امیدوارم اینو حذف نکنن
علتش رعایت نکردن درست قوانین مربوط به تصویر بوده
اینکه فقط یه عکس بزارید کافی نیست
باید یه عکس مناسب بزارید

bango

Registered User
لایک‌ها
60
علتش رعایت نکردن درست قوانین مربوط به تصویر بوده
اینکه فقط یه عکس بزارید کافی نیست
باید یه عکس مناسب بزارید
اره اینو که تو قسمت اطلاعیه ها هم برام اومد و من فهمیدم و عکس هم اتفاقا 3 تا عکس گذاشته بودم و واضح هم بودن و اگر هم واضح نبودن دیگه توان دوربین گوشی ما همینه اما من فکر میکنم علتش این بود که اسمم رو بصورت دیجیتالی تو صفحه مانیتور نوشته بودم و عکس گرفتم و مشکل انجمن اینه که باید سنتی باشه و رو کاغذ که ما هم رعایت کردیم. حالا با همه اینا من حرفم اینه بهتره به تاپیک هایی که عکس دارن اما عکسشون مشکل داره یه تذکر بدید که تا 24 ساعت عکس رو درست کنند که این قانون تو اکثر انجمن ها اعمال شده اما پرشین تولز درجا حذف میکنه. به نظرم تاپیک هایی که باید درجا حذف بشن تاپیک هایی هستن که هیچ عکسی ندارن.

Khalaji San

Registered User
لایک‌ها
51
سلام
با توجه به امتيازتون اگه اول ارسال داريد خريدارم

bango

Registered User
لایک‌ها
60
سلام
با توجه به امتيازتون اگه اول ارسال داريد خريدارم
با سلام
شما هم امتیاز بالایی ندارید که من بخوام ارسال کنم اول و در پست اول هم ذکر شده که اینجوری ارسال نمی کنم
40 تومن قبل ارسال میگیرم و 40 تومن بعد از اینکه دسته رو دریافت کردید و تست کردید می تونید پرداخت کنید
اگه به این شیوه معامله انجام میدید در خدمتم

بالا