آژانس هواپیماییfootbal

دستورالعمل گام بگام فعال كردن آرشيو؟

شروع موضوع توسط sina-hoda ‏29 مارس 2003 در انجمن سرویسهای سایت ساز

1. sina-hoda

sina-hoda کاربر تازه وارد

سلام!
    يكبار براي هميشه يه كسي لطف كنه و به زبان شير فهمانه بگه من چه و بصورت گام به گام ) يعني 1-2-3-( جوري ميتونم آرشيوم رو فعال كنم؟كدوم دكمه رو بزنم و بالاخره يه دستورالعمل كلي.ممنونم.ديگه از بس صفحه پر شده ديگه بالا نمياد!!!
    بعد از تحرير:
    از لطفتان ممنون.
    ببنيد من صاحب وبلاگ خطورات در بلاگر هستم به آدرس:http://sina-hoda.blogspot.com
    از روي دستورالعمل گام بگام آقاي درخشان وبلاگ را ساختم. اما ديگر در جايي نديدم كه به همان شيوه راهنمايي كرده باشند كه براي گنجاندن لينكهاي ثابت بر روي كنار صفحه ي اول و يا آرشيو كردن مطالب بصورت گام بگام چه بايد كرد.
    همينطور ميگويند برو در تمپلت و اين دستور را بگذار اما نميگويند براي رفتن در تمپلت بايد كدام گزينه را انتخاب كرد و كليك كرد و در كدام خط وچگونه دستور را گنجاند.
    آرشيو من هم با ري چابليش كردن فعال نميشود. نميدانم اصلا روش گام بگام آن چيست. يعني پس از نوشتن متن چه بايد كرد.

باز هم سلام!
    قالب وبلاگ از نمونه هاي پيشنهادز آقايدرخشان است كه بهمراه دستورالعملشان ارائه داده اند.
    باز هم سپاسگزارم.
    ببخشيد خنگ بودن ما را به حساب خودم بگذاريد.

2. Nicnam

Nicnam Registered User

مي شه يه ذره سوالت رو واضح تر بيان كني!!! :? :? :? :?:
    آخه درست بگو مشكلت چيه؟ كجا هستي؟ (بلاگ اسپات، پرشين بلاگ يا ..) بعد يه آدرس هم بده ببينيم قضيه چيه!
    اين پايين رو هم دقت كن

3. Nicnam

Nicnam Registered User

شما اين قالب رو خودت ساخته اي؟ يا كپي كرده اي؟ چون قالب هاي احسان و آقاي درخشان، همگي لينك ها و آرشيو و اين جور چيزها رو دارن

4. sina-hoda

سلام نيكنام جان!
    قالب وبلاگم از نمونه قالبهاي ارائه شده توسط آقاي درخشان است كه همراه دستورالعمل معروفشان ميباشد.
    باز هم از توجهت ممنون كه قصد كرده اي مرا از اين مشكل نجات دهي.

5. sina-hoda

ضمنا اگر صفحه ي وبلاگ را ببيني خواهي ديد كه در ستون سمت راست تدارك جاي لينك و آرشيو ديده شده
    اما مشكل من اين است كه نميدانم چگونه بايد مرحله به مرحله اقدام كنم.
    يعني در جايي نديده ام كه گام بگام گفته باشد اول چه كنم و بعد كجا را كليك كنم و بهمين ترتيب تا آخر. شايد هم قالب ايرادي نداشته باشد.
    اميدوارم بتوانم محبتت را جبران كنم. هرچند نميتوانم حق مطلب را بجا آورم.چون من نيازمند و ارباب رجوعم و تو اهل محبت .

6. Nicnam

Nicnam Registered User

تا اون جايي كه من يادمه، تو قالب آقاي درخشان، اين لينكها وجود داشتن! خودت پاكشون كردي؟
    اگه هم نبوده، جاش رو تو وبلاگت پيدا كن و اين رو بنويس
    [code:1]<a href="http://sina-hoda.blogspot.com/sina-hoda_archive.html>Archive</a>[/code:1]
    چيزهاي ديگه اي هم خواستي، بپرس تا ببينم مي تونم كمكت كنم يا نه
    يه راه خوب اينه كه بري تو وبلاگهاي مشابه (از نظر قالب) و توي اينترنت اكسپلورر، View و Source رو بزني و بگردي تو سورسشون پيدا كني اوني رو كه لازم داري و تو قالب خودت كپيش كني

7. panypay
خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی