برگزیده های پرشین تولز

دستگاه تصفیه آب از کجا بخرم؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

دستگاه تصفیه آب چه مدلی و از کجا بخرم؟
چند مدل در فروشگاه چاره دیدم نمیدونم کدومش بهتره. پیوریتر، کووی، روبن ... بهترینش کدومه؟

ممنون میشم اگر تجربه ای دارید راهنمایی کنید.

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
سلام من چند تا برات میپرسم .تا چه حدودی میتونی هزینه کنی .یه نوعش هست 200 و خورده ای یه نوعش هم 300 و خورده ای .سختی سنجیش اینارو برات میپرسم فردا مینویسم .تهرانی؟

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
خیلی لطف میکنید.
بله تهران هستم، این قیمت هایی که فرمودید خوبه. البته چند تا مدل گرونتر هم تو سایت چاره دیدم، مثلا این مدل که قیمتش رو زده حدود 500 تومن. تقریبا قیمتش 2 برابر هست، نمیدونم واقعا بهتر هست یا کاراییش با اون ارزونتر ها فرقی نداره.

ممنون :)

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
خیلی لطف میکنید.
بله تهران هستم، این قیمت هایی که فرمودید خوبه. البته چند تا مدل گرونتر هم تو سایت چاره دیدم، مثلا این مدل که قیمتش رو زده حدود 500 تومن. تقریبا قیمتش 2 برابر هست، نمیدونم واقعا بهتر هست یا کاراییش با اون ارزونتر ها فرقی نداره.

نه پول الکی نده .اگه خواستی شماره اون آقارو بهت میدم میگم اسممو بگو فلانی معرفی کرده تخفیف بهت میده حال اگه خواستی اول قیمتهاشو مقایسه کن بعد بخر

ممنون :)

نه پول الکی نده .اگه خواستی شماره اون آقارو بهت میدم میگم اسممو بگو فلانی معرفی کرده تخفیف بهت میده حال اگه خواستی اول قیمتهاشو مقایسه کن بعد بخر

Unforgiv3N

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
627
یکی از بچه های سایت هست که در بخش بازارچه میفروشه و قیمت اش هم خیلی مناسبه .. ( watershop )

Coway زیر سینکی خوبه ولی خیلی الکی گرونه و اینهایی که زیر سینکی نیستن مثل عکسی که شما گذاشتی فیلتراسیون جالبی که به درد ایران بخوره ندارند فقط قشنگ هستند و هزینه فیلترشون هم خیلی خیلی بالاست ..

hoorsa

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
لایک‌ها
1,705
سلام ببین پرسیدم مارک کامر هستش .

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
بله، تاپیکشون رو در بازارچه دیدم.
خیلی ممنون از راهنماییتون :)

یکی از بچه های سایت هست که در بخش بازارچه میفروشه و قیمت اش هم خیلی مناسبه .. ( watershop )

Coway زیر سینکی خوبه ولی خیلی الکی گرونه و اینهایی که زیر سینکی نیستن مثل عکسی که شما گذاشتی فیلتراسیون جالبی که به درد ایران بخوره ندارند فقط قشنگ هستند و هزینه فیلترشون هم خیلی خیلی بالاست ..

کامر نشنیده بودم. به هرحال اگر شمارش رو بدین ممنون میشم. (فروشگاه هست؟) :)
سلام ببین پرسیدم مارک کامر هستش .

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
من دقیقا یک سال و یک ماه هست که از این دوستمون (watershop) یه دستگاه گرفتم... اون زمان چیزی بین 100 تا 150 تومن زیر قیمت بازار برام تموم شد. مضاف بر اینکه ایشون واقعا پشتیبانی از مشتریان میکنند و امکان نداره در مرحله ای از نصب به مشکل بر بخورید.

http://forum.persiantools.com/t161480.html

ali_a2003

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
ما دستگاه تصفيه آب خانگي واترسيف رو خريديم كه زير سينكي هم هست، هم از نظر قيمت و هم از نظز كيفيت نسبت به بقيه دستگاه هاي موجود در بازار وضعيت خوبي داره، اتفاقا اينا هم پشتيبانيشون خوبه ولي لازمه هر چند وقت يكبار فيلترهاش عوض بشه

مرد خدا

Registered User
لایک‌ها
91
اب تهران نیاز به تصفیه نداره پولت رو هدر نده

alireza_ssp

Registered User
لایک‌ها
506
دوستان تا جایی که میدونم این دستگاه های تصفیه نمیتونه نیترات رو کم کنه و مشکل آب تهران هم نیترات هست. به شخصه مدتهاست که از آب آشامیدنی مطمئن استفاده میکنم( اسمش رو نگفتم که تبلیغ نشه) زنگ میزنم شرکتش و با کامیون میاره در خونه.نکته جالب اینکه برادرم در سونوگرافی 2 سال قبل سنگ داشت که پزشک گفته بود باید سنگ شکن کنه تا دفع بشه. یکی دو ماه قبل که سونوگرافی مجدد کرد اثری از سنگ نبود.

amitistech

Registered User
لایک‌ها
36
دوستان تا جایی که میدونم این دستگاه های تصفیه نمیتونه نیترات رو کم کنه و مشکل آب تهران هم نیترات هست. به شخصه مدتهاست که از آب آشامیدنی مطمئن استفاده میکنم( اسمش رو نگفتم که تبلیغ نشه) زنگ میزنم شرکتش و با کامیون میاره در خونه.نکته جالب اینکه برادرم در سونوگرافی 2 سال قبل سنگ داشت که پزشک گفته بود باید سنگ شکن کنه تا دفع بشه. یکی دو ماه قبل که سونوگرافی مجدد کرد اثری از سنگ نبود.

سلام دوست عزیز
من این دو مدل دستگاه تصفیه آب رو تضمین میکنم که نیترات آب رو حذف میکنه
تصفیه آب خانگی مدل CE_4
تصفیه آب خانگی مدل CE_6

amitistech

Registered User
لایک‌ها
36
سلام دوست عزیز
لطفا این مقاله رو بخون تا متوجه بشی چرا آب تهران نیاز به تصفیه داره
دستگاه تصفیه آب خانگی یک تجمل است یا ضرورت؟
در این مقاله قصد داریم درباره این موضوع صحبت کنیم که آیا فراهم نمودن یک دستگاه تصفیه آب خانگی برای استفاده در منزل ضرورت دارد یا این کار یه تجمل گرایی ویا یک کار بیهوده وتحمیل هزینه ای اضافه بر خانواده است. همچنین می خواهیم به پرسش هایی اساسی در مورد دستگاه تصفیه آب خانگی پاسخ دهیم پرسشهایی از قبیل :
برای خواندن ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

farzad.sadeshi6

Registered User
لایک‌ها
584
بگو تبلیغ نمیشه
منم مشکل نیترات دارم

hadi_rah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
فیلتر هاشون قیمتش چقدره؟

بالا