آژانس هواپیماییexchanging

دعوت به همكاري براي يك سايت دو زبانه

شروع موضوع توسط daneshmand ‏7 مارس 2006 در انجمن آرشیو

1. daneshmand

daneshmand Registered User

با سلام
    با توجه به اينكه كشورهاي پيشرفته از سايت هاي معتبرشون دارند سوء استفاده مي كنند ، من هم تصميم گرفتم يه سايتي راه اندازي كنم كه بازديد كنندهاش از همه نقطه هاي دنيا باشند و اگر به اميد خدا پا گرفت و مشهور شد ما هم در جهت مقاصدي كه داريم ازش استفاده كنيم. البته اين مقاصد رو ميشه بعدا در موردش بحث كرد.
    حالا با توجه به اينكه اين سايت قراره دو زبانه باشه و همچنين براي عرضه در سطح جهان بايد كلاس بالايي داشته باشه از دوستان عزيز مي خوام كه تو اين پروژه با ما همكاري كنند كه بس نيازمنديم.
    البته يه توضيح بدم : اگر مي گم ما ، عادت كردم. و گرنه من يه نفر بيشتر نيستم كه اون هم سرم با توجه به كلاس و درس خيلي شلوغ هست.:p
    اين سايت فعلا قرار هست در فاز اول بانك اطلاعات جاذبه هاي طبيعي و آثار باستاني كل دنيا باشه. اگه خدا بخواد و كارمون بگيره مثل گوگل هي گسترشش مي ديم.
    روش كار هم اين طور هست كه افراد هر نقطه از دنيا كه خواستند مي تونند بياند و اطلاعاتي در مورد جاذبه هاي شهر و كشورشون و يا هر جاي ديگه توي سايت قرار بدند. (يه چيزي توي مايه هاي ويكي پديا ،البته تخصصي تر)
    البته همه اين ها نظر من هست. اگر كسي نظر بهتري داره در خدمتيم.
    دامنه هم كلي هست و ميشه به خيلي از چيزها ربطش داد.
    فعلا من يه برنامه نصب كردم و يه چيزي درست كردم ولي هنوز خيلي كار داره.
    مي تونيد يه سر بزنيد.
    http://www.the-online-world.com/en
    افرادي هم كه اينجا همكاري مي كننيد لازم نيست به هيچ وجه حتي يك ريال پول خرج كنند.
    علي يارتون.....
    فقط يه خواهش: موضوع بحث رو عوض نكنيد.

2. شايان

شايان مدیران قدیمی

( محض راهنمایی ) Logo تون خیلی چیز جالبی نیست . اگر تغییر بدید و یه چیز ساده تر و شیک تر استفاده کنید فکر میکنم سایت باکلاس تر خواهد شد .

3. daneshmand

daneshmand Registered User

صد در صد حق با شماست.
    اين رو من همين امشب و در عرض پنج دقيقه درست كردم فقط و فقط به خاطر اينكه اسم سايت بالاش باشه. و گرنه اين خيلي ضايع هست.