برگزیده های پرشین تولز

دعوت به همکاری از منتقد و بررسی کننده حرفه ای موبایل و تبلت در فروشگاه Storelux

androidlux

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
21 آگوست 2014
نوشته‌ها
18
لایک‌ها
1
محل سکونت
تهران
فروشگاه استورلوکس (Storelux) فروشگاه اختصاصی سایت اندرویدلوکس جهت تکمیل کادر نویسنده و بررسی کننده ی محصولات فروشگاه از علاقه مندان و افراد با سابقه و حرفه ای در زمینه ی نقد و بررسی کالای دیجیتال (موبایل و تبلت) دعوت به همکاری می کند. فروشگاه Storelux قصد دارد برای هر محصول خود یک نقد و بررسی جامع و با کیفیت قرار بدهد تا مشتریان بتوانند در انتخاب و مقایسه ی کالاهای مختلف گزینش بهتری داشته باشند.

شرایط همکاری :
1- توانایی ترجمه کردن متون انگلیسی تقریباً به طور کامل و بی نقص
2- آشنا به کارشناسی و آشنایی با محصولات و کالای دیجیتالی به ویژه موبایل و تبلت
3- آشنا به سیستم عامل های هوشمند دستگاه ها و گدجت های امروزی
4- آشنایی به نقد کردن صحیح (ذکر مشکلات و مزیت ها)
5- آشنایی با بررسی کردن (ذکر مشخصات دقیق و بخش های مختلف)
6- آشنا به نگارش یک متن نقد و بررسی جامع، با کیفیت و معتبر و شیوا که هر کاربری با مطالعه ی آن به شرایط کالای مورد نظر آگاه شده و کاملاً آن را بشناسد و از مطالعه ی این نقد نه تنها خسته شود بلکه لذت ببرد.
7- انتخاب عکس های با کیفیت از کالای مورد نظر و استفاده ی صحیح و به جا از آن ها در متن و قرار دادن لوگوی سایت برای شخصی سازی و اختصاصی کردن مطالب و عکس ها
8- عدم کپی برداری حتی یک جمله از سایت ها و فروشگاه های فارسی (متن باید کاملاً اختصاصی و ترجمه شده باشد)

به نویسندگان نام و مدل کالای مورد نظر اعلام شده و چند وب سایت خارجی معتبر به عنوان منبع اطلاعات به آن ها داده می شود. نویسنده باید توضیحات انگلیسی را به فارسی ترجمه و جدا از آن از قوه ی آشنایی های خود برای کامل تر کردن متن نقد و بررسی استفاده کند. همچنین استفاده از کلمات و جمله های ادبی و محاوره ای در کنار یکدیگر به زیبایی کار می انجامد. برای مثال:

"قدرت پردازشی و گرافیکی بالای این دستگاه می تواند برای شما گران تمام شود! چرا که اگر فرزند شما متوجه این شود که این دستگاه یک غول همه فن حریف برای انجام بازی ها می باشد، ضرر مستقیم آن برای شما خواهد بود و احتمالاً این موبایل بیشتر دست فرزند شما خواهد بود تا خود شما!"

نتیجه و هدف اصلی از یک نقد کامل همین است که هر کسی بدون اینکه از نزدیک با یک محصول در ارتباط باشد و آن را برانداز کند بتواند مشخصات، ویژگی ها، مزیت ها و بدی های آن را به خوبی درک کند. پس اصول نگارشی در ساخت یک متن نقد و بررسی بسیار حائز اهمیت است.

نکته: توجه به اصول نگارشی و ادبی در نوشتن متن ها به ویژه متن های نقد و بررسی بسیار مهم است. منظور ما به جز جمله بندی ها و استفاده از کلمات مناسب، استفاده ی صحیح از جای نقطه ها، ویرگول ها و ... است. برای مثال، بعد از پایان یک جمله بدون فاصله نقطه گذاشته و جمله ی بعدی را با یک فاصله می نویسیم. دقیقاً عین متنی که در این توضیحات مشاهده می کنید. همین قاعده برای قرار دادن ویرگول و ... نیز باید در نظر گرفته شود.

نحوه ی تسویه حساب :
طبق روال کار، برای هر نقد و بررسی قیمتی جداگانه در نظر گرفته می شود. دستمزدها می تواند بر اساس کیفیت و جامع بودن هر نقد قیمت گذاری شوند و بدیهیست نقدهای کامل تر و بهتر قیمت بالاتری خواهند داشت. اما در مجموع قیمت دستمزدها در محدوده ای خاص تعیین می شوند. با توجه به این گفته، نمی توان قیمت دقیقی مشخص کرد. اما باید گفت چون کار خواسته شده از نویسنده ها مهم و تخصصی است، قیمت ها منصفانه خواهند بود. همچنین شایان ذکر است که فروشگاه استورلوکس نیاز به منتقدهایی برای همکاری طولانی مدت دارد. پروژه ی ساخت این فروشگاه به تازگی پایان یافته و در نتیجه برای تکمیل نقدها و بررسی های تمام محصولات این فروشگاه به نویسنده ها نیاز خواهد شد.

علاقه مندان به همکاری با شرایط ذکر شده می توانند قیمت پیشنهادی خود ، شرایط خود و ترجیحاً نمونه کار معتبر خود را برای ما به صورت پیغام خصوصی یا در همین پست و یا از طریق ایمیل [email protected] ارسال کنند تا بعد از انجام بررسی های کادر مدیریتی کارهای لازم برای دعوت به همکاری و استخدام نویسنده ها صورت بگیرد.
 
بالا