برگزیده های پرشین تولز

دعوت به همکاری برای تولید محتوا در پرشین تولز

Amir_kasiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام!
پرشین تولز به عنوان یکی از سرویس دهنده های خدمات میزبانی ، سرور و دامین، در تلاش است که برای بخشهای مختلف وب سایت و انجمنهای خود اقدام به تولید محتوا کند. محور مطالب منتشر شده در وب سایت پرشین تولز عموما فنی و تکنولوژی خواهد بود. با توجه به اینکه مخاطبین حال حاضر این وب سایت ، وب‌مستر ها و افراد مرتبط با این موضوعات هستند، در تلاش هستیم بخش بندی های مطالب مورد استفاده آنها باشد.

انجمنهای پرشین تولز به عنوان یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین انجمنهای فارسی زبان اینترنتی شناخته می شود که نزدیک به 300 هزار کاربر و بیش از 10 میلیون نوشته دارد. در این انجمن علاوه بر پوشش موضوعات فنی و تکنولوژی، بخشهایی با مفاهیم غیر فنی هم وجود دارد که مخاطبین خاص خود را دارد.
نوع محتوای تولید شده و نحوه انتشار آن می تواند به شیوه های مختلف اجرا شود که به ایده و سلیقه تولید کننده محتوا قابل بررسی است. توجه به کاربرمحور بودن فعالیت وب سایت و انجمن بسیار مهم خواهد بود.

همچنین شایان ذکر است که حجم مطالب (تعداد کلمه برای هر مطلب) برای بخشهای انجمن به مراتب کمتر از وب سایت خواهد بود. مطالبی که در انجمنها منتشر می شوند معمولا 200 تا 500 کلمه هستند اما مطالبی که در وب سایت منتشر می شوند به ضرورت ممکن است تا 2000 کلمه هم باشند. مطالب منتشر شده در وب سایت با تاخیر در انجمن به صورت چکیده منعکس خواهد شد.
مطالب در هر کیفیتی ممکن است قابل استفاده باشد و اگر هنوز تجربه کافی یا سابقه زیاد در زمینه تولید محتوا ندارید نگران نباشید. فرصت خوبی برای شروع و کسب درآمد از راه دور و در فرصتهای آزاد برای شماست.
از عموم علاقمندان به همکاری برای تولید محتوا دعوت می شود ضمن توجه به موارد زیر با ما ارتباط برقرار کنند:
  • محتوای تولید شده کپی از منابع فارسی نباشد.
  • محتوای تولید شده در جای دیگری (اعم از اینترنتی و چاپی) به کار گرفته نشده باشد.
  • پرشین تولز حق هرگونه استفاده از محتوای تولید شده را دارد و اجازه انتشار یا استفاده مجدد از آن را به شما نمی دهد.
  • ترجمه از منابع غیرفارسی مجاز است ولی باید به فارسی روان ضمن رعایت اصول نگارشی، برگردانده شده باشد.
  • پلان مالی خود را حتما تعریف کنید. مثلا دستمزد پیشنهادی به ازای هر مطلب یا هر کلمه و پتانسیل تولید چه تعداد مطلب در هفته یا ماه.
  • در صورت امکان به همراه پیشنهادات خود، یک نمونه مطلبی که خودتان تولید/ترجمه کرده اید برای ما بفرستید.
  • اگر در این زمینه سابقه‌ای دارید یا حتی به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنید، آن را شرح دهید.
لطفا برای ارتباط از فرم تماس استفاده کنید. لازم به ذکر است پرشین تولز در رد یا قبول پیشنهادها اختیار کامل دارد.

در دو تقسیم بندی زیر (الف و ب) سعی شده است سیاست گذاری نوع مطالب نیز مشخص شود. انواع مطالب شامل، خبر، آموزش، نقد و بررسی، ترفندها، بازار و ایران است.

الف: موضوعات فنی – تکنولوژی (وب سایت پرشین تولز)

- سیستم عامل ها
مطالب کوتاه یا بلند و در دسته بندی: اخبار – ترفندها - آموزش
  • ویندوز
  • لینوکس
  • مجازی سازی
- سخت افزار
مطالب کوتاه یا بلند و در دسته بندی: اخبار – نقد و بررسی – بازار ایران
  • سرورها
  • کامپیوتر شخصی
  • گجت ها
- میزبانی وب
مطالب کوتاه یا بلند و در دسته بندی: اخبار – آموزش – ترفندها
  • وب سرور ها
  • کنترل پنل ها
  • دامین و dns
  • میزبانی در ایران و nic
- برنامه نویسی و گرافیک
مطالب کوتاه یا بلند و در دسته بندی: اخبار – آموزش – ترفندها – نقد و بررسی
  • تحت وب
  • اپ های موبایل
  • اپلیکیشن ها
  • گرافیک و طراحی
- سرویسهای وب
مطالب کوتاه یا بلند و در دسته بندی: اخبار – آموزش – ترفندها – نقد و بررسی
  • گوگل و دیگر سرویس دهنده‌های بزرگ اینترنتی
  • امنیت دیجیتال
  • شبکه های اجتماعی
  • موتورهای جستجو و seo
  • سرویسهای ایرانی
- بازی
مطالب کوتاه یا بلند و در دسته بندی: اخبار – نقد و بررسی - بازار
  • سخت افزار و کنسولها
  • بازی‌ها
  • بازی و بازی سازی ایرانی
- کسب درآمد از اینترنت
مطالب کوتاه یا بلند و به صورت: اخبار مرتبط - آموزش - ترفندها

ب: موضوعات عمومی – برای بخشهای عمومی فروم پرشین تولز

- فرهنگ و هنر
مطالب کوتاه و در دسته بندی: اخبار - نقد و بررسی
  • ادبیات
  • عکس و عکاسی
  • سینما و تلویزیون
- سبک زندگی
مطالب کوتاه و در دسته بندی: آموزشی - غیرخبری
  • کار و سرمایه
  • گردشگری
  • پزشکی و سلامت
  • گل و گیاه و حیوانات خانگی
  • آشپزی و خوراکی ها
  • مد و لباس
- ورزش
مطالب کوتاه و در دسته بندی: آموزش - ترفندها
  • بدنسازی و تناسب اندام
  • ورزشهای حرفه ای

موضوعاتی که در فوق مطرح شده اند پیشنهادی هستند و اگر در زمینه‌ای علاقمند به تولید محتوا هستید و در بالا به آن اشاره نشده است با ما مطرح کنید. حتما جایی برای آنها باز خواهیم کرد.
اگر سوالی قبل از ارتباط با ما داشتید، در همین صفحه مطرح کنید.
سلام من در مورد ویندوز و ورزشهای حرفه و همچنین کسب درآمد از اینترنت سر رشته دارم قطعا میتونم کمکی بهتون کنم

Amir_kasiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من در مورد ویندوز و ورزشهای حرفه و همچنین کسب درآمد از اینترنت سر رشته دارم قطعا میتونم کمکی بهتون کنم...

lifework

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
منم خیلی وقته تو پی تی هستم میتونم در زمینه ITILمطلب بنویسم...

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
سلام من در مورد ویندوز و ورزشهای حرفه و همچنین کسب درآمد از اینترنت سر رشته دارم قطعا میتونم کمکی بهتون کنم...
در مورد کسب درآمد از اینترنت فعالیتت شروع کن

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
میدونم حرفم احتمالا جاش اینجا نیست ولی اگر نگم دلم میمونه...اون زمانی که کاربرها مجانی و خود خواسته تولید محتوا میکردند شما با یک سیستم کاملا غیر شفاف بخش های زیادی رو پاک کردین...حالا خوشحالم که قراره پولی داده باشه بهشون که حداقل اگر فردا شما تصمیم بگیری مثل ملک شخصی بخشها رو پاک کنید میگید پول زمانی رو که گذاشتند دادم...راستی یک زمانی قصد فروش انجمن رو داشتید من خریدارم

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
با سلام
بعنوان قدیمی ترین عضو زنده و حال حاضر این فاروم ( طبق اطلاعات من کسی سن عضویتش نزدیک به منم نیست ) آماده همکاری هستم
باز یکی ادعای کذب کرد مجبور میشیم از تو قبر بیایم بیرون

برو پسرم اطلاعاتتو آپدیت کن:general609::general609::general609::general609::general609:

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
میدونم حرفم احتمالا جاش اینجا نیست ولی اگر نگم دلم میمونه...اون زمانی که کاربرها مجانی و خود خواسته تولید محتوا میکردند شما با یک سیستم کاملا غیر شفاف بخش های زیادی رو پاک کردین...حالا خوشحالم که قراره پولی داده باشه بهشون که حداقل اگر فردا شما تصمیم بگیری مثل ملک شخصی بخشها رو پاک کنید میگید پول زمانی رو که گذاشتند دادم...راستی یک زمانی قصد فروش انجمن رو داشتید من خریدارم

باز خدا خیرت بده شما یادته قلع و قمع شدیم
این احسان هم حقشه هر چی بلا سرش بیاد
قدر مارو ندونست الان باید عخ کنه بسلفه از جیبش:general711::general711::general711::general711::general711:
راستی احسان دخترم که بدنیا اومد گفتی هاست و دومین بهش میدی الان داره عروس میشه خودش هاستینگ داره :general406::general406::general406::general406:

ازین اسمایلیها هم متنفرم آصف مرد مگه؟:general607::general607::general607::general607:

engineer_ict

Registered User
لایک‌ها
23
منم ار عنوان قدیمیا برای خودم استفاده می کنم :) حرکت قشنگیه

reza.ntg

Registered User
لایک‌ها
66
در قسمت زیر آماده همکاری هستم . رزومه کاملی هم دارم که در صورت نیاز قابل ارائه میباشد .
- بازی
مطالب کوتاه یا بلند و در دسته بندی: اخبار – نقد و بررسی - بازار
  • سخت افزار و کنسولها
  • بازی‌ها
  • بازی و بازی سازی ایرانی

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
بخش ورزشی نداره؟؟
میتونم فعالیت کنم!

Defenders

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
خصوصی فرستادم، لطفا بررسی کنید.

در زمینه ادبیات، سینما، هنر و تکنولوژی میتوانم همکاری کنم.

upir

Registered User
لایک‌ها
183
یه زمانی انجمنها شلوغ بود و رایگان محتوا تولید میشد و مدیران پاک میکردند و گیر میدادن ( تمام انجمنها رو میگم نه فقط پی تی )
الان باید پول بدن محتوا تولید بشه

afsaneh998

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من برای تولید محتوا میخوام باهاتون همکاری کنم
در حال حاظر برای مجله تکنولوژی تولید محتوا میکنم

Maziness

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
چه فایده ای داره این کار ؟