برگزیده های پرشین تولز

دعوت به همکاری و سروری! در مجله الکترونیکی

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
من با مشورتي كه با يكي از دوستان داشتم(اگه خودش خواست اسمش رو بگه :wacko: :p ) تصميم گرفيتم كه به كمك دوستان پی تی يه مجله الكترونيكي در زمينه IT راه بندازيم هزينه هاي اين كار تماما به عهده ي من خواهد بود
از تمامي دوستان اگه مارو قابل میدونن دعوت میشه که در این طرح شرکت کنند و پیشنهاد و نظرات خودشون رو بگن
از دوستانی که اعلام امادگی برای همکاری میکنند پیشاپیش ممنونم :happy:

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
من هستم در زمينه گفتگوي آزاد

rafifar

Registered User
لایک‌ها
0
منم اگه كمكي از دستم بر بياد حاضرم كمك كنم.
عجب جمله اي شد!!! :blink:

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
آقا فرید اگر دوست داشتی بیا با هم همکاری کنیم.
البته این فقط یک پیشنهاد دوستانه هست.

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
منم!:)wacko: :p) خفن پايه ام!!راستي هركسي كه اعلام آمادگي ميكنه بگه تو چه ضمينه اي ميتونه كمك بكنه!

a Truth Seeking vbmenu_register("postmenu_353169", true); جان

من تاپيك شما رو ديدم متاسفانه به نظر ميرسه كه شما كارتون خيلي مشخص نيست . در حالي كه من و فريد حتي در مورد جزئيات هم فكر

كرديم و به توافق رسيديم كه در اختيار همكاران خواهيم گذاشت!!

با تشكر!:wacko:

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
دستت درد نکنه شرلوک جان کار ما مشخص نیست دیگه.تا به این لحظه فقط اولین و آخرین مشکل ما همون بوده که در آخرین ارسال خودم در اون موضوع عنوان کردم و فقط منتظر جواب اون دوستان هستیم سخت پیگیر اینکار هستم.
امیدوارم موفق باشید هم شما و هم فریدجان.

hamed_love44

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم ميخوام بيام :( :( :( :( :(

بابا من تو هر كاري بگي هستم اصلا تو بگو بيا اينجا فقط بشين داد زن ميام من سرم درد ميكنه براي اين كارا اگر بازم از اين كارا داري بده بياد

منم ميخوام بيام :( :( :( :( :(

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از faridbahal :
من با مشورتي كه با يكي از دوستان داشتم(اگه خودش خواست اسمش رو بگه :wacko: :p ) تصميم گرفيتم كه به كمك دوستان پی تی يه مجله الكترونيكي در زمينه IT راه بندازيم هزينه هاي اين كار تماما به عهده ي من خواهد بود
از تمامي دوستان اگه مارو قابل میدونن دعوت میشه که در این طرح شرکت کنند و پیشنهاد و نظرات خودشون رو بگن
از دوستانی که اعلام امادگی برای همکاری میکنند پیشاپیش ممنونم :happy:
با اينكه ازت خوشم نمياد ولي ما هم تو اين زمينه ها يك كارهايي بلتيم :
1 - دوربين فيلمبرداري و مونتاژ كامپيوتري . 2 - موبايل

kingehp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم در زمینه موبایل خیلی میتونم کمکتون کنم دوستان
اگه خواستین من کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
دو ساعته ميخونم سروري يعني چي ؟ (Soroori) خيلي باحاله :D

آبدارچي خواستيد من هستم..
اگر فرصت كنم در خدمتم ! طي هم ميكشيم :)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از Ghamnevis :
دو ساعته ميخونم سروري يعني چي ؟ (Soroori) خيلي باحاله :D

آبدارچي خواستيد من هستم..
اگر فرصت كنم در خدمتم ! طي هم ميكشيم :)

اي بابا سايان جان طي كش حرفه اي هست..شما چرا... :D
شما چايي درست كن ..منم طي ميكشم..كل مجله هم ميشه موبايل.. ;)

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
به نقل از rax :
اي بابا سايان جان طي كش حرفه اي هست..شما چرا... :D
شما چايي درست كن ..منم طي ميكشم..كل مجله هم ميشه موبايل.. ;)
اختيار داري :D شما سرور آبدارخانه اي :D
طي فقط كار منه :D

شرلوك و فريد گرامي ,
نظر به استقبال اينجانبان براي بهم رسانيدن حضور در دفتر اين مجله و اعلام آمادگي جهت همكاري بگيد چه كنيم ديگه بابا ! :)

kami

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2
به غير از نويسندگي( چون به هيچ وجه سوادي در اين زمينه ندارم) هر کمکي از دستم بر بياد هستم. به ويژه در حال حاضر فضا و دامنه( به صورت هديه اي از طرف تيم ما).

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
به جون خودم دارین شرمنده میکنید(از اون ماچ های یاهو!!!!:D )
فکر میکنم بهتره شرلوک بیاد جزییات رو بگه!!!!
بهنام بدو بیا:D :lol:

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
وايييي!!دستتون درد نكنه!!:blush:

چند نفر ديگه هم جمع شن من اهداف كار رو ميزارم!!:blush:

باز هم متشكرم

HyperLink

Registered User
لایک‌ها
80
قبل از هر چيز تبريك ميگم از اينكه تنها با جابجا كردن حروف و اضافه كردن چندحرف يه تاپيك جداگانه زيد ، با همان محتوا تنها با اين تفاوت كه در تاپيك جديد همه چيز تا مسخره بازي رنگ و لعاب ميگيرند !
و همچنين از فريد باهال تشكر ميكنم كه اول از همه چيز با دوستشون مشورت كرده و پس از در نظر گرفتن همه چيز اقدام به زدن اين تاپيك كردن !!!
نقل قول از آقاي شرلوك هلمز :
من تاپيك شما رو ديدم متاسفانه به نظر ميرسه كه شما كارتون خيلي مشخص نيست . در حالي كه من و فريد حتي در مورد جزئيات هم فكر

كرديم و به توافق رسيديم كه در اختيار همكاران خواهيم گذاشت!!

و همچنين از آقاي شرلوك هلمز هم تشكر مي كنم ، براي اينكه فهميدن كه در تاپيك قبلي افراد كارشون مشخص نبوده ولي در اينجا با فريد خان حتي در مورد جزئيات كه همانا آبدارچي و تي زدن كف و همچنين چايي ريختن بوده با هم فكر كردن و به توافق رسيدن ! ( آخه مرد مؤمن شما اصلا به تاپيك قبلي سر زدي كه ببيني اونجا چي گذشته ! )
من از مدير انجمن تعجب ميكنم كه چرا گذاشته يه همچين تاپيكي ايجاد بشه ( حالا سواي از حرف هاي زده شده در اين تاپيك ، موضوع ، تكراري بودن تاپيكه و تا اونجايي كه من ميدونم زدن تاپيك تكراري در انجمن خلاف قوانينه ! )
من نميدونم آقا فريد قصدشون از گذاشتن تاپيك به نام ( دعوت به همكاري و سروري! در مجله الكترونيكي ) چي بوده ! < آيا مثلا مي خواستن با اين كارشون افراد بيشتري رو به سمت خودشون بكشن ؟! < چون در تاپيك قبلي كلمه ي سروري به چشم نمي خورد !
و اما آقاي شرلوك هلمز ، آيا به نظر شما در اين تاپيك جديدي كه ايجاد شده ، كار شما مشخصه ! ( شايدم باشه ! ) - يه دادبزن كه گرفتين و همچنشن يك تي بكش و همچنين يه آبدارچي !!! - پس قسمت اعظم كار مشكلتون حل شده !
در آخر بايد بگم كه من از طرف هيچ شخص خاصي نيامدم اينجا حرف بزنم و اينكه از دوستاني كه ميان اينجا و اين تاپيك رو مي خونن ، خواهش ميكنم كه به تاپيك زير هم برن و يه نگاه بندازن كه كجاي كار تاپيك قبلي كارش مشخص نبوده كه اينجا دوستان به اون ايراد رفتن !
http://forum.persiantools.com/showthread.php?t=21714&page=1&pp=15
اكثر دوستان منو ميشناسن و مي دونن كه من از جمله ي آدم هاي بي منطق نيستم كه بدون هيچ موردي بيام و از چيزي شاكي باشم .( درسته ، شايد تو اين انجمن ، تازه وارد باشم و فعاليت آنچناني نداشته بوده باشم ولي ... )

در اينجا از آقا سايان معذرت مي خوام اگه حرفي زدم كه موجب ناراحتي ايشون شده ( دلم مي خواد به دل نگيري )
آخرين صحبت من اينه : دلم مي خواد صحبت هايي كه زده شد رو به اين ديد نگيريد كه مثلا با شخص خاصي من خصومت داشتم . نه . اينطوري نيست و مي تونم بگم كه حتي آقا فريد و همچنين آقاي شرلوك هلمز رو بطور كامل نمي شناسم .
اين پست رو دادم ، چون اعصابم واقعا خورد شده بود ( بيشترش به خاطر حرف آقاي شرلوك هلمز بوده ) !
پيروز و موفق باشيد
72.gif

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
قبل از هر چيز تبريك ميگم از اينكه تنها با جابجا كردن حروف و اضافه كردن چندحرف يه تاپيك جداگانه زيد ، با همان محتوا تنها با اين تفاوت كه در تاپيك جديد همه چيز تا مسخره بازي رنگ و لعاب ميگيرند
من هر جور دوست داشته باشم تاپیک میزنم از مسخره بازی هم خوشم میاد!! حرفی سخنی چیزی داری؟
و همچنين از فريد باهال تشكر ميكنم كه اول از همه چيز با دوستشون مشورت كرده و پس از در نظر گرفتن همه چيز اقدام به زدن اين تاپيك كردن !!
من واقعا مشکلی تو این نمیبینم اما انگار شما بدجوری اتیش گرفتی
و همچنين از آقاي شرلوك هلمز هم تشكر مي كنم ، براي اينكه فهميدن كه در تاپيك قبلي افراد كارشون مشخص نبوده ولي در اينجا با فريد خان حتي در مورد جزئيات كه همانا آبدارچي و تي زدن كف و همچنين چايي ريختن بوده با هم فكر كردن و به توافق رسيدن ! ( آخه مرد مؤمن شما اصلا به تاپيك قبلي سر زدي كه ببيني اونجا چي گذشته ! )
خیلی نارحتی باشه تو بشو ابدارچی به اون تاپیک هم سر زدم (شرلوک هم حتما سر زده) که چی؟ توش طلا گذاشته بودی بیام ور دارم؟
من از مدير انجمن تعجب ميكنم كه چرا گذاشته يه همچين تاپيكي ايجاد بشه ( حالا سواي از حرف هاي زده شده در اين تاپيك ، موضوع ، تكراري بودن تاپيكه و تا اونجايي كه من ميدونم زدن تاپيك تكراري در انجمن خلاف قوانينه !
شما اوضاعتون خیلی خرابه توصیه میکنم مجله روزهای زندگی رو هر شماره اش رو بخونید
من نميدونم آقا فريد قصدشون از گذاشتن تاپيك به نام ( دعوت به همكاري و سروري! در مجله الكترونيكي ) چي بوده ! < آيا مثلا مي خواستن با اين كارشون افراد بيشتري رو به سمت خودشون بكشن ؟! < چون در تاپيك قبلي كلمه ي سروري به چشم نمي خورد !
مگه اینجا بقالیه؟! که بخوام داد بزنم چیزی رو ارزونتر بفروشم؟
یکی میاد مجله شما یکی میاد مجله ما تازه خیلی از بچه های اینجا با من خوب نیست مثل تن تن اما خیلی جالبه که میخواد با ما همکاری کنه؟ بگم اتش نشانی بیاد؟
اكثر دوستان منو ميشناسن و مي دونن كه من از جمله ي آدم هاي بي منطق نيستم كه بدون هيچ موردي بيام و از چيزي شاكي باشم .( درسته ، شايد تو اين انجمن ، تازه وارد باشم و فعاليت آنچناني نداشته بوده باشم ولي ... )
منطق شما کاملا مشخص شد! منطق شما اینه که وقتی داری تو مجله میزنی همه بمیرن دیگه مجله نزنن

ادم چه چیزهایی که نمیبینه

HyperLink

Registered User
لایک‌ها
80
نقل قول :
من هر جور دوست داشته باشم تاپیک میزنم
-- ديگه فكر نكنم چيزي واسه گفتن بمونه !!!
در مورد نقل قول دومتون : من فكر كنم شما يا آتش نشاني كار ميكنين و يا با آتيش نشاني محلتون قرارداد داري !!! ( در ضمن من فكر مي كنم شما بيشتر به آتيش نشاني نياز داريد تا من )
در مورد نقل قول سوم : ميبينم كه زبون شرلوك هلمز هم كه شدي ! ، خيلي مردي از چرنديات خودت دفاع كن ( نمي خواد پاچه خور كسه ديگه بشي )
در مورد نقل قول چهارم هم بايد بگم كه : ميبينم كه از صحبت من با مدير انجمن هم كفري شده و تو اين موضوع هم دخالت كرديد و خودتونو نخود آش كرديد ( كسي با شما نبود . من روي صحبتم با مدير انجمن بود )
در مورد نقل قول پنجم شما هم بايد بگم كه ديگه واسم 100% روشن شده كه نه تنها شما با آتش نشاني محلتون بده بدستون داري كه هيچ ، با مجله روزهاي زندگي هم همينطور !
در مورد نقل قول 6 شما هم بايد بگم كه من منظورتونو كامل متوجه نشدم << که وقتی داری تو مجله میزنی همه بمیرن دیگه مجله نزنن >> يعني چي ! ( من كي خواستم مجله بزنم !!! )
اصلا بيا هر چي دلت مي خواد مجله بزن ، كي جلوتو گرفته ! < من منظورم اين بود كه چرا وقتي دارين كاري رو شروع ميكنين ، براي تبليغ كار خودتون اقدامات قبلي انجام گرفته رو زير سؤال ميبريد !

بالا