برگزیده های پرشین تولز

دفاع شخصی

Mehdi97

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
برای رسیدن به جواب سوالات تون از استاد میلادmiladninja کمک بگیرید مدیر این بخش
ایشون میگن تمامی کلاس های نینجتسو تقلبی هستند

بنظرم هاپکیدو چون حرکات نمایشی نداره از همش بهتر باشه
هاپکیدو هم خوبه ولی الان استاد خوب گیر نمیاد.....وگرنه تمام رشته ها خوب هستند..ممنون

jikolo

Registered User
لایک‌ها
163
استاد خوب و با فهم و شعور باید پیدا کنی که شخصیتت رو هم بالا ببره نه فقط بدن تکون دادن و تکنیک یادت بده.
من زیر نظر یه استاد کار میکنم دان 5 از فدراسیون رسمی هاپکیدو. توی سایت فدراسیون رسمی هاپکیدو (از طرف کره و تایید شده تربیت بدنی ) استاد هاشم پور برو نمایندگی هاپکیدو در استانت رو پیدا کن برو پیش استادش . چن جلسه برو ببین قدرت انتقالش خوبه یا نه چون هم باید استاد خبره باشه هم قدرت انتقال و شعور داشته باشه. نه این استاد هایی که شاگرد رو میزنن مداوم و فحاشی هم میکنند در حالی که چندین دان هم دارند. پس فقط بلد بودنشون مهم نیست. اینطور که من خوندم گرچه اطلاعاتم بالا نیست چون نینجاتسو زیاد سلاح و حرکات متفاوت از هم داره و گسترده هست خیلی خیلی خیلی زمان میخواد و باید چندین سال سخت کار کنی به این سادگی نیست که خبره بشی.

gasho

Registered User
لایک‌ها
403
تا آب نباشد شنا کردن حرام است
روی زمین که نمیشه شنا کرد

n-20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
استاد خوب و با فهم و شعور باید پیدا کنی که شخصیتت رو هم بالا ببره نه فقط بدن تکون دادن و تکنیک یادت بده.
من زیر نظر یه استاد کار میکنم دان 5 از فدراسیون رسمی هاپکیدو. توی سایت فدراسیون رسمی هاپکیدو (از طرف کره و تایید شده تربیت بدنی ) استاد هاشم پور برو نمایندگی هاپکیدو در استانت رو پیدا کن برو پیش استادش . چن جلسه برو ببین قدرت انتقالش خوبه یا نه چون هم باید استاد خبره باشه هم قدرت انتقال و شعور داشته باشه. نه این استاد هایی که شاگرد رو میزنن مداوم و فحاشی هم میکنند در حالی که چندین دان هم دارند. پس فقط بلد بودنشون مهم نیست. اینطور که من خوندم گرچه اطلاعاتم بالا نیست چون نینجاتسو زیاد سلاح و حرکات متفاوت از هم داره و گسترده هست خیلی خیلی خیلی زمان میخواد و باید چندین سال سخت کار کنی به این سادگی نیست که خبره بشی.

سلام
میشه راهنمایی کنید چطور می تونیم نمایندگی هاپکیدو رو تو استانمون پیدا کنیم ؟

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
ماموران یگان ویژه همشون جودو کار میکنن و ارمش رو هم میزنن رو بازوشون . پس شما هم اگه میخواین وارد شغل های امنیتی و این چیزا بشید جودو از همه بهتره
مامورین اصلی،دقت کن مامورین اصلی نیروهای ویژه پلیس ویژه ضد گروگان گیری
زیر نظر مردان نوهد آموزش میبینن و هنوز کسی از شیوه آموزش ها خبری نداره تو تایپیکم بیشتر توضیح دادم

roshi.whitewolf

Registered User
لایک‌ها
1,450
هاپکیدو هم خوبه ولی الان استاد خوب گیر نمیاد.....وگرنه تمام رشته ها خوب هستند..ممنون
استاد جان مشهدی از اساتید هاپکیدو(هان مین جوک) می تونی خواستی بگی برات اس ام اس کنم عزیز

بالا