برگزیده های پرشین تولز

دقت كردين؟

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من دوبي زندگي نكردم

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از Gt_Max :
توجه توجه​

آقا جان اول از همه من همين جا براي 1000 بار اعلام مي كنم كه من مكس هستم جي تي باباهاتونه...! :D

اين قدر مكس تو دهن سخت ميچرخه كه نمي تونيد تايپش كنيد..؟! :blink: :D

بعدشم سعيد جان در رابطه با جواب سوالت بگم كه...

خوب من همه جا بودم... البته دروغ چرا نه هر جايي ولي خوب ميتونم بگم تو 4 تا قاره زندگي كردم... ( اين طوري بهتر شد ! :D )

من نميگم ايران بده... كي ميگه ايران بده...؟! :hmm:

كمتر كشوري رو پيدا مي كني كه بخواد 4 فصل يك سال رو به اين قشنگي تو خودش جا بده...

كمتر كشوري رو پيدا مي كني كه بزرگ ترين منابع دنيا رو تو خودش جا داده باشه...

كمترين كشوري رو پيدا مي كني كه تمدنش به هزاران سال برسه...

ايران ايرانه... كشوري كه من / تو و پدر و مادران و اجدادمون توش متولد شدند ...

كشوري كه خوب شايد 100 ها سال پيش اجدادمون با چنگ و دندون ازش محافظت كردند تا بخواد به دست ما برسه ... بعد فكر مي كنم اين يه كم نا مردي باشه كه بخواي بگي كه من از ايراني بودن خودم حالم به هم ميخوره...
از هر چيزي هم كه بگذريم لاعقل به احترام اون ها هم كه شده اين حرف رو نزن ...

ايران كشور بدي نيست ... اين من و تو و امثال ما هستند كه بد هستيم و با بدي خودمون مملكت رو به اين ريخت و قيافه در آورديم...

هنوز هم من ميگم و تا آخر عمر سر اين حرفم هستم... اين ما هستيم كه بديم ايران كشور بدي نيست...

در ضمن ... من هم شايد براي اهدافي كه از چندين سال پيش تو ذهن خودم داشتم اين كشورم رو ترك كردم... ولي اين به اين دليل نيست كه خوب نخوام به اون عشق بورزم...

من فقط يك چيز رو ميدونم كه...

ايران كشور منه ... و من به ايراني بودن خودم افتخار مي كنم​

-----------

راستي اين آقا ببره ( كوين ! :D ) از كي تا حالا كلاس سواد آموزي هم داشته ما خبر نداريم...؟! :blink:

-----------

در رابطه با سن هم فكر نمي كنم سن بتونه ملاك ارز يابي و در پوش گذاشتن بر روي اشتباهات ما باشه... . سن فقط يك رقمه ! همين !
رقمي كه نشون ميده كي وارد اين دنياي خاكي شدي...
اين طرز فكر من و تو از اين دنياي خاكي و مردم اطرافش هستش كه ميتونه داراي اهميت باشه... و گرنه سن چه ملاكي ميتونه باشه...
من خودم با همين سنم افرادي رو ميشناسم... 10 / 11 ساله كه خوب از يه آدم 20 ساله بهتر صحبت مي كنند و از واقعيت هاي زندگي درك عميق تري دارند...

افراد 20 / 30 ساله اي هم ميشناسم كه با وجود بزرگي هيكل و فلانشون دركشون از يه بچه قنداقي هم كمتره... فقط و فقط براي اين كه سطحي به مسايل پيرامون خودشون نظر مي كنند...

پس سن نميتونه ملاك باشه...

به آقا ببره هم ميگم كه از اين جور درسا كمتر بده... :D !

عرض شود كه بچه ها كه كلا با همه چيز ما حال مي كنند...! :D :D :D :D :D ( :blink: ) !

ما هم كه حرف زياد ميزنيم ! :D

بگو كه با كدوم يكي از حرفام بيشتر حال كردي كه بگم امشب بري از روش 10 بار بنويسي فردا برام بياري... :D

بابا جي تي مكس (توجه كن گفتم مكس) تركوندي اينجارو با اين فلسفه ات :cool: كارت خيلي درسته دمت گرم برو مام پشتتيم

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از black_jack_of_black_city :
ميگم جي تي

من مثلا بگم سلام

مكسه عزيز
بعد يهويي ها نه از روي غرض ورزي م رو يادم بره بذارم ميدوني بن ميشم؟

بچه ها بلكي رو بد خطري تهديد مي كنه ...؟! :D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از mehrdad1355 :
تجزیه خصوصیاتش و ویژگی هاش خوبه ولی %$^&##%ترکیبشو$%$##

رمز يابي شد !
:D ;)

تجزیه خصوصیاتش و ویژگی هاش خوبه ولی مردشور تركيبشو ببرند... :D

آره ديگه...؟! :blink:

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از emad86_20011 :
حالا تو اينقد به من مي گي اسپايكي خوبه من هم به تو بگم جي تي حالت گرفته بشه ;)
برو 10 بار از روي اسپايس بنويس فردا برام بيار :lol: :lol:

10 x اسپايس​

:D

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از rmb_ali :
بابا جي تي مكس (توجه كن گفتم مكس) تركوندي اينجارو با اين فلسفه ات :cool: كارت خيلي درسته دمت گرم برو مام پشتتيم

ماااا... اصولا اوووووووووووووووووووچيكه بروبچ پرشين تولز هم هستيم ولي خوب بعضي وقت ها سيستم قاطي مي كنه ميزنيم كانال 2 براتون شو هندي پخش مي كنيم...

چه كنيم ديگه... :D

فلسفه ملسفه و از اين چيزا هم يه وقت كم آوردي بگو به بچه ها بسپرم يه 2 كيلو درختيش رو برات سوا كنند بدم برات بفرستند... :D ;)

برو مام پشتتيم...

چي چي برو ما پشتتيم... :blink:

من اگه جايي رو براي رفتن داشتم شايد خيلي زود تر از اين حرفا ميرفتم تيريپ امضام اخه به اين حرفا مياد... :(

در ضمن پشت خطر ناكه ترجيح ميدم كنار هم يه قدمي با هم بزنيم... :D

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42
Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از $aeed :
من هم با دولت هم از مردم ناراحتم.نميگم من از دماغ فيل افتادم و با همتون فرق دارم.نه منم يكيم مثل شما.نفت ايران يا منابعش خيلي بدرد من ميخوره.فكر كردي آمريكا واسه چي به ايران حمله نكنه؟مرز نداره كه تا وقتي بهش نفت ميديم حمله كنه.4 تا فصل داريم به درك.به چه درد ميخوره؟خيلي استفاده داره.برف مياد واست رنگه ذغال.ماشين كه هيچي.خيابونا رو كه ميبيني 2 مدل بيشتر ماشين نيست.ببين تو دوست داري خواهرت بره بيرون 5 نفر بيفتن دنبالش.من امل نيستم.خودمم ميفتم دنبال اينو اون.ولي مثل اين دختر نديده ها نيستم هر كي رو ببينم باهاش دوست بشم.وعض اين مملكت اينطوريه.ما كشور بدبختي هستيم.ميدوني چرا.كدوم از ماها ميخوايم درست بخونيم واسه علاقه.نه ما با نفرت ميخونيم كه پس فردا بريم كار كنيم.اين حرفاي منو نميشه رفت زور خونه خالي كرد.تا حالا به اين راننده تاكسيها فكر كردي؟اين مرد 60 ساله بايد بره مرخصي تا 10 يا 20 سال عمرشو خوش بگذرونه.نه واسه بچش پول دراره.تا حالا اين جوونهاي ايراني رو ديدي كه تازه سره عقد هميدگرو ميبينن؟اينا حاليشون نيست اصلا.ببين تو اگه بري سري يه پياده رو مثلا كباب نظري(نذري يا هر چي)بدي.ملا هميگرو ميكشن كه كباب بگيرن.اينه فرهنگ ما.

ببين سعيد جان من راستش قصد ندارم كه اين جا به كسي درس بدم يا حرفي بزنم كه به ميل كسي خوش بياد و يا حرفي بزنم كه به ميل 2 نفر خوش نياد و از اين حرفا...

ببين همين جمله اولت...
من هم با دولت هم از مردم ناراحتم
سعيد فكر مي كني مردم نصب به تو چه نظري دارند...
منظورم بحث اين جا نيست...
ميگي از مردم ناراحتي... درسته...؟! مردم چي ...؟! فكر مي كني اگه از همون مردم راي گيري بشه در رابطه با تو چه حرفي ميزنند ...؟

فكر نمي كني بهتر اين باشه كه اول از همه تو درون خودمون يه نگاهي بندازيم بعدا سرمون رو تو جامعه بلند كنيم...؟

حداقل .. شايد با اين كار ... اگه به بدي ها .. كميا .. كاستي هاي ديگرون نگاهي بندازيم... به جاي خنده ذره اي به فكر فرو بريم ...

فكر مي كنم تو خونتون Tv داشته باشيد و حتما هم مردم افريقايي رو ديدي...

يك پسر افريقايي.. همسن و سال خودت و خودم ... فكر مي كني اون چه بر داشتي از زندگي داره...؟!
شايد اون هم روزي 1000 بار خودش رو به خاطر آفريقايي بودن... يا شايد به خاطر سياه بودن لعنت بكنه... كه خدايا.. چرا از توي اين همه مردم فقط من...؟!
شايدم به جاي اين كه روزي 1000 بار خودش و روزگار رو لعنت كنه...
نگاهي هم به بقل دستي خودش بندازه...
فكر مي كني چي ميبينه...؟!
پسر ديگه اي رو ميبينه كه خوب شايد ... از درد و زنج پي پدر مادري ... از درد مريضي و يا شايد از درد گرسنگي رنج ميكشه...
اون وقت به نظرم به جاي اين كه به خواد روزي 1000 بار روزگار رو نفرين و لعنت كنه ... روزي 1000 بار از خداوند به خاطر هميني هم كه داره تشكر كنه...

اين فقط يك مثل ساده بودش سعيد جان...

گفتم كه من هدفم درس دادن به كسي نيست...
ولي چيزي رو بهت ميگم كه خوب شايد تو زندگي خيلي به كارت بياد...

تو زندگي هميشه سعي كن از نظر مالي خودت رو با افراد پايين تر از خودت مقايسه كني نه بالاتر...
چون اگر همش بخواي بگي... چرا فلاني 2 تا كامپيوتر داره من يكي.. چرا فلاني 2 تا كفش داره من يكي .. چرا فلاني ... هيچ وقت نمي توني جواب اين چرا رو بگيري...

ولي شايد اگر تو هم زماني مثل من ...
روزي روزگاري به پشت سر خودت نگاهي انداختي پسركي رو ببيني ...
كه شايد از درد بي پدري رنج مي كشه ... با همين سن كمش بايد نون آور يك خانواده اي باشه كه خوب چشم انتظار اون هستند...
1 برادر كوچيك و 2 تا خواهر كوچيك... كه هر روز به انتظار اين كه برادرشون با دست پر از بيرون بياد تو ... تا شب به در خونه نگاه مي كنند...
داشتن يك كامپيوتر دست سوم... شايد تنها آرزويي باشه كه اون پسر بتونه داشته باشه...

بعد تو همين طور راحت پشت اين كامپيوتر ميشيني ... گريه مي كني كه چون فقط يك ايراني هستي...؟! :blink:

خودت چي فكر مي كني..؟!

بعضي وقت ها خوبه كه نگاهي هم به دور و بر خودمون داشته باشيم...

اون وقت شايد به جاي اين كه اين قدر بخوايم ناشكري كنيم به خاطر هميني هم كه داريم خدارو روزي 10000 مرتبه شكر گزار باشيم...

---------

البته اين ها فقط و فقط نظر شخصي من هستند ... دلم نمي خواد كسي به اشتباه برداشت غلطي داشته باشه...

تا شبي ديگر و ميز گردي ديگر... صبح به خرس ! شب خوش... :D

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
به نقل از Gt_Max :
ببين سعيد جان من راستش قصد ندارم كه اين جا به كسي درس بدم يا حرفي بزنم كه به ميل كسي خوش بياد و يا حرفي بزنم كه به ميل 2 نفر خوش نياد و از اين حرفا...

ببين همين جمله اولت...
ميگي از مردم ناراحتي... درسته...؟! مردم چي ...؟! فكر مي كني اگه از همون مردم راي گيري بشه در رابطه با تو چه حرفي ميزنند ...؟

فكر نمي كني بهتر اين باشه كه اول از همه تو درون خودمون يه نگاهي بندازيم بعدا سرمون رو تو جامعه بلند كنيم...؟

حداقل .. شايد با اين كار ... اگه به بدي ها .. كميا .. كاستي هاي ديگرون نگاهي بندازيم... به جاي خنده ذره اي به فكر فرو بريم ...

يك پسر افريقايي.. همسن و سال خودت و خودم ... فكر مي كني اون چه بر داشتي از زندگي داره...؟!
شايد اون هم روزي 1000 بار خودش رو به خاطر آفريقايي بودن... يا شايد به خاطر سياه بودن لعنت بكنه... كه خدايا.. چرا از توي اين همه مردم فقط من...؟!
پسر ديگه اي رو ميبينه كه خوب شايد ... از درد و زنج پي پدر مادري ... از درد مريضي و يا شايد از درد گرسنگي رنج ميكشه...
اون وقت به نظرم به جاي اين كه به خواد روزي 1000 بار روزگار رو نفرين و لعنت كنه ... روزي 1000 بار از خداوند به خاطر هميني هم كه داره تشكر كنه...

تو زندگي هميشه سعي كن از نظر مالي خودت رو با افراد پايين تر از خودت مقايسه كني نه بالاتر...
چون اگر همش بخواي بگي... چرا فلاني 2 تا كامپيوتر داره من يكي.. چرا فلاني 2 تا كفش داره من يكي .. چرا فلاني ... هيچ وقت نمي توني جواب اين چرا رو بگيري...

كه شايد از درد بي پدري رنج مي كشه ... با همين سن كمش بايد نون آور يك خانواده اي باشه كه خوب چشم انتظار اون هستند...
1 برادر كوچيك و 2 تا خواهر كوچيك... كه هر روز به انتظار اين كه برادرشون با دست پر از بيرون بياد تو ... تا شب به در خونه نگاه مي كنند...
داشتن يك كامپيوتر دست سوم... شايد تنها آرزويي باشه كه اون پسر بتونه داشته باشه...

بعد تو همين طور راحت پشت اين كامپيوتر ميشيني ... گريه مي كني كه چون فقط يك ايراني هستي...؟! :blink:

خودت چي فكر مي كني..؟!

اون وقت شايد به جاي اين كه اين قدر بخوايم ناشكري كنيم به خاطر هميني هم كه داريم خدارو روزي 10000 مرتبه شكر گزار باشيم...

---------

پستي از مادر عروس :D

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از $aeed :
من هم با دولت هم از مردم ناراحتم.نميگم من از دماغ فيل افتادم و با همتون فرق دارم.نه منم يكيم مثل شما.نفت ايران يا منابعش خيلي بدرد من ميخوره.فكر كردي آمريكا واسه چي به ايران حمله نكنه؟مرز نداره كه تا وقتي بهش نفت ميديم حمله كنه.4 تا فصل داريم به درك.به چه درد ميخوره؟خيلي استفاده داره.برف مياد واست رنگه ذغال.ماشين كه هيچي.خيابونا رو كه ميبيني 2 مدل بيشتر ماشين نيست.ببين تو دوست داري خواهرت بره بيرون 5 نفر بيفتن دنبالش.من امل نيستم.خودمم ميفتم دنبال اينو اون.ولي مثل اين دختر نديده ها نيستم هر كي رو ببينم باهاش دوست بشم.وعض اين مملكت اينطوريه.ما كشور بدبختي هستيم.ميدوني چرا.كدوم از ماها ميخوايم درست بخونيم واسه علاقه.نه ما با نفرت ميخونيم كه پس فردا بريم كار كنيم.اين حرفاي منو نميشه رفت زور خونه خالي كرد.تا حالا به اين راننده تاكسيها فكر كردي؟اين مرد 60 ساله بايد بره مرخصي تا 10 يا 20 سال عمرشو خوش بگذرونه.نه واسه بچش پول دراره.تا حالا اين جوونهاي ايراني رو ديدي كه تازه سره عقد هميدگرو ميبينن؟اينا حاليشون نيست اصلا.ببين تو اگه بري سري يه پياده رو مثلا كباب نظري(نذري يا هر چي)بدي.ملا هميگرو ميكشن كه كباب بگيرن.اينه فرهنگ ما.

دردش به اينه كه تابستون مى رى شمال كيف مى كنى! زمستون برف هست!
تقصيره خودمونه كه خونه اى 2تا ماشين هست! مسير هم يكى باشه با 2تا ماشين مى ريم! حال نداريم پيادا جايى بريم,
تقصير كشور كه نيست! تقصيره قانونه!
همه جا اينطوره! نه فقط ايران!
اگه درس مى خوند اين جورى نبود! 40 - 50 سال پيش مى تونست كار خوبى گير بياره!
اين يه سنت قديميه! مثل اينه كه بگى سفره هفت سين واسه چيه؟! بعضيا اعتقاد دارن!

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از Gt_Max :

ببين همين جمله اولت...

خودت چي فكر مي كني..؟!

---------

بابا فلسفه برو ما پش................نه بابا نترس بغلتيم (اااااااا زشت از بغل من برو پايين مگه بچه ايي اومدي بغل من) :)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از Queen_of_hearts :
دردش به اينه كه تابستون مى رى شمال كيف مى كنى! زمستون برف هست!
تقصيره خودمونه كه خونه اى 2تا ماشين هست! مسير هم يكى باشه با 2تا ماشين مى ريم! حال نداريم پيادا جايى بريم,
تقصير كشور كه نيست! تقصيره قانونه!
همه جا اينطوره! نه فقط ايران!
اگه درس مى خوند اين جورى نبود! 40 - 50 سال پيش مى تونست كار خوبى گير بياره!
اين يه سنت قديميه! مثل اينه كه بگى سفره هفت سين واسه چيه؟! بعضيا اعتقاد دارن!

كوين جان شما حرص نخور...

راستش من يه جواب درست حسابي براي تمامي اين حرف ها دارم...

ولي خوب شرمنده الان حسابي خوابم مياد و Out Of Order هستم... :D باشه واسه بعد... ;)

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از rmb_ali :
بابا فلسفه برو ما پش................نه بابا نترس بغلتيم (اااااااا زشت از بغل من برو پايين مگه بچه ايي اومدي بغل من) :)

خودتو مسخه كن...! :( ( :D )

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
چي شد بالاخره؟ اين سعيد قبول كرد يا نه؟ اگه قبول نميكنه بزنيم يه فاز ديگه(همون زور)!! :lol:

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از Gt_Max :
كوين جان شما حرص نخور...

راستش من يه جواب درست حسابي براي تمامي اين حرف ها دارم...

ولي خوب شرمنده الان حسابي خوابم مياد و Out Of Order هستم... :D باشه واسه بعد... ;)

هر وقت خوابت نمى اومد بگو!! :happy:

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
قانع نشدم.

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از $aeed :

سعيد جان نمى خواى قانع شى مشكل اينه!! و ما هم نمى تونيم تورو مجبور كنيم! هر جور راحتى فكر كن! شايد فردا به همين حرفات بخندى! شايد هم فكر كنى كه چه حرف جالبى زدى!! هر كسى نطرى داره!!
آقا من از مشكى خوشم مى آد چون به همه چى مى آد! ولى ممكنه تو از سبز خوشت بياد چون رنگ طبيعته و از اين حرفها!! ولى بحث راجع به اين موضوع جالبه! چون با نظرهاى همديگه آشنا مى شيم من هم منظورم قانع كردنت نيست ولى دلايل خودمو مى گم!

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
ببين سعيد اول از همه بايد از حالت Read-Only خارج بشي، اينجوري ما هر چي سعي مي كنيم يه چيزي تو مخت ذخيره كنيم نميشه
ولي به احتمال زياد تو تنهايي زياد فكر مي كني، بره همينم نمي توني قانع شي، بعضي موقع ها بايد يه خورده ساده تر فكر كرد

الان مطمئنم با اين حرفام 100% قانع شدي :D

بالا