برگزیده های پرشین تولز

دقت کردین کاربرا چقدر با هم بد صحبت میکنن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
من شاید طرز فکرم متفاوت باشه ولی هرچیزی باید از ریشس بررسی کرد و ریشه هر کسی خانوادشه متاسفانه والدین ما مارو فقط پرورش میدن و تربیت نمیکنن ما هم فقط از رو اموزه هایی که هست یا از اجتماع یه چیزی هایی یاد میگیریم خانواده اس که از ریشه به فرزند اخلاق و ادب و هدف میده البته تو نت شاید یکم شرایط فق کنه و شاید به خاطر شرایط اجتماع ایرانم باشه بعضی ها فک میکنن اگه بی ادبی کنن فک میکنن که بزرگ شدن و ... الانم کسی به علم کسی و ادبش و سطح تحصیلاتش نمره ای نمیده و اهمیتی نداره فقط چقد پول داری ماشین داری یا نه ... کلا ما ایرانیا با فرهنگ گذشتمون خیلی فرق کردیم و کم کم هم داریم فرهنگمون از دست میدیم که توضیحش در حد کتاب 400 صفحه ای میشه و کی براش مهمه که فرهنگ چیه؟؟ البته تو بعضی از تاپیکا هم خوندم بعضی ها افکار نژاد پرستانه دارن حالا خوبه که خودشونم دهاتی هستن:D

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
من شاید طرز فکرم متفاوت باشه ولی هرچیزی باید از ریشس بررسی کرد و ریشه هر کسی خانوادشه متاسفانه والدین ما مارو فقط پرورش میدن و تربیت نمیکنن ما هم فقط از رو اموزه هایی که هست یا از اجتماع یه چیزی هایی یاد میگیریم خانواده اس که از ریشه به فرزند اخلاق و ادب و هدف میده البته تو نت شاید یکم شرایط فق کنه و شاید به خاطر شرایط اجتماع ایرانم باشه بعضی ها فک میکنن اگه بی ادبی کنن فک میکنن که بزرگ شدن و ... الانم کسی به علم کسی و ادبش و سطح تحصیلاتش نمره ای نمیده و اهمیتی نداره فقط چقد پول داری ماشین داری یا نه ... کلا ما ایرانیا با فرهنگ گذشتمون خیلی فرق کردیم و کم کم هم داریم فرهنگمون از دست میدیم که توضیحش در حد کتاب 400 صفحه ای میشه و کی براش مهمه که فرهنگ چیه؟؟ البته تو بعضی از تاپیکا هم خوندم بعضی ها افکار نژاد پرستانه دارن حالا خوبه که خودشونم دهاتی هستن:D

من با حرفات موافقم فقط یه انتقاد کوچولو...برادر چرا بین جمله هات نقطه نمیذاری؟ همینجوری یه ضرب میری تا ته. یه نفسی بکش...خوندنش سخته بوقوران. جونه بچت کتاب 400 صفحه ای ننویس یا بده ویراستار از علائم نگارشی استفاده کنه.تچکر.

arrow2014

Registered User
لایک‌ها
736
من با حرفات موافقم فقط یه انتقاد کوچولو...برادر چرا بین جمله هات نقطه نمیذاری؟ همینجوری یه ضرب میری تا ته. یه نفسی بکش...خوندنش سخته بوقوران. جونه بچت کتاب 400 صفحه ای ننویس یا بده ویراستار از علائم نگارشی استفاده کنه.تچکر.
بله حق باش ماست در اینده سعی میکنم رعایت کنم دلیلش هم راستش بیشتر دوس دارم عامیانه و خودمونی بنویسم تا مطلب راحت جاشو برا خواننده باز کنه و بدل بشینه ولی حق با شماست سعی می کنم رعایت کنم

golagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
متاسفانه حق با استارتر محترم است.
به قدری زشت و زننده شده برخی رفتار بعضی کاربران که من شخصا پشیمانم از اینکه در دو سه هفته اخیر ۲۱ پست زدم. نمونه هاش زیاده. قصد ندارم مجبورتون کنم که بخوانید و ناراحت بشوید. فقط به طور سر بسته اشاره میکنم:
۱. کاربران براشون ناگوار شده که از هم یک تشکر کنند حتی با یک کلیک. طرف درخواست راهنمایی میکنه عزیزی میاد چندین خط مینویسه برا کمکش. یک تشکر هم نمیکنه از این عزیز! وقتی بهش یادآوری میکنم که لااقل کلیک کن میبینم نوشته »جو نده« تشکر کرده بودم! (یعنی کلیک کرده بودم) یعنی مستقیما نادرست (اگر نگویم دروغ) میگه! بنده با چشمام دیدم که نادرست گفته! دوستان یک تشکر خشک و خالی مایه اش یک کلیک است همین!
۲. یک نفر نظر میده طرف دیگر میاد با الفاظی که بیشتر در کف خیابان میشنویم جواب میده. متاسفانه معنای آزادی گفتار برای ما شده این. دوستانی که قادرند متون انگلیسی را بخوانند لطفا به انجمنهای انگلیسی مراجعه کنند ببینند چطور با حفظ احترام و ادب نظرات نقد میشوند
۳. یک بنده خدایی در بستر احتضار افتاده یا مریضی صعب العلاج گرفته کاربری میاد و درخواست دعای خیر میکنه بعدش میبینید که بجای دعای خیر حتی بیماری این بنده خدا که به مغزش رسیده مورد تمسخر قرار میگیره و با کلماتی که تازگی ها رواج یافته مثل شادمغز و ... میخندند به این بیمار! من برام سابقه نداشت در انجمنی چنین چیزی را ببینم! حتی یکی از پستها آنقدر زننده بود که وقتی گزارش دادم به مدیر مربوطه نوشتم اگر وقت نمیکنید مدیریت کنید لطفا مدیریت را به دیگران محول کنید! و تصریح کردم که خجالت میکشم به عنوان کاربر این انجمن که شاهد چنین صحنه هایی باشم. باز هم تکرار میکنم اگر مدیران محترم اعتقاد دارند که این یعنی آزادی لطفا تمام پستهای منو حذف کرده و منو از همین لحظه بن کنند. حقیر در انجمنهایی عضو بودم که بسیار سطح بالاتر از این انجمن بودند فکر میکردم شاید این انجمن هم مثل آنها باشه ولی رفتار برخی کاربران جای تاسف داره
۴. گروهی هستند که این انجمن را با اتاق خوابشون اشتباه گرفتند و تاپیکهایی میزنند در رنگ فلان عضو یا طول بهمان عضو. خجالت آوره! اگر مشکلی دارند بروند خدمت افراد متخصص. این که نشد یکی مثل من خودش را در آینه ببیند و هرچه میبیند یا دوست دارد ببیند را اینجا بنویسد
۵. گروهی صرفا اقدام به طرح تاپیکهای جنجالی میکنند! به نظر من این گروه دانسته این کار را میکنند که کاربران مخالف یا موافق برخی دیدگاه ها را شناسایی نمایند. طرح تاپیکهایی که صراحتا بر خلاف قوانین است ممنوع است. برخی کاران عزیز هم بلافاصله نظرات خود را صادقانه ابراز میکنند. توصیه میکنم این دسته کاربران صادق مراقب باشند واقعا نیازی نیست به هر مطلبی پاسخ بدهند. متاسفانه جامعه امروز ما هنوز توان شنیدن نظرات مخالف را ندارد
۶.بیشترین فعالیت این انجمن بازارچه آن شده! فهرستی از آخرین نوشته ها را بگیرید و به طور آماری بررسی کنید که یک کلاه پارچه ای به مزایده گذاشته شده و.. مطالب آموزنده وزن کمتری پیدا کرده اند! اتفاقا بیشتر این اصطکامهای گفتاری در همان بازارچه اتفاق می افتد
در پایان دوباره عرض میکم اینجانب آمادگی کامل دارم که تمام پستهایم حذف شود و محروم شوم. هر روز به امید مطالب جدید و آموختن به اینجا می آیم و هر روز دریغ از دیروز
از خواننده گرامی بابت مطالعه این متن سپاسگزارم
هنوز کلیک این پست را نزدم مطلبی دیدم. خودتان بخوانید:
پست شماره ۶ این تاپیک
http://forum.persiantools.com/threads/سوال-در-مورد-خرافه-آمد-نیامد-سرکه-انداختن؟.533296/

Last edited:

k-boy

Registered User
لایک‌ها
7,060
انصافا نمیدونم چرا اینطوری شده! طرف همینجوری یکاره میاد جوری زرت و پرت میکنه که میخوای دهن مهنشو سرویس کنی :|
:D

golagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
ببینید که حملات به جریان روشنفکری چقدر مهیب و ریشه ای بوده که حالا حتی با ادب بودن هم به کمک روشنفکری مورد تمسخر قرار میگیره.
فرهنگ جامعه ایرانی طوری به قهقرا می رود که تا چند سال آینده از همانهایی که الان به عنوان الگو از ایشان یاد کردید جلو خواهیم زد. نگران نباشید. برنده این سقوط فرهنگی شما هستید.
مشکل اینجاست که اگر قرار است از آن جامعه کپی پیست کنیم لااقل همه چیز را یکجا کپی پیست کنیم شاید کمی هم ترقی کردیم. بدبختانه از آنچه به آن رسیده اند فقط موارد مبتذل و پسش پا افتاده آن را کپی می کنیم چرا؟ معلوم است چون ساده تر است. دل خوش کنید که چون در آن سایت یا سایر سایتها نوامیس یکدیگر را به یاد هم می آورند ما نیز چنین کنیم.
فقط اگر وقت کردید گاهگاهی مقالات علمی و پیشرفتهای ایشان را نیز مورد استفاده عملی قرار دهید شاید به این روش سرانه مطالعه سالانه هر ایرانی بیشتر از 20 دقیقه شود

secreter

Registered User
لایک‌ها
683
یک عده روشنفکر نما که فکر میکنند ایران بهترین کشور دنیاست میخوان مارا دچار خود سانسوری کنند
لاکن بدانند و آگاه باشند سانسور مال خر است و سانسور کننده خود خر

golagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
33
مدیر محترمی که پست مرا پاک کردید:
شما خودتان سانسور کردید آزادی بیان را حتی اگر یک بیت شعر از گلستان سعدی باشد که نوشتم.
جملات کاربر فوق گویا برای شما زیبنده تر بوده تا شعری از سعدی شیرازی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا