برگزیده های پرشین تولز

دلايل Downloadنشدن تمام image هاي يك page

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
دلايل Downloadنشدن تمام image هاي يك page و طريق رفع آن چيست؟
بعضي مواقع سرعت اتصال به اينترنت خيلي كم نيست ولي باز هم بعضي image هاي يك page نمي آيد چرا ؟
-جواب Timeout ميشود ؟ آيا با اضافه كردن تعداد dns ها يا زمان پاسخ آنها ميتوان مشكل را حل كرد ؟
-آيا ممكن است ايراد در cache باشد ؟(كند بودن ..)
-....

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اين مشکل رو به عنوان يک user و استفاده کننده داری و ميخوای حل کنی يا نه..يک ispداری وه فکر ميکنی user ها اين مشکل رو دارن و ميخوای قضيه رو حل کنی؟

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

آريا گوهر: تا حالا نشده بري يه سايت عكس هاش نياد مجبور بشي Right Click كني بعد Show picture را بزني تا عكسها بياد ؟
En2fa: بيشتر از ديد ISP و شبكه

ممنون

sdsl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
براي من اين مشكل زياد پيش اومده..فكر مي كنم مربوط بشه به نسخه IE كه از اون استفاده مي كني...

من Mozilla كه استفاده مي كنم اين مشكل رو ندارم..البته با IE 6 SP1 هم اين مشكل رو نمي بينيم..

از FireFox استفاده كن ببين مشكل حل ميشه!!!

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا دم همه FireFox ای ها گرم !
منم FireFox البته از زمانی که FireBird بود باهاش کار میکردم :D
با وجود تمام باگهاش کلی از IE باحالتره!

راستی مطمئنی ستینگ بروزرت رو دست نزدی؟ شاید هم بنر ها لود نمیشن فقط؟

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم از Konquer و Mozilla استفاده مي كنم و چنين مشكلي نداشتم البته موزيلا يه قسمت داره براي بلوك كردن تبليغات كه هر لينكي خارج از سايت باشه رو باز نمي كنه !!! مثلا توي سايت خودم Counter اي كه گذاشته بودم رو نشون نمي داد چون مال يه سايت ديگه بود.

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته بقيه Browser ها خيلي خوبن. مشكلاتشان خيلي كمه ولي فراموش نكنيم تنها Browser كه زبون فارسي رو مثل بچه آدم پشتيباني مي كنه همين اينترنت اكسپلورر مايكروسافت مادر مرده است. من مدت زيادي با Opera كار كردم. ولي از زماني كه SP1 XP رو نصب كردم اونم شروع با ادا در آوردن كرد خيلي دير اجرا مي شد و از اين حرفها. به هر صورت IE6 SP1 چيز عالي هست . من كه ازش راضيم هر چند بعضي مواقع گير مي ده. ولي مشكلاتش از بقيه كمتره.

IranClassic

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تبريك سال نو

من هم يك ISP كوچك دارم و چند سوال براي رفع مشكل:

1. كاربران من هنگام ورود به صفحات وب در 20 درصد مواقع هنگام اولين كليك بر روي مثلا يك لينك با
پيام The page can not be displayed مواجه مي شوند كه بايد Back كنند و براي يك يا دوبار مجددا كليك كنند
تا از پيام خطا رد شده و وارد لينك صفحه مورد نظر شوند. من حدس مي زنم كه ايراد بايد از كش سرور باشد.
من از Winroute pro و پروكسي استفاده مي كنم و مشكل كمبود سرعت هم ندارم.

2. آيا در ايران براي مشتركان ديتاي مخابرات آدرس DND server هاي خاصي وجود دارد و بهترين آنها كدام است؟

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كش سرورت احتمالا بصورت WCCP با روترت ارتباط برقرار مي كنه
از DNS هاي زير استفاده كن.
62.32.32.26
192.9.9.3
اين ها هم ماله مخابراته
195.146.32.1
195146.32.2
195.146.32.65
195.146.32.66

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
در مورد مشکلی که نوشتی بارها صحبت شده. به مباحث مربوط به CacheXpress مراجعه کن.

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

من FireFox رو نصب كردم اما نمي تونم باهاش فارسي بنويسم. راه حلي داره ؟

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از babak2536 :
سلام

من FireFox رو نصب كردم اما نمي تونم باهاش فارسي بنويسم. راه حلي داره ؟
متاسفانه به غير از IE و بقيه بروزر هاي IE Base هيچ كدوم از بروزر ها فارسي رو ساپورت نمي كنن.
من تمامشون رو دارم. :cool: موزيلا. فايرفاكس. نت اسكيپ. آپرا MyIE .

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من توی Firefox هیچ مشکلی ندارم. البته از لینوکس استفاده می کنم ! با Konqueror هم هیچ مشکلی با فارسی اون ندارم و فقط Mozilla توی لینوکس فارسی نمی نویسه (توی خوندنش مشکلی نداره)
نتیجه گیری اخلاقی : برید لینوکس نصب کنید

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لگن تر از لينوكس سراغ نداشتي. ناراحت نشي عزيزم. ولي از نظر طراحي اينترفيس مثل پيكان به بنز مي مونه.
دقيقا يه چز تو مايه هاي بي خياليش.

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
من مدتهاست از Firefox و قديميش Firebird استفاده ميکنم و به هيچ وجه هيچ مشکلی با زبان فارسی ندارم. نه در نمايش و نه در ورود اطلاعات.

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من ترجیح می دم به جای اینکه سوار پراید شم که یه موتور بهش بزنه کار سرنشین تمومه و امنیت نداره همچنین موتورش هم قدرتی نداره سوار یه ماشین نوا بشم که شاید بدنش خیلی قشنگ نباشه ولی هم امنیت داره هم قدرت. به نظر شما قدرت Win2003 با قدرت Linux توی شبکه اصلا قابل مقایسه هست ؟؟؟
تازه اینترفیس لینوکس خیلی بهتر از Windows هستش !!! شما اینترفیس Windows رو نمی تونی تغییر خیلی
خاصی بدی (یک سری برنامه ها اینکارو میکنن) ولی لینوکس در حالت عادی قابل تغییر هستش. در ضمن عین اینترفیس WinXP توی لینوکس هست. (تا وقتی توی یک محیط حرفه ای نشدید در موردش نظر ندید)
در ضمن من به هیچ وجه لینوکس Fedora و Redhat رو پیشنهاد نمیکنم (لیندوز هم جالب نیست)
اگه خواستید برید سراغ لینوکس با من یه صحبتی بکنید (تا الان نزدیک ۱۲ تا رو Distribution تست کردم
و روی لینوکس هم تازه شروع بکار نکردم. (من از قبل با Unix کار میکردم )

sdsl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من براي فارسي نويسي با FireFox هيچ مشكلي ندارم. IE هم در نوع خودش بسيار Browser خوبي هست. به خصوص تويه نسخه هاي جديدش به نظر من تكميل هست.

استفاده از FireFox و يا بقيه Browser ها كاملا سليقه اي هستش. چه بسا گاهي كندي FireFox آدم رو اذيت مي كنه.

و اما بحث لينوكس. MASoft عزيز شما چه Dis از لينوكس رو رو پيشنهاد مي كنيد. من با RedHat و Suse كار كردم. RedHat خيلي چيز جمع و جوري هست ولي Suseرو بيشتر پسنديدم. تويه Suse نرم افزارهايي ديدم كه انصافا ازش خوشم اومد.

من براي Config يك سري چيزها نياز به كمك دارم مي تونيد به من كمك كنيد؟

MASoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
برای لینوکس کاملا به نوع کار شما و سطح شما توی لینوکس داره. اگر می خواید تست کنید من لینوکس هایی
رو که با سی دی بوت می شن رو پیشنهاد میکنم (که فعلا باشه برای بعد)
ولی اگر به عنوان یک یوزر معمولی می خواید با لینوکس کار کنید لینوکس سوزه ۹ و لیبرانت ۲.۸.۱ رو پشنهاد
می کنم (سوزه یک سری فوت و فن داره که یکم سختش میکنه و یک سری استاندارد ها هم تغییر داده)
اگر که حرفه ای تر هستید و می خواید سرور راه بندازید سراغ SuSE Advance Server 8 یا Turbolinux Server
یا Slackware برید و اگر یه جورایی بخواید همه کاری رو جواب بده سراغ Debian
اگه کام‍یوترتون توپه و سرعت پایین Mandrake رو می پوشونه , Mandrake هم آسونه هم یه
سری Document کامل همراهش هست
البته برای سرور من هنوز Redhat Enterprise 3 رو تست نکردم ولی ردهت ۹ و فدورا چیز چرتیه !
البته اینا رو که گفتم خودش هرکدوم صد تا تبصره می خوره. باید دقیق تر بدونم که می خواید چیکار کنید.
(خیلی وقت ها Slackware برای یوزر مناسب تره تا سرور و ... )
باشه . pm بزنید اگه بتونم کمکتون میکنم (یا یه عنوان جدید باز کنید)

بالا