برگزیده های پرشین تولز

دلایل گران شدن مجدد اینترنت شهر ما چی می تونه باشه؟

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
سلام

شایعه گرانی اینترنت چند روزی است باعث نگرانی کاربران شهر ما شده است، این امر به دلیل نشست و تصمیمات جدید اتحادیه صنف سرویس دهندگان اینترنت در شهر ما می باشد.

قیمت اینترنت که چند وقتی است تقریبا به حد مطلوب در مقایسه با دیگر شهر های کشور در این شهر رسیده ظاهرا سود مناسبی برای سرویس دهندگان اینترنتی(isp) های این شهر در بر نداشته که به این تصمیم متوصل شده اند.

بنا به این تصمیمات مشترک همه سرویس دهندگان اینترنت این شهر موظف هستند که تعرفه تمامی سرویس های اینترنتی خود را با توجه به تعرفه ای که اتحادیه صادر می کند تطبیق نمایند و با متخلفین این امر از سوی اتحادیه و صنف به شدت برخورد خواهد شد.

به گزارش من در یه جای دیگه بصورت رسمی افزایش قیمت ها به تدریج و حداکثر تا اواخر اسفند ماه سال جاری انجام می پذیرد.
طی این گزارش تعرفه های جدید احتمالا 50% گرانتر از گذشته خواهد بود.

این خبر را مسئول یکی از سرویس دهندگان اینترنت شهرستان ما تائید کرد.

دلیل گرانی مجدد چی میتونه باشه؟

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احتمالا چون ترمینیشن ممنوع شده. برای همین دیگه درآمد ندارند و اگر این کار رو نکنند ورشکسته می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
اين شهر و شهرستان شما اسم ندارن؟!

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از 3epehr :
اين شهر و شهرستان شما اسم ندارن؟!

بنده حرفه ام میشه گفت یه جور خبرنگاریه
این خبر رو قبلا فرستادم رو خروجی
ولی چون می خوام دقیقا تحقیق کنم که دلایلش چیه و ادامه ماجرا...
نمی خوام هیچکودوم از اینispها با خبر بشن از ایم ماجرای سوالات من
چون پرشین تولز رطبه خوبی تو موتور جستجو داره و تو دو روز سریعا ایندکس میشه این مطالبم
برای پرایویت می زنم

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
به نقل از Fereydoon8 :
بنده حرفه ام میشه گفت یه جور خبرنگاریه
این خبر رو قبلا فرستادم رو خروجی
ولی چون می خوام دقیقا تحقیق کنم که دلایلش چیه و ادامه ماجرا...
نمی خوام هیچکودوم از اینispها با خبر بشن از ایم ماجرای سوالات من
چون پرشین تولز رطبه خوبی تو موتور جستجو داره و تو دو روز سریعا ایندکس میشه این مطالبم
برای پرایویت می زنم

برای شما پرایویت می زنم بود منظورم و اگه برای دوستان دیگه که اگه سوال باشه براشون

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به من هم بگین کدوم شهرستان هستید ممنون میشم
آخه مشکل ارزونی کارت اینترنت در اینجا هم هست و برای ISP ها معضل شده و کیفیت اینترنت هم خیلی خراب شده.
ممنون میشم

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
از اساتید کسی نظر دیگه ای نداره؟

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتی یکی از ISP ها در سطح شهر میبینه کاربرای آنلاینش کمه دست به قیمت شکنی میزنه.
مدت زیادی نمیگذره که کاربراش زیاد میشن. و این زیاد شدن کاربرای اون رابطه مستقیم داره با کم شدن کاربرای دیگر ISP ها. اول سعی میکنن بنده خدا رو متقاعد کنن. وقتی میبینن نمیتونن خودشون مجبور به شکستن قیمت میشن.
با این احتساب بعد از مدت کمی تعداد کاربرای هر ISP به همون سطح قبلی میرسه. و فقط چیزی که عایدشون شده کم شدن سود و یا حتی ضرر دادن میشه.
اون وقت مجبور میشن بشینن دور هم و قیمتها رو یکسان بکنن. و همه با هم قیمتها رو ببرن بالا.
این مورد تو چند تا شهر دیگه هم اتفاق افتاده.
شهر ما هم همه مراحل انجام شده به غیر از مرحله آخر. یعنی توافق بر سر بالا بردن قیمت.
واسه همین هم گفتم اسم شهرتون چیه تا از ISP های اونجا بپرسم چیکار کردن.

ghasempouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
میلاد جان ما هم همین معضل را پیدا کردیم. سه سال بعد از ما اول آمدند شرکت زدند و قیمتهای متعادل قبلی را شکستند و کلی هم مشتری جلب کردند بعدش که ما قیمت را پایین آوردیم ما را دعوت به مذاکره کردند! البته چون ما هزینه تجهیزات مون تموم شده خیلی پایین تر از اینها هم قدرت رقابت داریم ولی من به شخصه با چنین سیاستی موافق نیستم.

milad22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الان اونجا قیمت چنده؟
شهرستان نور بودین دیگه.(یادش به خیر)

بالا