برگزیده های پرشین تولز

دلم برا آلمانیها میسوزه . فکر کنم اصلا بازی اکشن نمی کنن

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام
یه چند وقتیه یه سوالی برام پیش اومده .
همونطور که میدونید بازی های مربوط به جنگ جهانی 2 در سبک اکشن جای زیادی دارند و تقریبا همه بازی های زیر رو میشناسید .

Medal of honor ( یک سرس بازی است )

BattleField 1942

Call of Duty

Return to Castle Wolfenstein

و کلی بازی دیگه که خود من بازی کرده ام و اسمشان را فراموش کرده ام .
(من عاشق فضای جنگ جهانیم مثل همه بازی های فوق و فیلم هایی مثل پیانیست و آپوکالیپس ناو و .. )
ولی میگم همه این بازی ها سرشار از خشم و نفرت و کشت و کشتار آلمانیهاست و اونها باید از ساخت این بازی ها خیلی عصبانی باشند . مگه اینکه همه اعتقادشون رو به عمو هیتلر از دست داده باشند .
کسی میدونه جهت گیری آلمانیها در قبال اینجور بازی ها چیه ؟

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اتفاقا بر خلاف اونچه در وحله اول به نظر مياد,آلمانيها خيلي هم بدشون مياد از نازيها و هيتلر و راسيستم.
شما تعدادي جوانك و گروههاي ناهنجار نئو نازي رو نگاه نكن,اتفاقا افكار عمومي آلمان خيلي به اين مسايل حساسه..

و در مورد بازيها هم اتفاقا آلمان از كشورهايي هست كه اين بازيها در اونجا خوب هم فروش ميكنه و كلا اين چيزها اصلا مهم نيست.
چون اين بازيها كه اسم بردي,در مخالفت با هيتلر و نازيها هست و نه آلمانيها به طور كلي.
درسته كه آلمانيها حس ناسيوناليستي دارند,اما اين اصلا به معني طرفداري از هيتلر! نيست.

حتما ماهواره هات برد رو ديديد..يه كانالي داره به اسم NBC GIGA (آلماني ) كه يكي از برنامه هاي هر روزيه اون Giga Games هست..كه مختص معرفي و نقد بازيهاست,و اتفاقا همه اين بازيها اونجا معرفي و بررسي ميشه.و قضيه اصلا اينجور نيست فكر كني.
اينم آدرس سايت اون برنامه :
www.giga.de

t_mohsen

Registered User
لایک‌ها
1
ای ول خوشم امد به نکته های خيلی جالبی توجه ميکنيد

بالا